'Bodart verlaat Standard alsnog voor verrassende club'

door
'Bodart verlaat Standard alsnog voor verrassende club'

Net zoals Jean Butez bij Antwerp werd Arnaud Bodart na een mislukte zomertransfer opzijgeschoven bij Standard Luik. Het enige verschil met Butez is dat Bodart door Ivan Leko uiteindelijk weer werd opgevist.

Matthieu Epolo kreeg vol zijn kans in doel, maar de Belgische jeugdinternational kwam onder vuur te liggen na enkele blunders. Bodart kreeg weer zijn kans onder de lat en pakte meteen een clean sheet. Toch is er alsnog een toptransfer voor de doelman op komst.

LEES OOK: ‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Transfer naar Frankrijk

Het Franse L’Équipe meldt dat tweedeklasser FC Metz nadrukkelijk geïnteresseerd is in Bodart. De doelman liep afgelopen zomer al een transfer naar het Italiaanse AS Roma mis, maar deze wintermercato is het mogelijk wél prijs. FC Metz staat vierde in de Ligue 2 dus promotie naar de Franse hoogste klasse ligt in het vizier.

Bodart zat een tijdje in de B-kern van Standard, maar werd weer opgepikt door Leko na mindere prestaties van concurrent Epolo. Vervolgens kampte Bodart echter met een blessure waardoor Epolo weer in doel belandde. Ondanks die tegenslag maakt de goalie mogelijk tóch een knappe transfer.

Einde contract

Bodart heeft een aflopend contract bij Standard Luik met een marktwaarde van drie miljoen euro. Door de situatie van de 26-jarige doelman lijken de Rouches genoegen te moeten nemen met minder of Bodart loopt gratis de deur uit. De Belgische jeugdinternational is een jeugdproduct van de club.

Is FC Metz een goede club voor Bodart?

Meest recent

Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

78
78
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

23
23
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

59
59
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

268
268
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

98
98
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

105
105
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

109
109
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

164
164
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

289
289
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

399
399
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

149
149
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

591
591
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

311
311
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

187
187
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

316
316
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

266
266
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

985
985
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

448
448
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

311
311
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

147
147
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

274
274
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

249
249
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

222
222
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

171
171
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

493
493

Meer sportnieuws