'Rooney klopt aan bij Westerlo en legt eerste bod neer'

1116 stemmen
'Rooney klopt aan bij Westerlo en legt eerste bod neer'

De transfermarkt opent volgende week zijn deuren en achter de schermen beweegt er al heel wat. Zo zal er bij KVC Westerlo mogelijk het een en ander gaan gebeuren. Bryan Reynolds gaat 't Kuipje volgens onze bronnen zo goed als zeker verlaten.

LEES OOK: 'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Reynolds stilaan grof wild

De Amerikaanse rechtsachter staat in de concrete belangstelling van Sparta Praag, wat je al exclusief kon lezen bij VoetbalNieuws. Het bod van 2 miljoen euro (1,7 miljoen euro plus 300.000 euro aan bonussen) werd dit weekend geweigerd door Westerlo, dat hoopt dat de groeiende interesse voor hogere aanbiedingen zorgt.

Onze redactie weet dat Plymouth Argyle immers ook een bod heeft gedaan, maar dat werd snel in de prullenbak gegooid. Zij willen Reynolds huren van Westerlo, maar zij willen enkel meewerken aan een definitieve transfer waarbij ze op termijn de geïnvesteerde 3,5 miljoen euro zouden kunnen recupereren. Dat kan via een vaste som in combinatie met bonussen en een doorverkooppercentage.

Plymouth maakt geen kans

Plymouth is de club waar Wayne Rooney coach is en zij staan laatste in de Championship. Reynolds ziet dergelijke club echter niet zitten en wil graag naar een ploeg waar hij voor de prijzen kan spelen. Een sportieve stap voorwaarts.

Sparta Praag past daarom zeer goed in dat plaatje, maar ondertussen informeerde Slavia Praag ook. Al is dat voorlopig zeker geen concrete piste. Reynolds, die met twee assists schitterde tegen Club Brugge, gaat Westerlo zo goed als zeker verlaten. De onderhandelingen gaan de komende dagen en weken verder.

Zal Reynolds Westerlo verlaten?

Meest recent

'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

2
2
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

7
7
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

18
18
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

114
114
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

73
73
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

96
96
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

35
35
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

55
55
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

47
47
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

46
46
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

196
196
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

132
132
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

107
107
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

32
32
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

271
271
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

169
169
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

61
61
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

46
46
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

315
315
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

243
243
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

114
114
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

786
786

Meer sportnieuws