'Cercle vindt opvolger Denkey en legt miljoenen neer'

door
'Cercle vindt opvolger Denkey en legt miljoenen neer'

Cercle Brugge moest enkele weken geleden afscheid nemen van Kevin Denkey. De topschutter van vorig seizoen vertrok midden december immers naar de Verenigde Staten, waar FC Cincinnati een slordige 15 miljoen euro op tafel legde voor zijn komst.

Dat was uiteraard een stevige aderlating voor de Vereniging, die tot overmaat van ramp even later ook nog Paris Brunner geblesseerd zag uitvallen. De Duitse huurling zou twee maanden out zijn, waardoor Cercle voorin enkel nog Felipe Augusto en de 18-jarige Alama Bayo overhoudt.

LEES OOK: 'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle betaalt 3 miljoen voor nieuwe spits

Een extra spits bleek in januari dus nog zeer welkom en het lijkt er ook op dat die snel zal neerstrijken. Eerder werd vanuit Frankrijk al gemeld dat Cercle zijn oog had laten vallen op Steve Ngoura, een 19-jarig talent van Le Havre.

Volgens Foot Mercato zal diens transfer nu ook snel afgerond worden. Cercle zou diep in de buidel tasten voor Ngoura, want ze zouden een vaste transfersom van 3 miljoen euro op tafel leggen. Daar kunnen ook nog bonussen bijkomen en Le Havre bedong ook een doorverkooppercentage.

Ruwe diamant à la Denkey

Met Ngoura haalt Cercle een gelijkaardig profiel als Denkey bij zijn aankomst was: een ruwe diamant. De Kameroense Fransman speelde tot dusver 24 wedstrijden in het eerste elftal van Le Havre, waarin hij één keer scoorde.

Bij de Franse nationale jeugdelftallen scoort hij wel aan de lopende band, want bij de U20 was hij goed voor maar liefst acht goals in zeven interlands. Potentieel lijkt Ngoua dus zeker te hebben.

Goede transfer van Cercle?

Meest recent

Brusselmans maakt TV-show met de grond gelijk: "De lamzak!"

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

9
9
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

19
19
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

416
416
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

92
92
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

195
195
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

76
76
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

77
77
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

299
299
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

114
114
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

169
169
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

506
506
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

29
29
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

58
58
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

214
214
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

176
176
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

92
92
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

190
190
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

429
429
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

22
22
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

151
151
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

236
236
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

887
887
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

408
408

Meer sportnieuws