De Roeck voorspelt toptransfer Antwerp: “Geweldig!”

1444 stemmen
De Roeck voorspelt toptransfer Antwerp: “Geweldig!”

Royal Antwerp FC haalde in de beker hard uit tegen Union SG, een heruitgave van de finale van vorig jaar. Deze keer trok The Great Old echter aan het langste eind met een monsterzege. Het werd uiteindelijk 5-1. Coach Jonas De Roeck was uiteraard in de wolken.

Antwerp pakte ook al uit op de wintermercato met Olivier Deman. De Rode Duivel kwam amper nog in actie in de Bundesliga en stond meteen in de basis tegen Union SG. De linksback stelde niet teleur en De Roeck voorspelt dan ook dat hij een toptransfer zal worden.

LEES OOK: Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Geweldige aanwinst

Nieuwkomer Deman mocht meteen in de basis staan. "Je ziet dat hij voetballende kwaliteiten heeft en het spelletje ook ziet. We hadden gehoopt dat hij meteen op dit niveau zou presteren, maar dat is natuurlijk nooit gegarandeerd. Het is geweldig dat hij dit niveau vandaag al heeft gehaald”, citeert Sporza De Roeck.

De Roeck is onder de indruk van Deman. "Het is niet makkelijk om elke week op de bank te zitten en niet te spelen en dan direct tegen een tegenstander als Union dit niveau te brengen. Voor hem persoonlijk ben ik heel tevreden dat hij zo gestart is. Nu is het een kwestie van dat niveau vast te houden."

Hoopgevende start

2025 is alvast hoopgevend begonnen voor Antwerp dat vorige jaargang wisselende resultaten op de mat bracht. "Ik heb inderdaad voornamelijk positieve dingen gezien. De cijfers spreken voor zich, maar ook de manier waarop. Ik vond dat we vandaag heel volwassen speelden. Vanaf de eerste minuut hebben we ons getoond."

Volgens De Roeck kan Antwerp op deze manier elke tegenstander aan. "We weten dat als we met onze kwaliteiten durven te spelen, we het elke tegenstander moeilijk kunnen maken. Ik ben heel tevreden over de spelers. Het harde werk dat ze geleverd hebben, is beloond met resultaat.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
243

Denk jij dat Deman een succes zal worden bij Antwerp?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

6
6
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

16
16
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

35
35
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

77
77
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

53
53
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

80
80
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

346
346
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

186
186
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

61
61
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

363
363
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

119
119
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

737
737
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

111
111
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

104
104
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

85
85
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

202
202
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

376
376
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

344
344
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

570
570
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

927
927
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

992
992
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

225
225

Meer sportnieuws