Leko luidt alarmbellen over mercato Standard

door
Leko luidt alarmbellen over mercato Standard

Vrijdagavond ontwaakt de Jupiler Pro League uit zijn korte winterslaap. Standard moet dan in eigen stadion aan de bak tegen KV Kortrijk en hoopt dan komaf te maken met een reeks van zes wedstrijden zonder zege.

Ivan Leko mocht de voorbije dagen alvast wel enkele versterkingen verwelkomen in Luik. Met Ibrahim Karamoko kwam er een defensieve middenvelder van de Franse derdeklasser FC Versailles, terwijl spits Andreas Hountondji gehuurd werd van Burnley. Zij kunnen tegen Kortrijk meteen debuteren.

LEES OOK: Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Leko schreeuwt om meer versterking

Toch is Leko nog niet tevreden. "Het is top dat die nieuwe jongens er zijn, maar gezien de vele blessures hoop ik dat er nog versterking bijkomt", trekt hij bij Sudpresse aan de alarmbel. "Ik weet wat onze financiële situatie is, maar ik hoop dat we oplossingen zullen blijven vinden."

Een oplossing zal Leko vrijdag ook moeten vinden onder de lat. Daar is Matthieu Epolo geblesseerd, terwijl Arnaud Bodart donderdag zijn transfer naar FC Metz afrondde. Daar baalt de trainer hard van.

Keepersprobleem na vertrek Bodart

"We hadden Arnaud klaargestoomd voor deze match, dus ik ben ontgoocheld. Maar we wisten dat een vertrek voor hem tot de mogelijkheden behoorde", aldus Leko, die ook meegaf dat hij nog niet wist wie dan wel in doel zou staan. "Laurent of één van de jonkies. Ik moet na de laatste training nog beslissen."

Derde doelman Laurent Henkinet lijkt de meest logische keuze om tegen Kortrijk de netten te verdedigen, maar Leko sluit dus niet uit dat hij opnieuw een jong talent lanceert. Tom Poitoux (19) en Matteo Godfroid (20) zaten dit seizoen al regelmatig op de bank en één van hen zou straks dus kunnen debuteren.

Wie moet Leko tegen Kortrijk in doel zetten?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

119
119
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

124
124
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

80
80
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

151
151
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

71
71
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

96
96
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

139
139
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

36
36
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

66
66
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

220
220
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1286
1286
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

132
132
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

67
67
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

196
196
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

389
389
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

75
75
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

145
145
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

201
201
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

100
100
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

371
371
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

97
97

Meer sportnieuws