KRC Genk heeft eerste winteraanwinst beet

door
KRC Genk heeft eerste winteraanwinst beet

Bij KRC Genk zal het wellicht een vrij rustige wintermercato worden. De competitieleider gaf al meermaals aan dat het zijn kern bijeen wil houden om voor de titel te kunnen blijven strijden en veel versterking zal er ook niet nodig zijn.

LEES OOK: KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Eerste aanwinst bij Genk

Enkel een bijkomende linksachter wordt nog gezocht, maar verder moet er niet al te veel activiteit verwacht worden in de Cegeka Arena. Al laten ze in Genk een opportuniteit voor de toekomst nooit liggen. De eerste winteraanwinst mag dan ook in die categorie geplaatst worden.

Genk kondigt immers aan dat het de komst van Kenshin Yasuda afgerond heeft. De transfer van de 19-jarige defensieve middenvelder zat al een tijdje in de pijplijn. Hij komt over van de Japanse tweedeklasser Oita Trinita. Hij is ook aanvoerder van de Japanse nationale U20.

Yasuda moet Jong Genk versterken

Yasuda sluit in eerste instantie wel aan bij Jong Genk. "We zijn verheugd Kenshin te verwelkomen bij Jong Genk. Hij is een speler die we al enige tijd volgen. Als voetballende ‘6’ of '8' past hij perfect in onze voetbalfilosofie. We hopen hem meteen inzetbaar te hebben voor het vervolg van de competitie", stelt technisch coördinator Stijn Haeldermans.

Bij Genk hebben ze hoge verwachtingen van Yasuda. "De Genkse scoutingcel ziet in Yasuda een speler met veel potentieel", klinkt het immers ook nog. "De club hoopt dat hij zich snel kan aanpassen aan het niveau van het Belgische profvoetbal en een belangrijke rol kan spelen in de strijd van Jong Genk om het behoud in de Challenger Pro League."

Goede transfer van Genk?

Meest recent

Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

28
28
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

217
217
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

461
461
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

279
279
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

198
198
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

122
122
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

196
196
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

385
385
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

41
41
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

240
240
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

161
161
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

222
222
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

320
320
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

644
644
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

196
196
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

334
334
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2031
2031
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

247
247
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

352
352
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

638
638
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

184
184
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

326
326
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

385
385
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

87
87
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

648
648

Meer sportnieuws