'Monsterduo met Haaland: City akkoord met topaanwinst'

door
'Monsterduo met Haaland: City akkoord met topaanwinst'

Na twee opeenvolgende zeges kan Manchester City weer ietwat opgelucht ademhalen, maar de dramatische resultaten in de laatste weken van 2024 zijn nog niet vergeten. De Engelse kampioen wil dan ook uitpakken op de wintermercato. Zo drukt men momenteel door voor een nieuwe spits.

Voor aanvang van het seizoen werd weer heel wat verwacht van City. Op het vertrek van Julian Alvarez na, werd de kampioenenselectie van vorig seizoen immers grotendeels intact gehouden. Met de komst van Savinho en de terugkeer van Ilkay Gündogan werd zelfs nog gerichte versterking aan de kern toegevoegd. De verwachtingen waren dus opnieuw hooggespannen.

LEES OOK: Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

Nieuwe spits op komst

De Engelse titelverdediger begon ook vrij dominant aan zijn campagne. Maar eind oktober begon de motor plots te sputteren. En die negatieve reeks bleef maar aanhouden. In 13 wedstrijden tijd kon City maar één keertje winnen. Tijdens de laatste twee duels werd weliswaar terug gewonnen, toch blijft de spectaculaire inzinking niet zonder gevolgen.

Zo zal de Engelse topploeg in januari zijn selectie van gerichte versterking willen voorzien. Een nieuwe middenvelder om de langdurige afwezigheid van Rodri op te vangen geldt als een prioriteit. Maar de eerste aanwinst lijkt er eentje voor de aanvalslinie te worden. Zo maakt City nadrukkelijk werk van de komst van Omar Marmoush.

Mondeling akkoord

De 25-jarige Egyptenaar is bezig aan een weergaloos seizoen bij Eintracht Frankfurt. Over alle competities heen was hij in 24 wedstrijden al goed voor 18 goals en 12 assists. Die straffe cijfers lijken hem nu een droomtransfer op te leveren. Volgens de betrouwbare transferwatcher Florian Plettenberg (Sky Germany) werd namelijk een mondeling akkoord gevonden.

Het zou gaan om een overeenkomst over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau werd Frankfurt alvast geïnformeerd door City en gaan de onderhandelingen eerstdaags van start. Komend weekend zou City een eerste officieel bod neerleggen. De Duitser verlangen zo'n 80 miljoen euro voor hun sterkhouder, daar hopen de Engelsen uiteraard nog wat van af te pitsen.

City gaat dit seizoen alsnog voor de prijzen meedoen ...

Meest recent

'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

25
25
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

0
0
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

44
44
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

235
235
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

114
114
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

110
110
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

304
304
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

113
113
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

126
126
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

27
27
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

236
236
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

219
219
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

284
284
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

121
121
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

106
106
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

257
257
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

40
40
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

177
177
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

118
118
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

319
319
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

203
203
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

95
95
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

241
241

Meer sportnieuws