Leko luidt alarmbellen over mercato Standard

door
Leko luidt alarmbellen over mercato Standard

Vrijdagavond ontwaakt de Jupiler Pro League uit zijn korte winterslaap. Standard moet dan in eigen stadion aan de bak tegen KV Kortrijk en hoopt dan komaf te maken met een reeks van zes wedstrijden zonder zege.

Ivan Leko mocht de voorbije dagen alvast wel enkele versterkingen verwelkomen in Luik. Met Ibrahim Karamoko kwam er een defensieve middenvelder van de Franse derdeklasser FC Versailles, terwijl spits Andreas Hountondji gehuurd werd van Burnley. Zij kunnen tegen Kortrijk meteen debuteren.

LEES OOK: Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Leko schreeuwt om meer versterking

Toch is Leko nog niet tevreden. "Het is top dat die nieuwe jongens er zijn, maar gezien de vele blessures hoop ik dat er nog versterking bijkomt", trekt hij bij Sudpresse aan de alarmbel. "Ik weet wat onze financiële situatie is, maar ik hoop dat we oplossingen zullen blijven vinden."

Een oplossing zal Leko vrijdag ook moeten vinden onder de lat. Daar is Matthieu Epolo geblesseerd, terwijl Arnaud Bodart donderdag zijn transfer naar FC Metz afrondde. Daar baalt de trainer hard van.

Keepersprobleem na vertrek Bodart

"We hadden Arnaud klaargestoomd voor deze match, dus ik ben ontgoocheld. Maar we wisten dat een vertrek voor hem tot de mogelijkheden behoorde", aldus Leko, die ook meegaf dat hij nog niet wist wie dan wel in doel zou staan. "Laurent of één van de jonkies. Ik moet na de laatste training nog beslissen."

Derde doelman Laurent Henkinet lijkt de meest logische keuze om tegen Kortrijk de netten te verdedigen, maar Leko sluit dus niet uit dat hij opnieuw een jong talent lanceert. Tom Poitoux (19) en Matteo Godfroid (20) zaten dit seizoen al regelmatig op de bank en één van hen zou straks dus kunnen debuteren.

Wie moet Leko tegen Kortrijk in doel zetten?

Meest recent

Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

62
62
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

110
110
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

55
55
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

24
24
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

38
38
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

174
174
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

81
81
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

75
75
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

115
115
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

92
92
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

272
272
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

113
113
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

429
429
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

80
80
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

45
45
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

493
493
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

211
211
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

31
31
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

123
123
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

76
76
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

667
667
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

61
61
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

277
277
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

392
392
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

330
330

Meer sportnieuws