'Rooney klopt aan bij Westerlo en legt eerste bod neer'

1116 stemmen
'Rooney klopt aan bij Westerlo en legt eerste bod neer'

De transfermarkt opent volgende week zijn deuren en achter de schermen beweegt er al heel wat. Zo zal er bij KVC Westerlo mogelijk het een en ander gaan gebeuren. Bryan Reynolds gaat 't Kuipje volgens onze bronnen zo goed als zeker verlaten.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Reynolds stilaan grof wild

De Amerikaanse rechtsachter staat in de concrete belangstelling van Sparta Praag, wat je al exclusief kon lezen bij VoetbalNieuws. Het bod van 2 miljoen euro (1,7 miljoen euro plus 300.000 euro aan bonussen) werd dit weekend geweigerd door Westerlo, dat hoopt dat de groeiende interesse voor hogere aanbiedingen zorgt.

Onze redactie weet dat Plymouth Argyle immers ook een bod heeft gedaan, maar dat werd snel in de prullenbak gegooid. Zij willen Reynolds huren van Westerlo, maar zij willen enkel meewerken aan een definitieve transfer waarbij ze op termijn de geïnvesteerde 3,5 miljoen euro zouden kunnen recupereren. Dat kan via een vaste som in combinatie met bonussen en een doorverkooppercentage.

Plymouth maakt geen kans

Plymouth is de club waar Wayne Rooney coach is en zij staan laatste in de Championship. Reynolds ziet dergelijke club echter niet zitten en wil graag naar een ploeg waar hij voor de prijzen kan spelen. Een sportieve stap voorwaarts.

Sparta Praag past daarom zeer goed in dat plaatje, maar ondertussen informeerde Slavia Praag ook. Al is dat voorlopig zeker geen concrete piste. Reynolds, die met twee assists schitterde tegen Club Brugge, gaat Westerlo zo goed als zeker verlaten. De onderhandelingen gaan de komende dagen en weken verder.

Zal Reynolds Westerlo verlaten?

Meest recent

Olivier Deschacht pakt uit met daverende privé-onthulling

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

69
69
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

141
141
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

79
79
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

52
52
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

279
279
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

150
150
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

203
203
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

79
79
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

147
147
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

296
296
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

166
166
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

156
156
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

210
210
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

796
796
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

170
170
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

618
618
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

594
594
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

383
383
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

268
268
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

232
232
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

82
82
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

284
284
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

67
67

Meer sportnieuws