KV Mechelen en Essvee pakken uit met aanwinsten

250 stemmen
KV Mechelen en Essvee pakken uit met aanwinsten

Sinds dinsdag is de Belgische wintermercato officieel geopend en heel wat clubs laten er geen gras over groeien om zich te versterken. KV Mechelen en Zulte Waregem hebben bijvoorbeeld donderdagmiddag allebei prijs.

Bij Malinwa stelden ze hun tweede aanwinst van deze winter voor. Enkele dagen nadat de Zweedse middenvelder Fredrik Hammar al zijn handtekening zette, wisten ze nu ook de langverwachte komst van Stephen Welsh af te ronden.

LEES OOK: KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen heeft Welsh eindelijk beet

De 24-jarige Schotse verdediger wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Celtic. KVM probeert hem al speelgerechtigd te krijgen voor de match van zondag tegen Cercle, maar moet afwachten of zijn werkvergunning tijdig in orde raakt.

"We hadden (deze zomer) al een aantal pogingen ondernomen om Stephen naar hier te halen. Wat toen niet lukte, is nu wel rond", jubelt technisch directeur Tim Matthys. "Stephen is de versterking die we op korte termijn nodig hadden. Hij zal ons defensieve compartiment een stevige kwaliteitsinjectie geven."

Essevee strikt goalgetter

Zulte Waregem heeft dan weer wat extra vuurkracht aan zijn voorhoede toegevoegd voor de strijd om promotie naar 1A. De West-Vlamingen hebben de komst van Tobias Hedl afgerond. De 21-jarige spits wordt gehuurd van Rapid Wien met aankoopoptie.

De Oostenrijkse belofteninternational mocht er dit seizoen drie keer invallen in de hoofdmacht, maar maakte vooral indruk bij de B-ploeg. Daar scoorde hij in tweede klasse elf keer in dertien matchen. Aan de Gaverbeek moet hij het vertrek van Nathan Fraser opvangen.

🚀

Moet KV Mechelen zich deze winter nog versterken?

Meest recent

Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

41
41
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

41
41
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

12
12
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

34
34
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

193
193
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

26
26
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

100
100
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

107
107
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

49
49
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

120
120
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

196
196
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

35
35
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

52
52
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

63
63
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

113
113
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

89
89
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

189
189
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

215
215
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

479
479
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

235
235
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

356
356
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

48
48
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

193
193

Meer sportnieuws