'Cercle vindt opvolger Denkey en legt miljoenen neer'

door
'Cercle vindt opvolger Denkey en legt miljoenen neer'

Cercle Brugge moest enkele weken geleden afscheid nemen van Kevin Denkey. De topschutter van vorig seizoen vertrok midden december immers naar de Verenigde Staten, waar FC Cincinnati een slordige 15 miljoen euro op tafel legde voor zijn komst.

Dat was uiteraard een stevige aderlating voor de Vereniging, die tot overmaat van ramp even later ook nog Paris Brunner geblesseerd zag uitvallen. De Duitse huurling zou twee maanden out zijn, waardoor Cercle voorin enkel nog Felipe Augusto en de 18-jarige Alama Bayo overhoudt.

LEES OOK: Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

Cercle betaalt 3 miljoen voor nieuwe spits

Een extra spits bleek in januari dus nog zeer welkom en het lijkt er ook op dat die snel zal neerstrijken. Eerder werd vanuit Frankrijk al gemeld dat Cercle zijn oog had laten vallen op Steve Ngoura, een 19-jarig talent van Le Havre.

Volgens Foot Mercato zal diens transfer nu ook snel afgerond worden. Cercle zou diep in de buidel tasten voor Ngoura, want ze zouden een vaste transfersom van 3 miljoen euro op tafel leggen. Daar kunnen ook nog bonussen bijkomen en Le Havre bedong ook een doorverkooppercentage.

Ruwe diamant à la Denkey

Met Ngoura haalt Cercle een gelijkaardig profiel als Denkey bij zijn aankomst was: een ruwe diamant. De Kameroense Fransman speelde tot dusver 24 wedstrijden in het eerste elftal van Le Havre, waarin hij één keer scoorde.

Bij de Franse nationale jeugdelftallen scoort hij wel aan de lopende band, want bij de U20 was hij goed voor maar liefst acht goals in zeven interlands. Potentieel lijkt Ngoua dus zeker te hebben.

Goede transfer van Cercle?

Meest recent

Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

7
7
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

91
91
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

15
15
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

160
160
Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

18
18
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

7
7
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

71
71
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

207
207
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

140
140
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

674
674
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

124
124
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

174
174
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

371
371
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

69
69
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

585
585
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

414
414
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

613
613
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

512
512
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

275
275
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1302
1302
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

375
375
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

398
398
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

160
160
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

332
332
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

208
208

Meer sportnieuws