'Monsterduo met Haaland: City akkoord met topaanwinst'

door
'Monsterduo met Haaland: City akkoord met topaanwinst'

Na twee opeenvolgende zeges kan Manchester City weer ietwat opgelucht ademhalen, maar de dramatische resultaten in de laatste weken van 2024 zijn nog niet vergeten. De Engelse kampioen wil dan ook uitpakken op de wintermercato. Zo drukt men momenteel door voor een nieuwe spits.

Voor aanvang van het seizoen werd weer heel wat verwacht van City. Op het vertrek van Julian Alvarez na, werd de kampioenenselectie van vorig seizoen immers grotendeels intact gehouden. Met de komst van Savinho en de terugkeer van Ilkay Gündogan werd zelfs nog gerichte versterking aan de kern toegevoegd. De verwachtingen waren dus opnieuw hooggespannen.

Nieuwe spits op komst

De Engelse titelverdediger begon ook vrij dominant aan zijn campagne. Maar eind oktober begon de motor plots te sputteren. En die negatieve reeks bleef maar aanhouden. In 13 wedstrijden tijd kon City maar één keertje winnen. Tijdens de laatste twee duels werd weliswaar terug gewonnen, toch blijft de spectaculaire inzinking niet zonder gevolgen.

Zo zal de Engelse topploeg in januari zijn selectie van gerichte versterking willen voorzien. Een nieuwe middenvelder om de langdurige afwezigheid van Rodri op te vangen geldt als een prioriteit. Maar de eerste aanwinst lijkt er eentje voor de aanvalslinie te worden. Zo maakt City nadrukkelijk werk van de komst van Omar Marmoush.

Mondeling akkoord

De 25-jarige Egyptenaar is bezig aan een weergaloos seizoen bij Eintracht Frankfurt. Over alle competities heen was hij in 24 wedstrijden al goed voor 18 goals en 12 assists. Die straffe cijfers lijken hem nu een droomtransfer op te leveren. Volgens de betrouwbare transferwatcher Florian Plettenberg (Sky Germany) werd namelijk een mondeling akkoord gevonden.

Het zou gaan om een overeenkomst over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau werd Frankfurt alvast geïnformeerd door City en gaan de onderhandelingen eerstdaags van start. Komend weekend zou City een eerste officieel bod neerleggen. De Duitser verlangen zo'n 80 miljoen euro voor hun sterkhouder, daar hopen de Engelsen uiteraard nog wat van af te pitsen.

POLL: City gaat dit seizoen alsnog voor de prijzen meedoen ...

Meest recent

Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

50
50
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

83
83
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

147
147
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

53
53
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

149
149
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

335
335
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

1048
1048
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

178
178
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

404
404
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

249
249
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

331
331
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

108
108
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

320
320
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

408
408
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

453
453
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

112
112
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

695
695
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

162
162
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1351
1351
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

556
556

Meer sportnieuws