Leko luidt alarmbellen over mercato Standard

door
Leko luidt alarmbellen over mercato Standard

Vrijdagavond ontwaakt de Jupiler Pro League uit zijn korte winterslaap. Standard moet dan in eigen stadion aan de bak tegen KV Kortrijk en hoopt dan komaf te maken met een reeks van zes wedstrijden zonder zege.

Ivan Leko mocht de voorbije dagen alvast wel enkele versterkingen verwelkomen in Luik. Met Ibrahim Karamoko kwam er een defensieve middenvelder van de Franse derdeklasser FC Versailles, terwijl spits Andreas Hountondji gehuurd werd van Burnley. Zij kunnen tegen Kortrijk meteen debuteren.

LEES OOK: Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

Leko schreeuwt om meer versterking

Toch is Leko nog niet tevreden. "Het is top dat die nieuwe jongens er zijn, maar gezien de vele blessures hoop ik dat er nog versterking bijkomt", trekt hij bij Sudpresse aan de alarmbel. "Ik weet wat onze financiële situatie is, maar ik hoop dat we oplossingen zullen blijven vinden."

Een oplossing zal Leko vrijdag ook moeten vinden onder de lat. Daar is Matthieu Epolo geblesseerd, terwijl Arnaud Bodart donderdag zijn transfer naar FC Metz afrondde. Daar baalt de trainer hard van.

Keepersprobleem na vertrek Bodart

"We hadden Arnaud klaargestoomd voor deze match, dus ik ben ontgoocheld. Maar we wisten dat een vertrek voor hem tot de mogelijkheden behoorde", aldus Leko, die ook meegaf dat hij nog niet wist wie dan wel in doel zou staan. "Laurent of één van de jonkies. Ik moet na de laatste training nog beslissen."

Derde doelman Laurent Henkinet lijkt de meest logische keuze om tegen Kortrijk de netten te verdedigen, maar Leko sluit dus niet uit dat hij opnieuw een jong talent lanceert. Tom Poitoux (19) en Matteo Godfroid (20) zaten dit seizoen al regelmatig op de bank en één van hen zou straks dus kunnen debuteren.

Wie moet Leko tegen Kortrijk in doel zetten?

Meest recent

'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

1
1
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

38
38
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

25
25
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

35
35
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

8
8
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

201
201
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

303
303
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

139
139
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

78
78
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

234
234
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

450
450
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

154
154
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

381
381
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

210
210
Benteke-gerucht ontploft: familie reageert keihard

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

194
194
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

147
147
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

252
252
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

229
229
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

358
358
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

130
130
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

49
49
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1837
1837
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

246
246
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

322
322
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

320
320

Meer sportnieuws