Somers ziet het somber in en is hard voor Cercle Brugge

849 stemmen
Somers ziet het somber in en is hard voor Cercle Brugge

Cercle Brugge was vorig seizoen de revelatie van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen vecht het tegen de degradatie. Miron Muslic werd ontslagen en Ferdinand Feldhofer moet Groen-Zwart in 1A zien te houden. De resultaten zijn echter nog niet optimaal.

Op het veld van Sint-Truiden VV kwam Cercle Brugge op voorsprong, maar een kwartier voor tijd wiste Rein Van Helden het doelpunt van Kazeem Olaigbe uit. Met het punt schiet Groen-Zwart niet veel op.

LEES OOK: Wouter Vrancken wéér getipt bij zoekend Anderlecht

Harde woorden

Na afloop sprak Thibo Somers harde woorden tegenover Sporza. "Teleurstellend, zeker omdat we 0-1 voorkomen. We kwamen niet met een voet naast Sint-Truiden. We moeten het over de streep trekken, maar ik denk dat STVV verdiend gelijk maakt.”

Volgens Somers was de selectie nochtans gemotiveerd, maar dat kwam er niet uit. Het ziet er somber uit voor Cercle. “Iedereen was erop gebrand, maar je voelde dat we altijd een stap te laat kwamen. Het moet veel beter, hopelijk kan een weekje rust deugd doen voor velen."

Kelderkraker

Door het gelijkspel blijft Cercle Brugge wel twee punten voor op STVV. Groen-Zwart staat op een dertiende plek net in de gevarenzone. Het telt 21 punten uit twintig wedstrijden. Nummer 12 Westerlo heeft 23 punten.

Groen-Zwart kan zich wel optrekken aan het Europees avontuur. Cercle Brugge plaatste zich rechtstreeks voor de volgende ronde van de Conference League nadat het nipt een plekje in de top 8 veilig wist te stellen.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit
264

Denk jij dat Cercle Brugge dit seizoen zal degraderen?

Meest recent

KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

3
3
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

44
44
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

377
377
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

58
58
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

61
61
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

28
28
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

87
87
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

110
110
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

104
104
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

773
773
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

361
361
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

114
114
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

836
836
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

398
398
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

466
466
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

458
458
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

137
137
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

512
512
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

118
118
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

283
283
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

264
264
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

264
264
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

695
695
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

180
180

Meer sportnieuws