Arnaud Bodart heeft eindelijk zijn transfer beet

door
Arnaud Bodart heeft eindelijk zijn transfer beet

Een soap van meer dan zes maanden is donderdagmiddag eindelijk ten einde gekomen. Zoals de voorbije dagen al verwacht werd, heeft Arnaud Bodart eindelijk Standard verlaten.

De 26-jarige doelman werd vorig seizoen in april halfweg de play-offs opzijgeschoven in Luik. Hij moest plaatsmaken voor Matthieu Epolo omdat het de bedoeling was dat hij in de zomer een transfer zou maken. Die kwam er uiteindelijk echter niet.

LEES OOK: ‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

Bodart tekent eindelijk bij Metz

Standard wou nog een transfersom vangen en liet Bodart niet naar AS Roma vertrekken, terwijl hij zelf Union wandelen gestuurd zou hebben. Daardoor zat de Rode Duivel het voorbije halfjaar nog vast in Luik, waar hij slechts twee keer in actie kwam.

Maar nu krijgt Bodart alsnog zijn transfer. FC Metz kondigde donderdagmiddag zijn komst aan. Bodart tekende een contract tot het einde van het seizoen bij de huidige nummer vier in de Franse Ligue 2.

Na 20 jaar weg bij Standard

"Ik ben blij om bij een historische club als Metz aan de slag te kunnen. Het wordt een interessante uitdaging om de promotie naar de Ligue 1 af te dwingen", reageert Bodart.

Hij trekt dus na zowat 20 jaar de deur van Standard achter zich dicht. Bodart sloot in 2005 als zevenjarige aan in de jeugdopleiding van de Rouches en was er tot dusver zijn hele voetbalcarrière aan de slag. Hij speelde 190 matchen in het eerste elftal van Standard.

Goede stap voor Bodart?

Meest recent

Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

0
0
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

113
113
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

72
72
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

190
190
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

118
118
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

265
265
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

32
32
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

81
81
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

186
186
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

132
132
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

136
136
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

526
526
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

188
188
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

443
443
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

401
401
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

533
533
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

198
198
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

401
401
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

303
303
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

563
563
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

650
650
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

96
96
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

467
467
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

301
301
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

328
328

Meer sportnieuws