'Rooney klopt aan bij Westerlo en legt eerste bod neer'

door
'Rooney klopt aan bij Westerlo en legt eerste bod neer'

De transfermarkt opent volgende week zijn deuren en achter de schermen beweegt er al heel wat. Zo zal er bij KVC Westerlo mogelijk het een en ander gaan gebeuren. Bryan Reynolds gaat 't Kuipje volgens onze bronnen zo goed als zeker verlaten.

LEES OOK: Westerlo voert alweer drastische besparing door

Reynolds stilaan grof wild

De Amerikaanse rechtsachter staat in de concrete belangstelling van Sparta Praag, wat je al exclusief kon lezen bij VoetbalNieuws. Het bod van 2 miljoen euro (1,7 miljoen euro plus 300.000 euro aan bonussen) werd dit weekend geweigerd door Westerlo, dat hoopt dat de groeiende interesse voor hogere aanbiedingen zorgt.

Onze redactie weet dat Plymouth Argyle immers ook een bod heeft gedaan, maar dat werd snel in de prullenbak gegooid. Zij willen Reynolds huren van Westerlo, maar zij willen enkel meewerken aan een definitieve transfer waarbij ze op termijn de geïnvesteerde 3,5 miljoen euro zouden kunnen recupereren. Dat kan via een vaste som in combinatie met bonussen en een doorverkooppercentage.

Plymouth maakt geen kans

Plymouth is de club waar Wayne Rooney coach is en zij staan laatste in de Championship. Reynolds ziet dergelijke club echter niet zitten en wil graag naar een ploeg waar hij voor de prijzen kan spelen. Een sportieve stap voorwaarts.

Sparta Praag past daarom zeer goed in dat plaatje, maar ondertussen informeerde Slavia Praag ook. Al is dat voorlopig zeker geen concrete piste. Reynolds, die met twee assists schitterde tegen Club Brugge, gaat Westerlo zo goed als zeker verlaten. De onderhandelingen gaan de komende dagen en weken verder.

Zal Reynolds Westerlo verlaten?

Meest recent

Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

18
18
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

37
37
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

49
49
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

127
127
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

303
303
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

88
88
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

342
342
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

209
209
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

196
196
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

485
485
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

356
356
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

91
91
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

192
192
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

238
238
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

144
144
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

118
118
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

489
489
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

200
200
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

327
327
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

370
370
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

232
232
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

213
213
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

451
451

Meer sportnieuws