'Cercle vindt opvolger Denkey en legt miljoenen neer'

door
'Cercle vindt opvolger Denkey en legt miljoenen neer'

Cercle Brugge moest enkele weken geleden afscheid nemen van Kevin Denkey. De topschutter van vorig seizoen vertrok midden december immers naar de Verenigde Staten, waar FC Cincinnati een slordige 15 miljoen euro op tafel legde voor zijn komst.

Dat was uiteraard een stevige aderlating voor de Vereniging, die tot overmaat van ramp even later ook nog Paris Brunner geblesseerd zag uitvallen. De Duitse huurling zou twee maanden out zijn, waardoor Cercle voorin enkel nog Felipe Augusto en de 18-jarige Alama Bayo overhoudt.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Cercle betaalt 3 miljoen voor nieuwe spits

Een extra spits bleek in januari dus nog zeer welkom en het lijkt er ook op dat die snel zal neerstrijken. Eerder werd vanuit Frankrijk al gemeld dat Cercle zijn oog had laten vallen op Steve Ngoura, een 19-jarig talent van Le Havre.

Volgens Foot Mercato zal diens transfer nu ook snel afgerond worden. Cercle zou diep in de buidel tasten voor Ngoura, want ze zouden een vaste transfersom van 3 miljoen euro op tafel leggen. Daar kunnen ook nog bonussen bijkomen en Le Havre bedong ook een doorverkooppercentage.

Ruwe diamant à la Denkey

Met Ngoura haalt Cercle een gelijkaardig profiel als Denkey bij zijn aankomst was: een ruwe diamant. De Kameroense Fransman speelde tot dusver 24 wedstrijden in het eerste elftal van Le Havre, waarin hij één keer scoorde.

Bij de Franse nationale jeugdelftallen scoort hij wel aan de lopende band, want bij de U20 was hij goed voor maar liefst acht goals in zeven interlands. Potentieel lijkt Ngoua dus zeker te hebben.

Goede transfer van Cercle?

Meest recent

'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

65
65
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

51
51
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

118
118
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

67
67
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

132
132
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

40
40
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

103
103
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

214
214
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

256
256
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

257
257
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

351
351
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

307
307
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

147
147
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

57
57
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

258
258
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

70
70
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

547
547
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

454
454
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

169
169
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

255
255
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

997
997
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

152
152
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

596
596

Meer sportnieuws