Waanzinnige knaltransfer: ‘Man Utd klopt aan bij… Antwerp’

316 stemmen
Waanzinnige knaltransfer: ‘Man Utd klopt aan bij… Antwerp’

De wintermercato komt eraan en dan draait de geruchtenmolen op volle toeren. Uit Engeland waait er opvallend transfernieuws over. Volgens The Daily Telegraph klopt Manchester United aan bij Royal Antwerp FC. 

Er is mogelijk een waanzinnige transfer op komst voor Senne Lammens. De doelman kwam over van Club Brugge en nam het stokje van Jean Butez over. De Fransman leek afgelopen zomer een transfer te maken, maar uiteindelijk bleef de goalie nog op de Bosuil. Komende winter staat Butez wél voor een vertrek.

LEES OOK: 'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Toekomstplan

Lammens werd de nummer 1 van Antwerp na de zomerse geruchten van Butez. De doelman deed en doet het uitstekend bij The Great Old en dat zorgt voor opvallende interesse. Naar verluidt voorziet Man Utd in de Belgische goalie een grote toekomst. De Engelse grootmacht heeft Lammens als optie voor de lange termijn aangeduid.

Momenteel staat André Onana onder de lat bij Manchester United. Met Ruben Amorim is er een nieuw bewind op Old Trafford en de Kameroense sluitpost kreeg in het verleden al meermaals veel kritiek in Engeland. Man Utd legde een slordige 50 miljoen euro op tafel, maar Onana kon die hoge verwachtingen nooit echt inlossen.

Jackpot

Bij Antwerp werd Lammens ook binnengehaald als optie voor de toekomst, maar inmiddels is de 22-jarige doelman de nummer 1 onder Jonas De Roeck. Op de Bosuil heeft het jeugdproduct van Club Brugge nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 4,5 miljoen euro. De Belgische jeugdinternational wordt gezien als een groot keeperstalent en Antwerp zal hem niet zomaar willen laten gaan.

Dit seizoen zit Lammens aan twintig wedstrijden met vijf clean sheets en 21 tegendoelpunten. Mogelijk denkt Man Utd aan een constructie á la Maarten Vandevoordt (van KRC Genk naar RB Leipzig, red.) en kan Lammens nog het doel van Antwerp verdedigen tot hij klaar is voor de grote stap naar The Mancunians.

🚀

Is Senne Lammens klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

103
103
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

82
82
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

79
79
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

38
38
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

38
38
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

37
37
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

119
119
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

115
115
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

450
450
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

161
161
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

324
324
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

961
961
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

949
949
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

459
459
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

836
836
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

572
572
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

599
599

Meer sportnieuws