'Rooney klopt aan bij Westerlo en legt eerste bod neer'

1116
'Rooney klopt aan bij Westerlo en legt eerste bod neer'

De transfermarkt opent volgende week zijn deuren en achter de schermen beweegt er al heel wat. Zo zal er bij KVC Westerlo mogelijk het een en ander gaan gebeuren. Bryan Reynolds gaat 't Kuipje volgens onze bronnen zo goed als zeker verlaten.

LEES OOK: Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

Reynolds stilaan grof wild

De Amerikaanse rechtsachter staat in de concrete belangstelling van Sparta Praag, wat je al exclusief kon lezen bij VoetbalNieuws. Het bod van 2 miljoen euro (1,7 miljoen euro plus 300.000 euro aan bonussen) werd dit weekend geweigerd door Westerlo, dat hoopt dat de groeiende interesse voor hogere aanbiedingen zorgt.

Onze redactie weet dat Plymouth Argyle immers ook een bod heeft gedaan, maar dat werd snel in de prullenbak gegooid. Zij willen Reynolds huren van Westerlo, maar zij willen enkel meewerken aan een definitieve transfer waarbij ze op termijn de geïnvesteerde 3,5 miljoen euro zouden kunnen recupereren. Dat kan via een vaste som in combinatie met bonussen en een doorverkooppercentage.

Plymouth maakt geen kans

Plymouth is de club waar Wayne Rooney coach is en zij staan laatste in de Championship. Reynolds ziet dergelijke club echter niet zitten en wil graag naar een ploeg waar hij voor de prijzen kan spelen. Een sportieve stap voorwaarts.

Sparta Praag past daarom zeer goed in dat plaatje, maar ondertussen informeerde Slavia Praag ook. Al is dat voorlopig zeker geen concrete piste. Reynolds, die met twee assists schitterde tegen Club Brugge, gaat Westerlo zo goed als zeker verlaten. De onderhandelingen gaan de komende dagen en weken verder.

Zal Reynolds Westerlo verlaten?

Meest recent

‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

29
29
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

9
9
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

44
44
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

68
68
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

78
78
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

118
118
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

14
14
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

59
59
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

32
32
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

102
102
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

76
76
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

28
28
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

430
430
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

18
18
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

101
101
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

64
64
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

173
173
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

309
309
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

15
15
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

101
101
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

35
35

Meer sportnieuws