Waanzinnige knaltransfer: ‘Man Utd klopt aan bij… Antwerp’

door stemmen
Waanzinnige knaltransfer: ‘Man Utd klopt aan bij… Antwerp’

De wintermercato komt eraan en dan draait de geruchtenmolen op volle toeren. Uit Engeland waait er opvallend transfernieuws over. Volgens The Daily Telegraph klopt Manchester United aan bij Royal Antwerp FC. 

Er is mogelijk een waanzinnige transfer op komst voor Senne Lammens. De doelman kwam over van Club Brugge en nam het stokje van Jean Butez over. De Fransman leek afgelopen zomer een transfer te maken, maar uiteindelijk bleef de goalie nog op de Bosuil. Komende winter staat Butez wél voor een vertrek.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

Toekomstplan

Lammens werd de nummer 1 van Antwerp na de zomerse geruchten van Butez. De doelman deed en doet het uitstekend bij The Great Old en dat zorgt voor opvallende interesse. Naar verluidt voorziet Man Utd in de Belgische goalie een grote toekomst. De Engelse grootmacht heeft Lammens als optie voor de lange termijn aangeduid.

Momenteel staat André Onana onder de lat bij Manchester United. Met Ruben Amorim is er een nieuw bewind op Old Trafford en de Kameroense sluitpost kreeg in het verleden al meermaals veel kritiek in Engeland. Man Utd legde een slordige 50 miljoen euro op tafel, maar Onana kon die hoge verwachtingen nooit echt inlossen.

Jackpot

Bij Antwerp werd Lammens ook binnengehaald als optie voor de toekomst, maar inmiddels is de 22-jarige doelman de nummer 1 onder Jonas De Roeck. Op de Bosuil heeft het jeugdproduct van Club Brugge nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 4,5 miljoen euro. De Belgische jeugdinternational wordt gezien als een groot keeperstalent en Antwerp zal hem niet zomaar willen laten gaan.

Dit seizoen zit Lammens aan twintig wedstrijden met vijf clean sheets en 21 tegendoelpunten. Mogelijk denkt Man Utd aan een constructie á la Maarten Vandevoordt (van KRC Genk naar RB Leipzig, red.) en kan Lammens nog het doel van Antwerp verdedigen tot hij klaar is voor de grote stap naar The Mancunians.

Is Senne Lammens klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

18
18
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

31
31
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

65
65
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

55
55
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

151
151
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

168
168
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

133
133
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

121
121
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

463
463
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

678
678
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

403
403
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

207
207
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

121
121
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

414
414
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

298
298
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

436
436
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws