Arnaud Bodart heeft eindelijk zijn transfer beet

door
Arnaud Bodart heeft eindelijk zijn transfer beet

Een soap van meer dan zes maanden is donderdagmiddag eindelijk ten einde gekomen. Zoals de voorbije dagen al verwacht werd, heeft Arnaud Bodart eindelijk Standard verlaten.

De 26-jarige doelman werd vorig seizoen in april halfweg de play-offs opzijgeschoven in Luik. Hij moest plaatsmaken voor Matthieu Epolo omdat het de bedoeling was dat hij in de zomer een transfer zou maken. Die kwam er uiteindelijk echter niet.

LEES OOK: Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bodart tekent eindelijk bij Metz

Standard wou nog een transfersom vangen en liet Bodart niet naar AS Roma vertrekken, terwijl hij zelf Union wandelen gestuurd zou hebben. Daardoor zat de Rode Duivel het voorbije halfjaar nog vast in Luik, waar hij slechts twee keer in actie kwam.

Maar nu krijgt Bodart alsnog zijn transfer. FC Metz kondigde donderdagmiddag zijn komst aan. Bodart tekende een contract tot het einde van het seizoen bij de huidige nummer vier in de Franse Ligue 2.

Na 20 jaar weg bij Standard

"Ik ben blij om bij een historische club als Metz aan de slag te kunnen. Het wordt een interessante uitdaging om de promotie naar de Ligue 1 af te dwingen", reageert Bodart.

Hij trekt dus na zowat 20 jaar de deur van Standard achter zich dicht. Bodart sloot in 2005 als zevenjarige aan in de jeugdopleiding van de Rouches en was er tot dusver zijn hele voetbalcarrière aan de slag. Hij speelde 190 matchen in het eerste elftal van Standard.

Goede stap voor Bodart?

Meest recent

Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

7
7
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

52
52
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

34
34
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

73
73
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

52
52
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

61
61
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

198
198
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

31
31
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

340
340
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

244
244
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

95
95
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

132
132
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

227
227
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

94
94
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

67
67
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

146
146
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

40
40
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

340
340
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

137
137
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

453
453
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

135
135
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

238
238
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

327
327

Meer sportnieuws