Leko luidt alarmbellen over mercato Standard

door
Leko luidt alarmbellen over mercato Standard

Vrijdagavond ontwaakt de Jupiler Pro League uit zijn korte winterslaap. Standard moet dan in eigen stadion aan de bak tegen KV Kortrijk en hoopt dan komaf te maken met een reeks van zes wedstrijden zonder zege.

Ivan Leko mocht de voorbije dagen alvast wel enkele versterkingen verwelkomen in Luik. Met Ibrahim Karamoko kwam er een defensieve middenvelder van de Franse derdeklasser FC Versailles, terwijl spits Andreas Hountondji gehuurd werd van Burnley. Zij kunnen tegen Kortrijk meteen debuteren.

LEES OOK: Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Leko schreeuwt om meer versterking

Toch is Leko nog niet tevreden. "Het is top dat die nieuwe jongens er zijn, maar gezien de vele blessures hoop ik dat er nog versterking bijkomt", trekt hij bij Sudpresse aan de alarmbel. "Ik weet wat onze financiële situatie is, maar ik hoop dat we oplossingen zullen blijven vinden."

Een oplossing zal Leko vrijdag ook moeten vinden onder de lat. Daar is Matthieu Epolo geblesseerd, terwijl Arnaud Bodart donderdag zijn transfer naar FC Metz afrondde. Daar baalt de trainer hard van.

Keepersprobleem na vertrek Bodart

"We hadden Arnaud klaargestoomd voor deze match, dus ik ben ontgoocheld. Maar we wisten dat een vertrek voor hem tot de mogelijkheden behoorde", aldus Leko, die ook meegaf dat hij nog niet wist wie dan wel in doel zou staan. "Laurent of één van de jonkies. Ik moet na de laatste training nog beslissen."

Derde doelman Laurent Henkinet lijkt de meest logische keuze om tegen Kortrijk de netten te verdedigen, maar Leko sluit dus niet uit dat hij opnieuw een jong talent lanceert. Tom Poitoux (19) en Matteo Godfroid (20) zaten dit seizoen al regelmatig op de bank en één van hen zou straks dus kunnen debuteren.

Wie moet Leko tegen Kortrijk in doel zetten?

Meest recent

KRC Genk maakt indruk: dromen zoals negen jaar geleden?

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

0
0
‘Anderlecht stuurt Mourinho wandelen tot na het WK 2026’

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

5
5
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

236
236
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

49
49
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

30
30
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

104
104
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

336
336
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

184
184
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

397
397
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

164
164
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

212
212
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

50
50
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

642
642
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

771
771
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

131
131
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

309
309
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

385
385
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

463
463
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

409
409
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

398
398
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

620
620
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

411
411
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

466
466
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148

Meer sportnieuws