'Overmars op zucht van bliksemtransfer bij Antwerp'

1132
'Overmars op zucht van bliksemtransfer bij Antwerp'

Vorige zomer moest hij door een schorsing vanaf de zijlijn toekijken, maar in de aanstaande wintermercato is Marc Overmars weer aan zet bij Antwerp. De directeur voetbalzaken van de Great Old staat naar verluidt zelfs al op het punt om een eerste deal af te ronden.

Zelf zonder Europees voetbal op het programma werden er voor aanvang van het seizoen al vraagtekens geplaatst bij de breedte van Jonas De Roeck zijn selectie. Tot overmaat van ramp eiste blessureleed haar tol op de Bosuil, waar de ziekenboeg de afgelopen maanden geregeld bomvol zat. Ook nu zijn enkele potentiële sterkhouders nog steeds out.

LEES OOK: Overmars duikt plots op: de rel die zijn carrière veranderde

Overmars dumpt Costa

Hoewel men in Deurne-Noord uiteraard de vingers kruist dat ze na nieuwjaar bespaard blijven van verdere tegenslagen lijkt een extra kwaliteitsinjectie dus geen overbodige luxe. Om de sportieve doelstelingen waar te kunnen maken staat in dat opzicht vooral een back-up voor Vincent Janssen diep in de punt met stip bovenaan Overmars zijn verlanglijst.

Ook elders lijkt er werk aan de winkel op inkomend gebied. Toch focust het stamnummer één zich momenteel blijkbaar net op uitgaand verkeer. Eerder geraakte tenslotte bekend dat linksback Ayrton Costa na amper een halfjaar al op weg is naar de exit. De zomeraanwinst kon zijn prijskaartje van ruim twee miljoen in zijn 16 optredens niet rechtvaardigen.

Bliksemexit bij Antwerp

Aanvankelijk had Costa wel een basisplaats beet, maar nadat hij de voorbije weken volledig uit beeld verdween heeft Overmars al genoeg gezien. Gazet van Antwerpen bevestigt dat hij bereid is om de 25-jarige Argentijn in januari alweer van de hand te doen. Meer nog: het lijkt slechts een kwestie van tijd alvorens de deal helemaal in kannen en kruiken is.

Costa kan terugkeren naar zijn thuisland, waar Boca Juniors hem wil inlijven. Volgens de krant wordt er al volop onderhandeld met de topclub en bestaat de kans dat het tot een akkoord komt. Het Laatste Nieuws acht de kans eveneens reëel dat hij zijn laatste match voor Antwerp gespeeld heeft, al worden de geruchten er wel als voorbarig bestempeld.

Costa out, Deman in?

Niet alleen zou er nog geen sprake zijn van een persoonlijk akkoord, voorlopig zou er zelfs nog geen toenadering zijn gezocht tussen beide clubs. Welke transfersom Overmars nog wil vangen voor Costa is vooralsnog evenmin bekend. Vast staat wel dat hij mits een vertrek op zoek moet naar een vervanger. Olivier Deman zou alvast een piste vormen.

Costa verdient nog een kans

Meest recent

‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

20
20
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

26
26
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

106
106
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

179
179
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

183
183
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

70
70
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

57
57
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

183
183
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

37
37
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

100
100
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

185
185
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

705
705
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

92
92
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

139
139
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

190
190
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

190
190
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

70
70
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

121
121
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

134
134
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

229
229
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

449
449
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

251
251
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

42
42
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

187
187

Meer sportnieuws