De Roeck voorspelt toptransfer Antwerp: “Geweldig!”

1444
De Roeck voorspelt toptransfer Antwerp: “Geweldig!”

Royal Antwerp FC haalde in de beker hard uit tegen Union SG, een heruitgave van de finale van vorig jaar. Deze keer trok The Great Old echter aan het langste eind met een monsterzege. Het werd uiteindelijk 5-1. Coach Jonas De Roeck was uiteraard in de wolken.

Antwerp pakte ook al uit op de wintermercato met Olivier Deman. De Rode Duivel kwam amper nog in actie in de Bundesliga en stond meteen in de basis tegen Union SG. De linksback stelde niet teleur en De Roeck voorspelt dan ook dat hij een toptransfer zal worden.

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Geweldige aanwinst

Nieuwkomer Deman mocht meteen in de basis staan. "Je ziet dat hij voetballende kwaliteiten heeft en het spelletje ook ziet. We hadden gehoopt dat hij meteen op dit niveau zou presteren, maar dat is natuurlijk nooit gegarandeerd. Het is geweldig dat hij dit niveau vandaag al heeft gehaald”, citeert Sporza De Roeck.

De Roeck is onder de indruk van Deman. "Het is niet makkelijk om elke week op de bank te zitten en niet te spelen en dan direct tegen een tegenstander als Union dit niveau te brengen. Voor hem persoonlijk ben ik heel tevreden dat hij zo gestart is. Nu is het een kwestie van dat niveau vast te houden."

Hoopgevende start

2025 is alvast hoopgevend begonnen voor Antwerp dat vorige jaargang wisselende resultaten op de mat bracht. "Ik heb inderdaad voornamelijk positieve dingen gezien. De cijfers spreken voor zich, maar ook de manier waarop. Ik vond dat we vandaag heel volwassen speelden. Vanaf de eerste minuut hebben we ons getoond."

Volgens De Roeck kan Antwerp op deze manier elke tegenstander aan. "We weten dat als we met onze kwaliteiten durven te spelen, we het elke tegenstander moeilijk kunnen maken. Ik ben heel tevreden over de spelers. Het harde werk dat ze geleverd hebben, is beloond met resultaat.

Denk jij dat Deman een succes zal worden bij Antwerp?

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

31
31
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

50
50
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

37
37
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

101
101
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

141
141
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

68
68
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

40
40
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

172
172
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

84
84
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

157
157
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

183
183
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

71
71
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

358
358
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

254
254
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

206
206
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

957
957
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

380
380
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

157
157
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

281
281
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

658
658

Meer sportnieuws