De Roeck voorspelt toptransfer Antwerp: “Geweldig!”

1444 stemmen
De Roeck voorspelt toptransfer Antwerp: “Geweldig!”

Royal Antwerp FC haalde in de beker hard uit tegen Union SG, een heruitgave van de finale van vorig jaar. Deze keer trok The Great Old echter aan het langste eind met een monsterzege. Het werd uiteindelijk 5-1. Coach Jonas De Roeck was uiteraard in de wolken.

Antwerp pakte ook al uit op de wintermercato met Olivier Deman. De Rode Duivel kwam amper nog in actie in de Bundesliga en stond meteen in de basis tegen Union SG. De linksback stelde niet teleur en De Roeck voorspelt dan ook dat hij een toptransfer zal worden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

Geweldige aanwinst

Nieuwkomer Deman mocht meteen in de basis staan. "Je ziet dat hij voetballende kwaliteiten heeft en het spelletje ook ziet. We hadden gehoopt dat hij meteen op dit niveau zou presteren, maar dat is natuurlijk nooit gegarandeerd. Het is geweldig dat hij dit niveau vandaag al heeft gehaald”, citeert Sporza De Roeck.

De Roeck is onder de indruk van Deman. "Het is niet makkelijk om elke week op de bank te zitten en niet te spelen en dan direct tegen een tegenstander als Union dit niveau te brengen. Voor hem persoonlijk ben ik heel tevreden dat hij zo gestart is. Nu is het een kwestie van dat niveau vast te houden."

Hoopgevende start

2025 is alvast hoopgevend begonnen voor Antwerp dat vorige jaargang wisselende resultaten op de mat bracht. "Ik heb inderdaad voornamelijk positieve dingen gezien. De cijfers spreken voor zich, maar ook de manier waarop. Ik vond dat we vandaag heel volwassen speelden. Vanaf de eerste minuut hebben we ons getoond."

Volgens De Roeck kan Antwerp op deze manier elke tegenstander aan. "We weten dat als we met onze kwaliteiten durven te spelen, we het elke tegenstander moeilijk kunnen maken. Ik ben heel tevreden over de spelers. Het harde werk dat ze geleverd hebben, is beloond met resultaat.

Denk jij dat Deman een succes zal worden bij Antwerp?

Meest recent

Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

17
17
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

18
18
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

18
18
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

155
155
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

160
160
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

469
469
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

127
127
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

15
15
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

360
360
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

116
116
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

123
123
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

600
600
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

688
688
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

311
311
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

381
381
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

96
96
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

169
169
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

229
229
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

94
94
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

172
172
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

82
82
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

185
185
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

202
202
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

31
31
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

225
225

Meer sportnieuws