'Monsterduo met Haaland: City akkoord met topaanwinst'

456
'Monsterduo met Haaland: City akkoord met topaanwinst'

Na twee opeenvolgende zeges kan Manchester City weer ietwat opgelucht ademhalen, maar de dramatische resultaten in de laatste weken van 2024 zijn nog niet vergeten. De Engelse kampioen wil dan ook uitpakken op de wintermercato. Zo drukt men momenteel door voor een nieuwe spits.

Voor aanvang van het seizoen werd weer heel wat verwacht van City. Op het vertrek van Julian Alvarez na, werd de kampioenenselectie van vorig seizoen immers grotendeels intact gehouden. Met de komst van Savinho en de terugkeer van Ilkay Gündogan werd zelfs nog gerichte versterking aan de kern toegevoegd. De verwachtingen waren dus opnieuw hooggespannen.

LEES OOK: Pfaff deelt emotionele woorden met Kompany: "Jij bent..."

Nieuwe spits op komst

De Engelse titelverdediger begon ook vrij dominant aan zijn campagne. Maar eind oktober begon de motor plots te sputteren. En die negatieve reeks bleef maar aanhouden. In 13 wedstrijden tijd kon City maar één keertje winnen. Tijdens de laatste twee duels werd weliswaar terug gewonnen, toch blijft de spectaculaire inzinking niet zonder gevolgen.

Zo zal de Engelse topploeg in januari zijn selectie van gerichte versterking willen voorzien. Een nieuwe middenvelder om de langdurige afwezigheid van Rodri op te vangen geldt als een prioriteit. Maar de eerste aanwinst lijkt er eentje voor de aanvalslinie te worden. Zo maakt City nadrukkelijk werk van de komst van Omar Marmoush.

Mondeling akkoord

De 25-jarige Egyptenaar is bezig aan een weergaloos seizoen bij Eintracht Frankfurt. Over alle competities heen was hij in 24 wedstrijden al goed voor 18 goals en 12 assists. Die straffe cijfers lijken hem nu een droomtransfer op te leveren. Volgens de betrouwbare transferwatcher Florian Plettenberg (Sky Germany) werd namelijk een mondeling akkoord gevonden.

Het zou gaan om een overeenkomst over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau werd Frankfurt alvast geïnformeerd door City en gaan de onderhandelingen eerstdaags van start. Komend weekend zou City een eerste officieel bod neerleggen. De Duitser verlangen zo'n 80 miljoen euro voor hun sterkhouder, daar hopen de Engelsen uiteraard nog wat van af te pitsen.

City gaat dit seizoen alsnog voor de prijzen meedoen ...

Meest recent

Francis vreest nieuwe bom in transferwereld? "Binnen 10 jaar"

De voorbije jaren kwam het transfersysteem in het mondiale voetbal stevig onder druk te staan. In ...

5
5
'Nainggolan moet zich vrijdag voor rechtbank verantwoorden'

Radja Nainggolan beleeft een woelig seizoen bij Patro Eisden, want de resultaten van de ploeg vallen ...

7
7
Van Himst: "Ze hebben hem bij Anderlecht een vuile loer gedraaid"

Bij Anderlecht rekenen ze nog steeds hard op Neerpede om talent te leveren aan de A-ploeg én ...

65
65
Kompany krijgt zeer heldere opdracht van Bayern-bestuur

Vincent Kompany mag dan wel ontslagen zijn uit het ziekenhuis, maar op de bank moeten we hem ...

31
31
'Godts krijgt geweldig nieuws van PSG én privé'

Mika Godts versierde vorige zomer een absolute droomtransfer, want na een sensationeel seizoen bij ...

62
62
Union vernieuwt sneller dan verwacht: Hubert velt oordeel

De voorbije jaren bleek het elk seizoen het lot van Union dat het zijn elftal grondig moest ...

33
33
Waalse pers slaat alarm bij Duivels: Van Bommel moet ingrijpen

Volgende week is Mark van Bommel weer aan zet, want dan moet hij zijn selectie bekend maken voor de ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Standard liet topper liggen, dubbele exit Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

73
73
‘Standard moet verkopen: zestal voor miljoenenjackpot’

Standard Luik vocht de afgelopen jaren tegen financiële malaise. Het ergste lijkt voorbij, maar ...

119
119
Marc Coucke getroffen door spijkerharde beslissing

Voor Coucke zijn het niet meteen de leukste weken. De zakenman kreeg onlangs dan wel goed nieuws in ...

94
94
Vrancken zet Schotland op stelten: rel met grote rivaal

Het Hearts van Wouter Vrancken speelde 2-2 gelijk tegen Rangers. De Schotse revelatie van vorig ...

56
56
"Als ik het kon overdoen, had ik niet bij Standard getekend"

Standard zit niet bepaald in blakende vorm de laatste weken, want het kijkt intussen al tegen vier ...

107
107
Antwerp koestert nieuwe diamant: "Een mooie toekomst"

Antwerp rechtte vorig weekend de rug na maar liefst vijf nederlagen op rij. De Great Old pakte een ...

95
95
Nederlandse analist kraakt Europese toptrainer: 'Die is gestoord'

In de Nederlandse voetbalprogramma's zitten ze nooit verlegen om een gepeperde mening. In Vandaag ...

97
97
Mission impossible? 'Volgende klepper probeert voor Tresoldi'

Nicolo Tresoldi gaat de laatste tijd over de tongen van zowat heel voetbalminnend Europa. De ...

113
113
'Genk heeft eerste winteraanwinst nu al beet'

KRC Genk beleeft een moeilijk seizoen tot dusver, want het kan nog niet aan de verwachtingen ...

147
147
Bart Verhaeghe verrast met grote beslissing over dochter Lisa

Bart Verhaeghe heeft met Club Brugge de voorbije jaren grote successen geboekt, ook op het Europese ...

258
258
'Hersenvliesontsteking bij Kompany: terugkeerdatum bekend'

De voorbije dagen heersten er grote zorgen over de gezondheid van Vincent Kompany, nadat de trainer ...

185
185
Muja doet opvallende voorspelling: "Daar blijft STVV niet staan"

STVV verloor na een degelijke prestatie met 3-2 van Club Brugge, maar bleef zo wel achter met een ...

54
54
Exit bij Standard: "Na komst Euvrard was het snel over"

Bij Standard lieten ze afgelopen zomer een aantal spelers die het jaar voordien naar de Vurige Stede ...

135
135
Van Himst baalt enorm: "Hij had bij Anderlecht moeten blijven"

Bij RSC Anderlecht staat er druk op de ketel. Vooral door de bekeruitschakeling is er nu een soort ...

296
296
OHL krijgt harde kritiek na CL-afgang: "Het is alsof ze..."

OH Leuven is bij de vrouwen niet echt bezig aan een goed seizoen. De landskampioen heeft het toch ...

44
44
‘Lukaku niet welkom: Coucke woest op één man’

Marc Coucke droomt al maanden van een terugkeer van Romelu Lukaku naar Anderlecht. Vanuit Turkije ...

710
710
Ballon d’Or wordt nachtmerrie: Kane krijgt de volle laag

Harry Kane mag zich sinds maandagavond de beste voetballer ter wereld noemen. Maar lang niet ...

175
175
Antwerp legt de lat hoog: "Binnen de drie jaar..."

Royal Antwerp FC heeft officieel zijn Raad van Bestuur meegedeeld. Dat deden ze via de clubkanalen. ...

119
119

Meer sportnieuws