STVV likt zijn wonden: "Daar ligt het niet aan"

door
STVV likt zijn wonden:

STVV leek zich onder Felice Mazzu vlot te gaan redden. Maar de laatste weken van 2024 ging het helemaal mis met een 2 op 18, waardoor de situatie precair is. De spelers beseffen dat ze na Nieuwjaar stevig zullen moeten gaan knallen.

STVV likt zijn wonden

“We moeten na Nieuwjaar vijf van onze tien resterende matchen winnen, daar komt het op neer. Het wordt pittig, maar het zij zo. We hebben eerst zes dagen om de hoofden leeg te maken. Heel even van het voetbal weg. Ik trek voor zes dagen naar Barcelona met mijn vriendin. Herstellen en de batterijen opladen. Om er vervolgens vol tegenaan te gaan in het nieuwe jaar", vertelde verdediger Rein Van Helden aan Het Belang van Limburg;

Tegen Cercle Brugge had STVV altijd moeten winnnen. Het was bijzonder dominant en kreeg tal van kansen. Bilal Brahimi ziet het daarom wel goed komen met de Kanaries. Al was hij uiteraard gefrustreerd.

Geen gebrek aan kwaliteit

"Het is zeker geen gebrek aan kwaliteit, want zonder kwaliteit op het veld kan je ook niet zoveel doelgevaar bij elkaar voetballen. We missen een beetje geluk en vertrouwen, denk ik. Als je week in week uit niet beloond wordt, kruipt dat na verloop van tijd in je hoofd", zei de aanvallende middenvelder.

STVV opent 2025 met een bekermatch tegen KRC Genk. "Een enorm belangrijke match die ons een gigantische boost kan geven voor het restant van het seizoen. Ik hoop dat iedereen zijn hoofd nu even kan leegmaken bij zijn vrienden en familie om dan sterker terug te keren in 2025, want we hebben de punten hard nodig."

STVV speelt nadien tegen Westerlo, Standard, Royal Antwerp FC en Union SG. Vooral die eerste twee matchen zijn bijzonder belangrijk.

JOUW MENING TELT:
Gaat STVV zich redden?

Meest recent

Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

3
3
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

7
7
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

16
16
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

197
197
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

48
48
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

43
43
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

387
387
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

112
112
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

165
165
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

178
178
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

138
138
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

55
55
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

167
167
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

480
480
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

468
468
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

218
218
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

538
538
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1414
1414
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

95
95
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

144
144
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

179
179
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

104
104
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

615
615
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

38
38

Meer sportnieuws