'Cercle vindt opvolger Denkey en legt miljoenen neer'

door
'Cercle vindt opvolger Denkey en legt miljoenen neer'

Cercle Brugge moest enkele weken geleden afscheid nemen van Kevin Denkey. De topschutter van vorig seizoen vertrok midden december immers naar de Verenigde Staten, waar FC Cincinnati een slordige 15 miljoen euro op tafel legde voor zijn komst.

Dat was uiteraard een stevige aderlating voor de Vereniging, die tot overmaat van ramp even later ook nog Paris Brunner geblesseerd zag uitvallen. De Duitse huurling zou twee maanden out zijn, waardoor Cercle voorin enkel nog Felipe Augusto en de 18-jarige Alama Bayo overhoudt.

LEES OOK: Antwerp laat transfer schieten, nieuwe spits Cercle

Cercle betaalt 3 miljoen voor nieuwe spits

Een extra spits bleek in januari dus nog zeer welkom en het lijkt er ook op dat die snel zal neerstrijken. Eerder werd vanuit Frankrijk al gemeld dat Cercle zijn oog had laten vallen op Steve Ngoura, een 19-jarig talent van Le Havre.

Volgens Foot Mercato zal diens transfer nu ook snel afgerond worden. Cercle zou diep in de buidel tasten voor Ngoura, want ze zouden een vaste transfersom van 3 miljoen euro op tafel leggen. Daar kunnen ook nog bonussen bijkomen en Le Havre bedong ook een doorverkooppercentage.

Ruwe diamant à la Denkey

Met Ngoura haalt Cercle een gelijkaardig profiel als Denkey bij zijn aankomst was: een ruwe diamant. De Kameroense Fransman speelde tot dusver 24 wedstrijden in het eerste elftal van Le Havre, waarin hij één keer scoorde.

Bij de Franse nationale jeugdelftallen scoort hij wel aan de lopende band, want bij de U20 was hij goed voor maar liefst acht goals in zeven interlands. Potentieel lijkt Ngoua dus zeker te hebben.

Goede transfer van Cercle?

Meest recent

Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

4
4
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

62
62
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

282
282
Debast hakt Duivelse knoop door: "Gesprek met Garcia"

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia wellicht met een jonge verdediging starten. Dat is logisch, ...

111
111
'Zeer fraaie transferslag voor La Louvière'

Belgische teams hebben nog enkele dagen om zich te versterken. Dat zal nodig zijn, zeker voor de ...

66
66
Tielemans doorbreekt stilzwijgen: terugkeer naar Anderlecht?

Youri Tielemans verliet RSC Anderlecht met een titel, maar nadien pakte RSCA geen platte prijs meer. ...

417
417
'Anderlecht in shock: gigantische transfer Verschaeren'

Anderlecht moest dinsdagavond nog afscheid nemen van Kasper Dolberg, die vlak voor het sluiten van ...

866
866
'Vergeten Origi zorgt voor complete transferbom'

De Rode Duivels moeten de komende maanden op zoek naar een vervanger voor de langdurig geblesseerde ...

299
299
'Shockgolf bij Standard: pijnlijke onthulling komt uit'

Bij Standard namen ze dit seizoen een nieuwe start. Met Marc Wilmots en Pierre François ...

338
338
Joos choqueert met Lukaku-vervanger bij Duivels

De Rode Duivels moeten in de komende dagen een nieuwe stap zetten richting kwalificatie voor het WK ...

329
329
Crisis dreigt: Lammens nu al kop van Jut bij United

Maandagavond sloot de transfermarkt in de Europese topcompetities, maar voor enkele landgenoten kwam ...

342
342
'Ajax verrast Bounida met geweldige opsteker'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond zijn deuren. Bij Ajax streek er op de valreep nog ...

108
108
'Anderlecht loopt dubbel blauwtje op transfermarkt'

Voor Belgische clubs is de transfermarkt nog enkele dagen open. Die tijd zullen ze bij Anderlecht ...

572
572
Pro League maakt speeldata inhaalmatchen bekend

De Belgische clubs kunnen even uitblazen, want volgend weekend wordt er niet gevoetbald in de ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Lukaku, KVM verliest lieveling'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

506
506
HVH schrikt van transferbom in JPL: “Viel van mijn stoel”

De zomermercato is bijna ten einde in België. Er kwamen al heel wat soaps en transferwendingen ...

825
825
Charleroi pakt op de valreep uit met groot talent

Terwijl de zomertransferperiode in de meeste Europese competities al is afgesloten gaat de mercato ...

70
70
Complete Anderlecht-farce: 'Club in de aanbieding gezet'

RSC Anderlecht staat in rep en roer. Het seizoen is nog maar net begonnen, maar de supporters zijn ...

265
265
'Verrassende wending in transferdossier Stroeykens'

Bij RSC Anderlecht moet er nog heel wat gebeuren de komende dagen. Olivier Renard en Tim Borguet ...

786
786
Topclub afgemaakt door Hein: "Wat voor beleid is dat?"

De Belgische spelers maakten geen absolute toptransfers. Ze behoorden zeker niet tot de duurste ...

436
436
'Renard slaat toe: miljoenendeal in januari ligt nu al vast'

RSC Anderlecht kent een zeer moeizame zomermercato. Er werd heel veel kwantiteit gehaald, maar ...

609
609
Lommel SK maakt volgende transfer wereldkundig

Bij Lommel SK hebben ze op drie dagen tijd drie uitgaande transfers afgerond. Na Filip Krastev ...

44
44
De Condé breekt stilte over transfer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht lijkt het voor Olivier Renard niet makkelijk te gaan worden. Twee mercato’s ...

1149
1149
Vervanger Patris? STVV geeft meteen duidelijkheid

STVV heeft weer zeer goede financiële zaken gedaan. Louis Patris werd op slechts enkele maanden ...

330
330
'Overmars per direct mercato op met Doumbia-miljoenen'

Slechts enkele dagen na het vertrek van Senne Lammens richting Manchester United, staat Antwerp FC ...

728
728

Meer sportnieuws