Leko luidt alarmbellen over mercato Standard

door
Leko luidt alarmbellen over mercato Standard

Vrijdagavond ontwaakt de Jupiler Pro League uit zijn korte winterslaap. Standard moet dan in eigen stadion aan de bak tegen KV Kortrijk en hoopt dan komaf te maken met een reeks van zes wedstrijden zonder zege.

Ivan Leko mocht de voorbije dagen alvast wel enkele versterkingen verwelkomen in Luik. Met Ibrahim Karamoko kwam er een defensieve middenvelder van de Franse derdeklasser FC Versailles, terwijl spits Andreas Hountondji gehuurd werd van Burnley. Zij kunnen tegen Kortrijk meteen debuteren.

LEES OOK: 'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Leko schreeuwt om meer versterking

Toch is Leko nog niet tevreden. "Het is top dat die nieuwe jongens er zijn, maar gezien de vele blessures hoop ik dat er nog versterking bijkomt", trekt hij bij Sudpresse aan de alarmbel. "Ik weet wat onze financiële situatie is, maar ik hoop dat we oplossingen zullen blijven vinden."

Een oplossing zal Leko vrijdag ook moeten vinden onder de lat. Daar is Matthieu Epolo geblesseerd, terwijl Arnaud Bodart donderdag zijn transfer naar FC Metz afrondde. Daar baalt de trainer hard van.

Keepersprobleem na vertrek Bodart

"We hadden Arnaud klaargestoomd voor deze match, dus ik ben ontgoocheld. Maar we wisten dat een vertrek voor hem tot de mogelijkheden behoorde", aldus Leko, die ook meegaf dat hij nog niet wist wie dan wel in doel zou staan. "Laurent of één van de jonkies. Ik moet na de laatste training nog beslissen."

Derde doelman Laurent Henkinet lijkt de meest logische keuze om tegen Kortrijk de netten te verdedigen, maar Leko sluit dus niet uit dat hij opnieuw een jong talent lanceert. Tom Poitoux (19) en Matteo Godfroid (20) zaten dit seizoen al regelmatig op de bank en één van hen zou straks dus kunnen debuteren.

Wie moet Leko tegen Kortrijk in doel zetten?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

33
33
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

14
14
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

35
35
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

139
139
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

48
48
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

53
53
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

44
44
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

79
79
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

109
109
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

132
132
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

310
310
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

194
194
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

102
102
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

250
250
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

85
85
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

89
89
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

329
329
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

272
272
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

653
653
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

115
115
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

527
527
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

214
214
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

164
164

Meer sportnieuws