El Ouahdi maakt keuze tussen België en Marokko bekend

805 stemmen
El Ouahdi maakt keuze tussen België en Marokko bekend

Zakari El Ouahdi is een van de beste rechtsachters in de Jupiler Pro League. De afgelopen maanden was er veel te doen over zijn eventuele keuze voor de nationale ploeg. Gaat hij nu voor België of Marokko uitkomen?

Marokkaanse bronnen hadden eerder al aangegeven dat El Ouahdi voor Marokko zou gaan kiezen. Dat laat de speler nu ook daadwerkelijk zelf weten aan Het Belang van Limburg. Pech voor de Rode Duivels.

LEES OOK: El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

Gekozen voor Marokko

"Eerlijk: ik heb olympisch brons gepakt met Marokko en ook de Africa Cup gewonnen met de U23. Altijd heb ik dat shirt met fierheid gedragen, ik heb die keuze ook met mijn hart gemaakt. Het zit niet in mij om die deur plots achter me dicht te slaan", zegt de speler.

De keuze is dus gemaakt. "Ook als ze me op papier zetten dat ik 100% zeker ben van een basisplaats bij de Rode Duivels, terwijl die kans bij Marokko slechts 10% is, vind ik het moeilijk om te veranderen. Ik wil er alles aan doen om mijn kans bij Marokko af te dwingen."

Benfica

El Ouahdi kon afgelopen zomer naar Benfica, maar KRC Genk weigerde meerdere aanbiedingen. Nadien ondertekende hij een flink verbeterd contract. El Ouahdi blikte nog eens terug op die aanbiedingen van Benfica.

"Het was een aanlokkelijk voorstel maar toen Genk nee zei, heb ik geprobeerd om dat zo snel mogelijk achter me te laten. Ik ben me blijven focussen op het voetballen zelf. Ook mijn geloof hielp me daarin. Alles is voorgeschreven, wat komt dat komt. Ik moet gewoon blijven doorgaan, dan volgt er wel een nieuwe kans.”

Jammer voor de Rode Duivels?

Meest recent

Zulte stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

0
0
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

128
128
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

153
153
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

79
79
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

42
42
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

267
267
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

91
91
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

141
141
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

374
374
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

109
109
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

286
286
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

467
467
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

266
266
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

839
839
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

403
403
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

308
308
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

300
300
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

84
84
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

593
593
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

97
97
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

301
301
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

288
288
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

347
347
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1383
1383

Meer sportnieuws