'Monsterduo met Haaland: City akkoord met topaanwinst'

456 stemmen
'Monsterduo met Haaland: City akkoord met topaanwinst'

Na twee opeenvolgende zeges kan Manchester City weer ietwat opgelucht ademhalen, maar de dramatische resultaten in de laatste weken van 2024 zijn nog niet vergeten. De Engelse kampioen wil dan ook uitpakken op de wintermercato. Zo drukt men momenteel door voor een nieuwe spits.

Voor aanvang van het seizoen werd weer heel wat verwacht van City. Op het vertrek van Julian Alvarez na, werd de kampioenenselectie van vorig seizoen immers grotendeels intact gehouden. Met de komst van Savinho en de terugkeer van Ilkay Gündogan werd zelfs nog gerichte versterking aan de kern toegevoegd. De verwachtingen waren dus opnieuw hooggespannen.

LEES OOK: Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

Nieuwe spits op komst

De Engelse titelverdediger begon ook vrij dominant aan zijn campagne. Maar eind oktober begon de motor plots te sputteren. En die negatieve reeks bleef maar aanhouden. In 13 wedstrijden tijd kon City maar één keertje winnen. Tijdens de laatste twee duels werd weliswaar terug gewonnen, toch blijft de spectaculaire inzinking niet zonder gevolgen.

Zo zal de Engelse topploeg in januari zijn selectie van gerichte versterking willen voorzien. Een nieuwe middenvelder om de langdurige afwezigheid van Rodri op te vangen geldt als een prioriteit. Maar de eerste aanwinst lijkt er eentje voor de aanvalslinie te worden. Zo maakt City nadrukkelijk werk van de komst van Omar Marmoush.

Mondeling akkoord

De 25-jarige Egyptenaar is bezig aan een weergaloos seizoen bij Eintracht Frankfurt. Over alle competities heen was hij in 24 wedstrijden al goed voor 18 goals en 12 assists. Die straffe cijfers lijken hem nu een droomtransfer op te leveren. Volgens de betrouwbare transferwatcher Florian Plettenberg (Sky Germany) werd namelijk een mondeling akkoord gevonden.

Het zou gaan om een overeenkomst over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau werd Frankfurt alvast geïnformeerd door City en gaan de onderhandelingen eerstdaags van start. Komend weekend zou City een eerste officieel bod neerleggen. De Duitser verlangen zo'n 80 miljoen euro voor hun sterkhouder, daar hopen de Engelsen uiteraard nog wat van af te pitsen.

City gaat dit seizoen alsnog voor de prijzen meedoen ...

Meest recent

De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

9
9
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

75
75
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

59
59
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

44
44
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

156
156
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

56
56
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

189
189
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

77
77
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

48
48
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

36
36
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

440
440
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

76
76
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

217
217
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

76
76
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

68
68
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

135
135
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

93
93
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

66
66
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

396
396
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

251
251

Meer sportnieuws