Vidarsson schept duidelijkheid over terugkeer Omgba

door
Vidarsson schept duidelijkheid over terugkeer Omgba

Bij AA Gent haalden ze heel wat jonge spelers naar de club, waarvan ze hopen dat ze op termijn zich zeer goed doorontwikkelen. Voorlopig loopt dat, logischerwijs, met vallen en opstaan. Zo konden de Buffalo's nog niet genieten van het talent Aimé Omgba.

LEES OOK: Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

Omgba nog enkele maanden out

Omgba trok afgelopen zomer naar AA Gent, dat hem voor een miljoen euro wegplukte bij NAC Breda. Dat gebeurde na een heuse transfersoap met heel veel afleveringen. Tot overmaat van ramp bleek dat de middenvelder een operatie aan de knie moest ondergaan.

De speler lag daardoor meteen in de lappenmand, maar AA Gent wist dit bij het aantrekken van Omgba. Ze geven hem alle tijd om terug te keren en de Nederlander wordt dan ook aanzien een aanwinst voor de langere termijn. De kans is zelfs bestaande dat hij dit seizoen weinig aan de bak komt.

Knieblessure

"Die jongen is enorm gefocust bezig om er weer helemaal bovenop te komen. Maar overhaasting is ook niet goed. Als hij helemaal speelklaar is tegen de play-offs, dan zou dat prima zijn. Maar misschien kan het al iets vroeger?", zei sportief manager Arnar Vidarsson in het clubblad WigWam.

Bij AA Gent kunnen ze wel wat extra kwaliteit gebreiken om de grote doelstelling te behalen. En dat is het boeken van een Europees ticket. Maar een speler die zo lang buiten strijd is geweest, zal uiteraard ook tijd nodig hebben om weer top te zijn.

Het lijkt er daarom ook op dat AA Gent vooral vanaf komend seizoen over de beste versie van Omgba kan beschikken. Zo is hij nu al misschien een beetje de eerste zomertransfer van komend jaar.

Zal hij dit seizoen nog zijn beste niveau halen?

Meest recent

Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

12
12
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

131
131
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

115
115
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

108
108
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

347
347
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

237
237
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

252
252
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

52
52
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

588
588
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

187
187
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

105
105
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

32
32
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

409
409
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

193
193
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

619
619
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

78
78
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

120
120
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

385
385
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

265
265
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

552
552
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

221
221
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

662
662
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

302
302
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

825
825

Meer sportnieuws