Anderlecht maakt haast: aanwinst al in actie tegen Club?

door
Anderlecht maakt haast: aanwinst al in actie tegen Club?

RSC Anderlecht staat voor een lastige start van de tweede seizoenshelft. Donderdag wacht immers een bekerduel op Beerschot, zondag komt rivaal Club Brugge dan weer op bezoek. Tijdens die laatste partij kan coach David Hubert mogelijk rekenen op een nieuw gezicht.

Dat RSCA zijn selectie tijdens de wintermercato zou versterken, staat al een tijdje buiten kijf. Daarbij geldt defensieve versterking als de prioriteit. Door de nieuwe blessure van Jan Vertonghen en het nakende vertrek van Mathias Jørgensen is de nood aan vers bloed voor de defensie alleen maar toegenomen.

Sportief directeur Olivier Renard volgt dan ook verschillende pistes, in de voorbije dagen werden de namen van verschillende targets gelekt. Maar in afwachting van de defensieve aanwinsten zal Paars-Wit eerst andere posities versterken. Zo staat RSCA op punt een nieuwe flankaanvaller vast te leggen.

LEES OOK: Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

Geland in Amsterdam

In de voorbije dagen raakte immers bekend dat Anderlecht dicht bij de komst van César 'Chino' Huerta staat. De Mexicaanse international loopt uit contract bij zijn huidige club UNAM Pumas en werd dus beschouwd als een interessante opportuniteit. Inmiddels werd ook een doorbraak in zijn dossier gevonden.

Onder meer door het overlijden van zijn grootmoeder liep de deal vertraging op, maar het wachten is voorbij. Woensdagavond landde Huerta op de luchthaven van Amsterdam, waar hij gepakt en gezakt werd opgewacht. Van daaruit zal hij doorreizen naar Brussel.

Op de bank tegen Club?

Verschillende bronnen melden dat de Mexicaan donderdag zijn medische en fysieke proeven zal afleggen. Indien geen problemen aan het licht brengen, kan hij vervolgens zijn meerjarig contract ondertekenen. De bekermatch van donderdagavond op Beerschot komt logischerwijs wel nog te vroeg. Maar volgens de Mexicaanse journalist Daniel Reyes Villaseñor is de kans reëel dat hij aanstaande zondag al op de bank plaatsneemt tegen Club.

Wie moet volgens u het meest voor zijn minuten vrezen na komst van Huerta?

Meest recent

Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

16
16
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

123
123
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

38
38
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

79
79
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

193
193
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

99
99
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

40
40
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

116
116
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

128
128
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

246
246
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

117
117
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

903
903
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

126
126
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

176
176
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

17
17
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

673
673
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

332
332
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

238
238
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

157
157
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

42
42
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

402
402
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

310
310
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

164
164
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

230
230
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

116
116

Meer sportnieuws