KRC Genk heeft eerste winteraanwinst beet

door
KRC Genk heeft eerste winteraanwinst beet

Bij KRC Genk zal het wellicht een vrij rustige wintermercato worden. De competitieleider gaf al meermaals aan dat het zijn kern bijeen wil houden om voor de titel te kunnen blijven strijden en veel versterking zal er ook niet nodig zijn.

LEES OOK: Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Eerste aanwinst bij Genk

Enkel een bijkomende linksachter wordt nog gezocht, maar verder moet er niet al te veel activiteit verwacht worden in de Cegeka Arena. Al laten ze in Genk een opportuniteit voor de toekomst nooit liggen. De eerste winteraanwinst mag dan ook in die categorie geplaatst worden.

Genk kondigt immers aan dat het de komst van Kenshin Yasuda afgerond heeft. De transfer van de 19-jarige defensieve middenvelder zat al een tijdje in de pijplijn. Hij komt over van de Japanse tweedeklasser Oita Trinita. Hij is ook aanvoerder van de Japanse nationale U20.

Yasuda moet Jong Genk versterken

Yasuda sluit in eerste instantie wel aan bij Jong Genk. "We zijn verheugd Kenshin te verwelkomen bij Jong Genk. Hij is een speler die we al enige tijd volgen. Als voetballende ‘6’ of '8' past hij perfect in onze voetbalfilosofie. We hopen hem meteen inzetbaar te hebben voor het vervolg van de competitie", stelt technisch coördinator Stijn Haeldermans.

Bij Genk hebben ze hoge verwachtingen van Yasuda. "De Genkse scoutingcel ziet in Yasuda een speler met veel potentieel", klinkt het immers ook nog. "De club hoopt dat hij zich snel kan aanpassen aan het niveau van het Belgische profvoetbal en een belangrijke rol kan spelen in de strijd van Jong Genk om het behoud in de Challenger Pro League."

Goede transfer van Genk?

Meest recent

Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

23
23
'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

19
19
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

257
257
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

64
64
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

66
66
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

16
16
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

306
306
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

392
392
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

313
313
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

372
372
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

110
110
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

214
214
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

279
279
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

304
304
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

234
234
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

137
137
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

481
481
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

346
346
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

116
116
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

550
550
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

259
259
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

129
129
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

394
394
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

361
361

Meer sportnieuws