Anderlecht maakt haast: aanwinst al in actie tegen Club?

door
Anderlecht maakt haast: aanwinst al in actie tegen Club?

RSC Anderlecht staat voor een lastige start van de tweede seizoenshelft. Donderdag wacht immers een bekerduel op Beerschot, zondag komt rivaal Club Brugge dan weer op bezoek. Tijdens die laatste partij kan coach David Hubert mogelijk rekenen op een nieuw gezicht.

Dat RSCA zijn selectie tijdens de wintermercato zou versterken, staat al een tijdje buiten kijf. Daarbij geldt defensieve versterking als de prioriteit. Door de nieuwe blessure van Jan Vertonghen en het nakende vertrek van Mathias Jørgensen is de nood aan vers bloed voor de defensie alleen maar toegenomen.

Sportief directeur Olivier Renard volgt dan ook verschillende pistes, in de voorbije dagen werden de namen van verschillende targets gelekt. Maar in afwachting van de defensieve aanwinsten zal Paars-Wit eerst andere posities versterken. Zo staat RSCA op punt een nieuwe flankaanvaller vast te leggen.

LEES OOK: Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

Geland in Amsterdam

In de voorbije dagen raakte immers bekend dat Anderlecht dicht bij de komst van César 'Chino' Huerta staat. De Mexicaanse international loopt uit contract bij zijn huidige club UNAM Pumas en werd dus beschouwd als een interessante opportuniteit. Inmiddels werd ook een doorbraak in zijn dossier gevonden.

Onder meer door het overlijden van zijn grootmoeder liep de deal vertraging op, maar het wachten is voorbij. Woensdagavond landde Huerta op de luchthaven van Amsterdam, waar hij gepakt en gezakt werd opgewacht. Van daaruit zal hij doorreizen naar Brussel.

Op de bank tegen Club?

Verschillende bronnen melden dat de Mexicaan donderdag zijn medische en fysieke proeven zal afleggen. Indien geen problemen aan het licht brengen, kan hij vervolgens zijn meerjarig contract ondertekenen. De bekermatch van donderdagavond op Beerschot komt logischerwijs wel nog te vroeg. Maar volgens de Mexicaanse journalist Daniel Reyes Villaseñor is de kans reëel dat hij aanstaande zondag al op de bank plaatsneemt tegen Club.

Wie moet volgens u het meest voor zijn minuten vrezen na komst van Huerta?

Meest recent

'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

24
24
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

52
52
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

322
322
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

29
29
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

29
29
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

29
29
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

223
223
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

126
126
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

201
201
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

176
176
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

64
64
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

266
266
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

303
303
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

334
334
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

84
84
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

454
454
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

412
412
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

484
484
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

227
227
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

112
112
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

210
210
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

85
85
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

437
437
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

681
681

Meer sportnieuws