KRC Genk heeft eerste winteraanwinst beet

door
KRC Genk heeft eerste winteraanwinst beet

Bij KRC Genk zal het wellicht een vrij rustige wintermercato worden. De competitieleider gaf al meermaals aan dat het zijn kern bijeen wil houden om voor de titel te kunnen blijven strijden en veel versterking zal er ook niet nodig zijn.

LEES OOK: Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

Eerste aanwinst bij Genk

Enkel een bijkomende linksachter wordt nog gezocht, maar verder moet er niet al te veel activiteit verwacht worden in de Cegeka Arena. Al laten ze in Genk een opportuniteit voor de toekomst nooit liggen. De eerste winteraanwinst mag dan ook in die categorie geplaatst worden.

Genk kondigt immers aan dat het de komst van Kenshin Yasuda afgerond heeft. De transfer van de 19-jarige defensieve middenvelder zat al een tijdje in de pijplijn. Hij komt over van de Japanse tweedeklasser Oita Trinita. Hij is ook aanvoerder van de Japanse nationale U20.

Yasuda moet Jong Genk versterken

Yasuda sluit in eerste instantie wel aan bij Jong Genk. "We zijn verheugd Kenshin te verwelkomen bij Jong Genk. Hij is een speler die we al enige tijd volgen. Als voetballende ‘6’ of '8' past hij perfect in onze voetbalfilosofie. We hopen hem meteen inzetbaar te hebben voor het vervolg van de competitie", stelt technisch coördinator Stijn Haeldermans.

Bij Genk hebben ze hoge verwachtingen van Yasuda. "De Genkse scoutingcel ziet in Yasuda een speler met veel potentieel", klinkt het immers ook nog. "De club hoopt dat hij zich snel kan aanpassen aan het niveau van het Belgische profvoetbal en een belangrijke rol kan spelen in de strijd van Jong Genk om het behoud in de Challenger Pro League."

Goede transfer van Genk?

Meest recent

Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

74
74
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

61
61
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

16
16
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

80
80
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

141
141
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

189
189
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

130
130
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

44
44
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

92
92
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

55
55
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

85
85
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

33
33
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

68
68
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

276
276
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

94
94
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

271
271
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

247
247
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

189
189
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

497
497
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

74
74
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

980
980
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

82
82
Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

568
568

Meer sportnieuws