Aanduidingen refs: Antwerpse derby en Anderlecht-Club Brugge

door
Aanduidingen refs: Antwerpse derby en Anderlecht-Club Brugge

De aanduidingen van de scheidsrechters voor speeldag 21 van de Jupiler Pro League zijn bekend. Er staat onder meer de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal Antwerp FC en de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma.

Naar goede gewoonte brengt de Pro League de aanduidingen van de refs naar buiten. Met de Antwerpse derby en de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge staan er enkele pittige wedstrijden op het programma.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Boterberg en Vergoote

Kevin van Damme fluit de speeldag op gang met Standard – KV Kortrijk. Lawrence Visser moet Westerlo – STVV in goede banen leiden en Bert Put is verantwoordelijk voor KRC Genk – OHL. Lothar D’hondt fluit Charleroi – Union SG en Jan Boterberg moet de beladen derby tussen Beerschot en Antwerp in goede banen leiden.

Nicolas Laforge is aangesteld als scheidsrechter bij de wedstrijd Dender – KAA Gent. De topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge belooft ook vonken te geven. Jasper Vergoote is de arbiter die de klassieker moet leiden. Tenslotte is Wim Smet de ref bij de match Cercle Brugge – KV Mechelen.

Challenger Pro League

Ook in de Challenger Pro League zijn de refs bekendgemaakt. Michiel Allaerts zal Lokeren-Temse – KAS Eupen fluiten en Anthony Letellier is de ref bij het beloftenduel tussen RSCA Futures en Jong Genk.

Brent Staessens is de scheidsrechter bij RWDM – RFC Luik en Tom Stevens moet FC Seraing – Lierse SK in goede banen leiden. Massimiliano Ledda is als laatste de arbiter bij SK Beveren – La Louvière.

Ben jij tevreden met de aanduidingen van komende speeldag?

Meest recent

Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

9
9
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

28
28
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

260
260
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

34
34
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

179
179
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

428
428
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

125
125
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

170
170
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

270
270
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

281
281
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

341
341
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

497
497
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

166
166
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

281
281
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

475
475
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

372
372
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

189
189
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

408
408
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

329
329
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

193
193
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

724
724
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

275
275
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

363
363
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

300
300

Meer sportnieuws