Tottenham verrast Liverpool, Batshuayi grote schlemiel

132
Tottenham verrast Liverpool, Batshuayi grote schlemiel

In Engeland stonden deze week de heenmatchen in de halve finales van de EFL Cup op het programma. Daarin wist Tottenham Hotspur voor een verrassende zege tegen Liverpool te zorgen. In de Turkse beker maakte Michy Batshuayi dan weer een slechte beurt.

LEES OOK: 'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

EFL Cup

De eerste halve finale van de Engelse League Cup leverde meteen een verrassing op. Zo won Newcastle United dinsdag met 0-2 op het veld van vicekampioen Arsenal FC. De topaffiche was echter die tussen Tottenham en Liverpool. Beide ploegen waren alvast gebrand op een goed resultaat. Spurs na de zwakke resultaten van de voorbije weken, LFC na het puntenverlies tegen Manchester United. Er stond dus behoorlijk wat op het spel. 

Liverpool was veruit de betere ploeg, maar kon die dominantie veel te weinig omzetten in doelgevaar. Tottenham, dat opgelucht kon ademhalen na een schijnbaar zware blessure voor Betancur, hield het beste dan weer voor de slotminuten. Een treffer van Solanke werd eerst nog afgekeurd, niet veel later scoorde Bergvall alsnog. De 1-0 was meteen ook de eindstand. Liverpool zal dus vol aan de bak moeten tijdens de terugmatch begin februari.

Turkish Cup

In tegenstelling tot de meeste landen, wordt het Turkse bekertoernooi vanaf dit seizoen afgewerkt met een groepsfase. Die ging deze week van start. In Groep C was het woensdag uitkijken naar Galatasaray. De Turkse kampioen kreeg het bezoek van stadsgenoot Basaksehir. Maar de grootmacht liet meteen puntenverlies noteren: 2-2.

Daarbij kenden de twee Belgen van Galatasaray wisselend succes. Mertens mocht in de tweede helft invallen en was met een geweldige assist goed voor een belangrijke assist. Batshuayi kreeg in de slotminuten dan weer een uitgelezen kans op de winnende treffer. De spits miste echter van op de stip. Met de teleurstelling zichtbaar op het gezicht droop hij vervolgens af naar de catacomben.

Denkt u dat Batshuayi ooit nog voor de Duivels zal spelen?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

48
48
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

74
74
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

43
43
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

95
95
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

55
55
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

390
390
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

62
62
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

158
158
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

292
292
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

335
335
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws