Tottenham verrast Liverpool, Batshuayi grote schlemiel

door
Tottenham verrast Liverpool, Batshuayi grote schlemiel

In Engeland stonden deze week de heenmatchen in de halve finales van de EFL Cup op het programma. Daarin wist Tottenham Hotspur voor een verrassende zege tegen Liverpool te zorgen. In de Turkse beker maakte Michy Batshuayi dan weer een slechte beurt.

LEES OOK: 'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

EFL Cup

De eerste halve finale van de Engelse League Cup leverde meteen een verrassing op. Zo won Newcastle United dinsdag met 0-2 op het veld van vicekampioen Arsenal FC. De topaffiche was echter die tussen Tottenham en Liverpool. Beide ploegen waren alvast gebrand op een goed resultaat. Spurs na de zwakke resultaten van de voorbije weken, LFC na het puntenverlies tegen Manchester United. Er stond dus behoorlijk wat op het spel. 

Liverpool was veruit de betere ploeg, maar kon die dominantie veel te weinig omzetten in doelgevaar. Tottenham, dat opgelucht kon ademhalen na een schijnbaar zware blessure voor Betancur, hield het beste dan weer voor de slotminuten. Een treffer van Solanke werd eerst nog afgekeurd, niet veel later scoorde Bergvall alsnog. De 1-0 was meteen ook de eindstand. Liverpool zal dus vol aan de bak moeten tijdens de terugmatch begin februari.

Turkish Cup

In tegenstelling tot de meeste landen, wordt het Turkse bekertoernooi vanaf dit seizoen afgewerkt met een groepsfase. Die ging deze week van start. In Groep C was het woensdag uitkijken naar Galatasaray. De Turkse kampioen kreeg het bezoek van stadsgenoot Basaksehir. Maar de grootmacht liet meteen puntenverlies noteren: 2-2.

Daarbij kenden de twee Belgen van Galatasaray wisselend succes. Mertens mocht in de tweede helft invallen en was met een geweldige assist goed voor een belangrijke assist. Batshuayi kreeg in de slotminuten dan weer een uitgelezen kans op de winnende treffer. De spits miste echter van op de stip. Met de teleurstelling zichtbaar op het gezicht droop hij vervolgens af naar de catacomben.

Denkt u dat Batshuayi ooit nog voor de Duivels zal spelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

38
38
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

41
41
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

38
38
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

165
165
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

25
25
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

44
44
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

199
199
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

158
158
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

96
96
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

160
160
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

236
236
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

137
137
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

179
179
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

297
297
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

211
211
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

565
565
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

286
286
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

342
342
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

306
306
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

347
347
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

166
166
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

229
229
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

153
153

Meer sportnieuws