Cercle Brugge heeft nieuwe spits nu al beet

door
Cercle Brugge heeft nieuwe spits nu al beet

Cercle Brugge kwam in de laatste weken voor de winterstop plots in spitsennood te zitten. Midden december zag het Kevin Denkey naar FC Cincinnati vertrekken en even later viel ook nog Paris Brunner voor twee maanden geblesseerd uit.

Daardoor moest de Vereniging plots dringend de transfermarkt op, want het heeft enkel nog Felipe Augusto en de piepjonge Alama Bayo, die zijn debuut nog moet maken. Lang heeft het echter niet geduurd eer ze een extra spits gevonden hebben.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Cercle heeft Ngoura helemaal beet

De voorbije dagen bleek Steve Ngoura al op weg naar Cercle en zijn transfer werd vrijdagmiddag helemaal afgerond. De 19-jarige Franse jeugdinternational tekende een contract tot 2028, met optie op een extra jaar.

Naar verluidt zou Cercle een slordige 3 miljoen euro op tafel leggen om Ngoura bij Le Havre weg te plukken. Dat zal vooral gebeurd zijn op basis van zijn prestaties bij de Franse U20, waar hij al acht keer scoorde in zeven interlands. In de Ligue 1 scoorde hij dit seizoen in acht invalbeurten niet.

Door blessure wachten op debuut

"Ik ben erg tevreden om voor Cercle Brugge te tekenen", reageert Ngoura alvast. "Ik ben blij om de Belgische competitie te leren kennen en om bij Cercle nieuwe doelstellingen te gaan realiseren. Cercle heeft me een mooi project voorgesteld dat me enorm veel zin geeft om mijn schouders onder te zetten en mezelf als aanvaller verder te ontwikkelen."

Cercle zal wel nog even geduld moeten oefenen eer het zijn nieuwste aanwinst kan inzetten. Ngoura arriveert immers met een blessure aan de quadriceps en zal nog enkele weken nodig hebben om te herstellen. Cercle hoopt dat hij in februari zal kunnen debuteren.

Goede transfer van Cercle?

Meest recent

Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

97
97
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

74
74
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

356
356
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

271
271
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

210
210
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

132
132
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

222
222
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

386
386
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

54
54
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

120
120
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

55
55
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

239
239
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

183
183
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

60
60
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

61
61
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

92
92
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

193
193
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

137
137
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

119
119
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

403
403
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

107
107
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

817
817
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

252
252
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

296
296

Meer sportnieuws