De Roeck voorspelt toptransfer Antwerp: “Geweldig!”

door
De Roeck voorspelt toptransfer Antwerp: “Geweldig!”

Royal Antwerp FC haalde in de beker hard uit tegen Union SG, een heruitgave van de finale van vorig jaar. Deze keer trok The Great Old echter aan het langste eind met een monsterzege. Het werd uiteindelijk 5-1. Coach Jonas De Roeck was uiteraard in de wolken.

Antwerp pakte ook al uit op de wintermercato met Olivier Deman. De Rode Duivel kwam amper nog in actie in de Bundesliga en stond meteen in de basis tegen Union SG. De linksback stelde niet teleur en De Roeck voorspelt dan ook dat hij een toptransfer zal worden.

LEES OOK: Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Geweldige aanwinst

Nieuwkomer Deman mocht meteen in de basis staan. "Je ziet dat hij voetballende kwaliteiten heeft en het spelletje ook ziet. We hadden gehoopt dat hij meteen op dit niveau zou presteren, maar dat is natuurlijk nooit gegarandeerd. Het is geweldig dat hij dit niveau vandaag al heeft gehaald”, citeert Sporza De Roeck.

De Roeck is onder de indruk van Deman. "Het is niet makkelijk om elke week op de bank te zitten en niet te spelen en dan direct tegen een tegenstander als Union dit niveau te brengen. Voor hem persoonlijk ben ik heel tevreden dat hij zo gestart is. Nu is het een kwestie van dat niveau vast te houden."

Hoopgevende start

2025 is alvast hoopgevend begonnen voor Antwerp dat vorige jaargang wisselende resultaten op de mat bracht. "Ik heb inderdaad voornamelijk positieve dingen gezien. De cijfers spreken voor zich, maar ook de manier waarop. Ik vond dat we vandaag heel volwassen speelden. Vanaf de eerste minuut hebben we ons getoond."

Volgens De Roeck kan Antwerp op deze manier elke tegenstander aan. "We weten dat als we met onze kwaliteiten durven te spelen, we het elke tegenstander moeilijk kunnen maken. Ik ben heel tevreden over de spelers. Het harde werk dat ze geleverd hebben, is beloond met resultaat.

Denk jij dat Deman een succes zal worden bij Antwerp?

Meest recent

RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

2
2
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

5
5
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

76
76
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

90
90
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

42
42
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

109
109
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

100
100
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

105
105
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

200
200
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

263
263
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

105
105
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

321
321
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

276
276
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

40
40
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

143
143
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

236
236
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

401
401
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

253
253
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

267
267
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

405
405
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

507
507
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

332
332
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

117
117
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

71
71

Meer sportnieuws