Somers ziet het somber in en is hard voor Cercle Brugge

door
Somers ziet het somber in en is hard voor Cercle Brugge

Cercle Brugge was vorig seizoen de revelatie van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen vecht het tegen de degradatie. Miron Muslic werd ontslagen en Ferdinand Feldhofer moet Groen-Zwart in 1A zien te houden. De resultaten zijn echter nog niet optimaal.

Op het veld van Sint-Truiden VV kwam Cercle Brugge op voorsprong, maar een kwartier voor tijd wiste Rein Van Helden het doelpunt van Kazeem Olaigbe uit. Met het punt schiet Groen-Zwart niet veel op.

LEES OOK: Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Harde woorden

Na afloop sprak Thibo Somers harde woorden tegenover Sporza. "Teleurstellend, zeker omdat we 0-1 voorkomen. We kwamen niet met een voet naast Sint-Truiden. We moeten het over de streep trekken, maar ik denk dat STVV verdiend gelijk maakt.”

Volgens Somers was de selectie nochtans gemotiveerd, maar dat kwam er niet uit. Het ziet er somber uit voor Cercle. “Iedereen was erop gebrand, maar je voelde dat we altijd een stap te laat kwamen. Het moet veel beter, hopelijk kan een weekje rust deugd doen voor velen."

Kelderkraker

Door het gelijkspel blijft Cercle Brugge wel twee punten voor op STVV. Groen-Zwart staat op een dertiende plek net in de gevarenzone. Het telt 21 punten uit twintig wedstrijden. Nummer 12 Westerlo heeft 23 punten.

Groen-Zwart kan zich wel optrekken aan het Europees avontuur. Cercle Brugge plaatste zich rechtstreeks voor de volgende ronde van de Conference League nadat het nipt een plekje in de top 8 veilig wist te stellen.

Denk jij dat Cercle Brugge dit seizoen zal degraderen?

Meest recent

Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

33
33
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

65
65
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

112
112
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

43
43
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

34
34
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

263
263
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

36
36
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

59
59
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

40
40
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

176
176
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

48
48
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

62
62
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

42
42
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

185
185
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

245
245
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

217
217
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

191
191
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

164
164
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

315
315
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

276
276
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

117
117
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

387
387
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

154
154

Meer sportnieuws