Beerschot-fans slaan op tafel “Zoveelste keer in de steek gelaten”

door
Beerschot-fans slaan op tafel “Zoveelste keer in de steek gelaten”

Het was een opvallend zicht in de bekerwedstrijd tussen Beerschot en RSC Anderlecht. Het veld op het Kiel lag er wel erg slecht bij. Door de sneeuwval en de vrieskou werden kapotte stukken veld opgevuld met zand. Dat zorgde voor consternatie bij de analisten en supporters.

Na afloop waren beide clubs niet te spreken over de staat van het veld. Uiteindelijk won Anderlecht met 0-1. De supporters van Beerschot kunnen het niet meer aanzien en slaan op tafel. 

LEES OOK: ///

In de steek gelaten

Met name Alexander Schellemans heeft het heft in eigen handen genomen. De 20-jarige fan van Beerschot is online een crowdfunding gestart om geld in te zamelen om een nieuwe grasmat aan te leggen, dat laat onder meer Gazet van Antwerpen weten.Beerschot is kop van jut en wordt op sociale media beschimpt.

De fans vinden dat ze in de steek worden gelaten door de eigenaar. “Omdat United World ons voor de zoveelste keer in de steek laat, neem ik het heft in eigen handen. Een nieuwe grasmat is cruciaal voor onze prachtige club”, klinkt het bij de crowdfunding. 

200.000 euro

Men probeert nu minstens 200.000 euro op te halen om een nieuw veld te verwezenlijken. Voorlopig staat de teller op 427 euro. De supporters hebben aldus nog een lange weg te gaan.

Denk jij dat de fans aan 200.000 euro zullen geraken?

Meest recent

Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

14
14
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

16
16
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

135
135
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

46
46
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

48
48
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

13
13
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

263
263
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

60
60
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

368
368
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

44
44
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

867
867
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

99
99
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

118
118
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

350
350
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

181
181
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

690
690
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

62
62
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

53
53
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

57
57
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

360
360
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

183
183
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

456
456
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

233
233
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

284
284
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

93
93

Meer sportnieuws