Aanduidingen refs: Antwerpse derby en Anderlecht-Club Brugge

246
Aanduidingen refs: Antwerpse derby en Anderlecht-Club Brugge

De aanduidingen van de scheidsrechters voor speeldag 21 van de Jupiler Pro League zijn bekend. Er staat onder meer de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal Antwerp FC en de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma.

Naar goede gewoonte brengt de Pro League de aanduidingen van de refs naar buiten. Met de Antwerpse derby en de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge staan er enkele pittige wedstrijden op het programma.

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Boterberg en Vergoote

Kevin van Damme fluit de speeldag op gang met Standard – KV Kortrijk. Lawrence Visser moet Westerlo – STVV in goede banen leiden en Bert Put is verantwoordelijk voor KRC Genk – OHL. Lothar D’hondt fluit Charleroi – Union SG en Jan Boterberg moet de beladen derby tussen Beerschot en Antwerp in goede banen leiden.

Nicolas Laforge is aangesteld als scheidsrechter bij de wedstrijd Dender – KAA Gent. De topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge belooft ook vonken te geven. Jasper Vergoote is de arbiter die de klassieker moet leiden. Tenslotte is Wim Smet de ref bij de match Cercle Brugge – KV Mechelen.

Challenger Pro League

Ook in de Challenger Pro League zijn de refs bekendgemaakt. Michiel Allaerts zal Lokeren-Temse – KAS Eupen fluiten en Anthony Letellier is de ref bij het beloftenduel tussen RSCA Futures en Jong Genk.

Brent Staessens is de scheidsrechter bij RWDM – RFC Luik en Tom Stevens moet FC Seraing – Lierse SK in goede banen leiden. Massimiliano Ledda is als laatste de arbiter bij SK Beveren – La Louvière.

Ben jij tevreden met de aanduidingen van komende speeldag?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

19
19
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

24
24
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

31
31
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

23
23
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

63
63
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

118
118
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

117
117
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

255
255
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

254
254
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

115
115
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

208
208
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

173
173
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

247
247
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

307
307
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

207
207
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

94
94
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

251
251
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

52
52
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

139
139
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

962
962

Meer sportnieuws