Waanzinnige knaltransfer: ‘Man Utd klopt aan bij… Antwerp’

door
Waanzinnige knaltransfer: ‘Man Utd klopt aan bij… Antwerp’

De wintermercato komt eraan en dan draait de geruchtenmolen op volle toeren. Uit Engeland waait er opvallend transfernieuws over. Volgens The Daily Telegraph klopt Manchester United aan bij Royal Antwerp FC. 

Er is mogelijk een waanzinnige transfer op komst voor Senne Lammens. De doelman kwam over van Club Brugge en nam het stokje van Jean Butez over. De Fransman leek afgelopen zomer een transfer te maken, maar uiteindelijk bleef de goalie nog op de Bosuil. Komende winter staat Butez wél voor een vertrek.

LEES OOK: Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

Toekomstplan

Lammens werd de nummer 1 van Antwerp na de zomerse geruchten van Butez. De doelman deed en doet het uitstekend bij The Great Old en dat zorgt voor opvallende interesse. Naar verluidt voorziet Man Utd in de Belgische goalie een grote toekomst. De Engelse grootmacht heeft Lammens als optie voor de lange termijn aangeduid.

Momenteel staat André Onana onder de lat bij Manchester United. Met Ruben Amorim is er een nieuw bewind op Old Trafford en de Kameroense sluitpost kreeg in het verleden al meermaals veel kritiek in Engeland. Man Utd legde een slordige 50 miljoen euro op tafel, maar Onana kon die hoge verwachtingen nooit echt inlossen.

Jackpot

Bij Antwerp werd Lammens ook binnengehaald als optie voor de toekomst, maar inmiddels is de 22-jarige doelman de nummer 1 onder Jonas De Roeck. Op de Bosuil heeft het jeugdproduct van Club Brugge nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 4,5 miljoen euro. De Belgische jeugdinternational wordt gezien als een groot keeperstalent en Antwerp zal hem niet zomaar willen laten gaan.

Dit seizoen zit Lammens aan twintig wedstrijden met vijf clean sheets en 21 tegendoelpunten. Mogelijk denkt Man Utd aan een constructie á la Maarten Vandevoordt (van KRC Genk naar RB Leipzig, red.) en kan Lammens nog het doel van Antwerp verdedigen tot hij klaar is voor de grote stap naar The Mancunians.

Is Senne Lammens klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

14
14
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

65
65
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

64
64
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

38
38
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

92
92
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

128
128
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

192
192
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

75
75
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

437
437
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

131
131
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

155
155
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

302
302
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

135
135
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

136
136
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

72
72
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

109
109
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

320
320
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

243
243
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

160
160
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

130
130
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

169
169
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

260
260
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

37
37
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

178
178
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws