Cercle Brugge heeft nieuwe spits nu al beet

door
Cercle Brugge heeft nieuwe spits nu al beet

Cercle Brugge kwam in de laatste weken voor de winterstop plots in spitsennood te zitten. Midden december zag het Kevin Denkey naar FC Cincinnati vertrekken en even later viel ook nog Paris Brunner voor twee maanden geblesseerd uit.

Daardoor moest de Vereniging plots dringend de transfermarkt op, want het heeft enkel nog Felipe Augusto en de piepjonge Alama Bayo, die zijn debuut nog moet maken. Lang heeft het echter niet geduurd eer ze een extra spits gevonden hebben.

LEES OOK: Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Cercle heeft Ngoura helemaal beet

De voorbije dagen bleek Steve Ngoura al op weg naar Cercle en zijn transfer werd vrijdagmiddag helemaal afgerond. De 19-jarige Franse jeugdinternational tekende een contract tot 2028, met optie op een extra jaar.

Naar verluidt zou Cercle een slordige 3 miljoen euro op tafel leggen om Ngoura bij Le Havre weg te plukken. Dat zal vooral gebeurd zijn op basis van zijn prestaties bij de Franse U20, waar hij al acht keer scoorde in zeven interlands. In de Ligue 1 scoorde hij dit seizoen in acht invalbeurten niet.

Door blessure wachten op debuut

"Ik ben erg tevreden om voor Cercle Brugge te tekenen", reageert Ngoura alvast. "Ik ben blij om de Belgische competitie te leren kennen en om bij Cercle nieuwe doelstellingen te gaan realiseren. Cercle heeft me een mooi project voorgesteld dat me enorm veel zin geeft om mijn schouders onder te zetten en mezelf als aanvaller verder te ontwikkelen."

Cercle zal wel nog even geduld moeten oefenen eer het zijn nieuwste aanwinst kan inzetten. Ngoura arriveert immers met een blessure aan de quadriceps en zal nog enkele weken nodig hebben om te herstellen. Cercle hoopt dat hij in februari zal kunnen debuteren.

Goede transfer van Cercle?

Meest recent

Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

15
15
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

8
8
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

168
168
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

29
29
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

47
47
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

127
127
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

176
176
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

64
64
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

58
58
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

195
195
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

458
458
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

125
125
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

98
98
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

437
437
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

156
156
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

241
241
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

72
72
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

365
365
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

88
88
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

253
253
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

322
322
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

149
149

Meer sportnieuws