Somers ziet het somber in en is hard voor Cercle Brugge

door
Somers ziet het somber in en is hard voor Cercle Brugge

Cercle Brugge was vorig seizoen de revelatie van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen vecht het tegen de degradatie. Miron Muslic werd ontslagen en Ferdinand Feldhofer moet Groen-Zwart in 1A zien te houden. De resultaten zijn echter nog niet optimaal.

Op het veld van Sint-Truiden VV kwam Cercle Brugge op voorsprong, maar een kwartier voor tijd wiste Rein Van Helden het doelpunt van Kazeem Olaigbe uit. Met het punt schiet Groen-Zwart niet veel op.

LEES OOK: Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Harde woorden

Na afloop sprak Thibo Somers harde woorden tegenover Sporza. "Teleurstellend, zeker omdat we 0-1 voorkomen. We kwamen niet met een voet naast Sint-Truiden. We moeten het over de streep trekken, maar ik denk dat STVV verdiend gelijk maakt.”

Volgens Somers was de selectie nochtans gemotiveerd, maar dat kwam er niet uit. Het ziet er somber uit voor Cercle. “Iedereen was erop gebrand, maar je voelde dat we altijd een stap te laat kwamen. Het moet veel beter, hopelijk kan een weekje rust deugd doen voor velen."

Kelderkraker

Door het gelijkspel blijft Cercle Brugge wel twee punten voor op STVV. Groen-Zwart staat op een dertiende plek net in de gevarenzone. Het telt 21 punten uit twintig wedstrijden. Nummer 12 Westerlo heeft 23 punten.

Groen-Zwart kan zich wel optrekken aan het Europees avontuur. Cercle Brugge plaatste zich rechtstreeks voor de volgende ronde van de Conference League nadat het nipt een plekje in de top 8 veilig wist te stellen.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"
109

Denk jij dat Cercle Brugge dit seizoen zal degraderen?

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

50
50
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

73
73
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

143
143
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

200
200
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

95
95
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

109
109
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

163
163
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

266
266
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

66
66
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

389
389
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

250
250
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

393
393
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

478
478
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

371
371
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

257
257
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

751
751
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

434
434
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

153
153
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

653
653
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

72
72
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

881
881

Meer sportnieuws