'Monsterduo met Haaland: City akkoord met topaanwinst'

door
'Monsterduo met Haaland: City akkoord met topaanwinst'

Na twee opeenvolgende zeges kan Manchester City weer ietwat opgelucht ademhalen, maar de dramatische resultaten in de laatste weken van 2024 zijn nog niet vergeten. De Engelse kampioen wil dan ook uitpakken op de wintermercato. Zo drukt men momenteel door voor een nieuwe spits.

Voor aanvang van het seizoen werd weer heel wat verwacht van City. Op het vertrek van Julian Alvarez na, werd de kampioenenselectie van vorig seizoen immers grotendeels intact gehouden. Met de komst van Savinho en de terugkeer van Ilkay Gündogan werd zelfs nog gerichte versterking aan de kern toegevoegd. De verwachtingen waren dus opnieuw hooggespannen.

LEES OOK: Barça en Liverpool brengen spektakel, pandoering voor Theate

Nieuwe spits op komst

De Engelse titelverdediger begon ook vrij dominant aan zijn campagne. Maar eind oktober begon de motor plots te sputteren. En die negatieve reeks bleef maar aanhouden. In 13 wedstrijden tijd kon City maar één keertje winnen. Tijdens de laatste twee duels werd weliswaar terug gewonnen, toch blijft de spectaculaire inzinking niet zonder gevolgen.

Zo zal de Engelse topploeg in januari zijn selectie van gerichte versterking willen voorzien. Een nieuwe middenvelder om de langdurige afwezigheid van Rodri op te vangen geldt als een prioriteit. Maar de eerste aanwinst lijkt er eentje voor de aanvalslinie te worden. Zo maakt City nadrukkelijk werk van de komst van Omar Marmoush.

Mondeling akkoord

De 25-jarige Egyptenaar is bezig aan een weergaloos seizoen bij Eintracht Frankfurt. Over alle competities heen was hij in 24 wedstrijden al goed voor 18 goals en 12 assists. Die straffe cijfers lijken hem nu een droomtransfer op te leveren. Volgens de betrouwbare transferwatcher Florian Plettenberg (Sky Germany) werd namelijk een mondeling akkoord gevonden.

Het zou gaan om een overeenkomst over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau werd Frankfurt alvast geïnformeerd door City en gaan de onderhandelingen eerstdaags van start. Komend weekend zou City een eerste officieel bod neerleggen. De Duitser verlangen zo'n 80 miljoen euro voor hun sterkhouder, daar hopen de Engelsen uiteraard nog wat van af te pitsen.

City gaat dit seizoen alsnog voor de prijzen meedoen ...

Meest recent

Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

0
0
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

21
21
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

111
111
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

10
10
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

254
254
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

74
74
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

263
263
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

142
142
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

39
39
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

425
425
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

276
276
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

176
176
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

137
137
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

507
507
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

64
64
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

97
97
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

68
68
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

602
602
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

135
135
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

306
306
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

198
198
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

64
64
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

472
472
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

482
482
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

111
111

Meer sportnieuws