'Overmars op zucht van bliksemtransfer bij Antwerp'

1132 stemmen
'Overmars op zucht van bliksemtransfer bij Antwerp'

Vorige zomer moest hij door een schorsing vanaf de zijlijn toekijken, maar in de aanstaande wintermercato is Marc Overmars weer aan zet bij Antwerp. De directeur voetbalzaken van de Great Old staat naar verluidt zelfs al op het punt om een eerste deal af te ronden.

Zelf zonder Europees voetbal op het programma werden er voor aanvang van het seizoen al vraagtekens geplaatst bij de breedte van Jonas De Roeck zijn selectie. Tot overmaat van ramp eiste blessureleed haar tol op de Bosuil, waar de ziekenboeg de afgelopen maanden geregeld bomvol zat. Ook nu zijn enkele potentiële sterkhouders nog steeds out.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

Overmars dumpt Costa

Hoewel men in Deurne-Noord uiteraard de vingers kruist dat ze na nieuwjaar bespaard blijven van verdere tegenslagen lijkt een extra kwaliteitsinjectie dus geen overbodige luxe. Om de sportieve doelstelingen waar te kunnen maken staat in dat opzicht vooral een back-up voor Vincent Janssen diep in de punt met stip bovenaan Overmars zijn verlanglijst.

Ook elders lijkt er werk aan de winkel op inkomend gebied. Toch focust het stamnummer één zich momenteel blijkbaar net op uitgaand verkeer. Eerder geraakte tenslotte bekend dat linksback Ayrton Costa na amper een halfjaar al op weg is naar de exit. De zomeraanwinst kon zijn prijskaartje van ruim twee miljoen in zijn 16 optredens niet rechtvaardigen.

Bliksemexit bij Antwerp

Aanvankelijk had Costa wel een basisplaats beet, maar nadat hij de voorbije weken volledig uit beeld verdween heeft Overmars al genoeg gezien. Gazet van Antwerpen bevestigt dat hij bereid is om de 25-jarige Argentijn in januari alweer van de hand te doen. Meer nog: het lijkt slechts een kwestie van tijd alvorens de deal helemaal in kannen en kruiken is.

Costa kan terugkeren naar zijn thuisland, waar Boca Juniors hem wil inlijven. Volgens de krant wordt er al volop onderhandeld met de topclub en bestaat de kans dat het tot een akkoord komt. Het Laatste Nieuws acht de kans eveneens reëel dat hij zijn laatste match voor Antwerp gespeeld heeft, al worden de geruchten er wel als voorbarig bestempeld.

Costa out, Deman in?

Niet alleen zou er nog geen sprake zijn van een persoonlijk akkoord, voorlopig zou er zelfs nog geen toenadering zijn gezocht tussen beide clubs. Welke transfersom Overmars nog wil vangen voor Costa is vooralsnog evenmin bekend. Vast staat wel dat hij mits een vertrek op zoek moet naar een vervanger. Olivier Deman zou alvast een piste vormen.

🚀

Costa verdient nog een kans

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

96
96
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

78
78
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

144
144
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

199
199
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

215
215
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

332
332
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

75
75
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

623
623
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

683
683
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

362
362
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

461
461
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

73
73
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

220
220
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

79
79
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

123
123
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

563
563
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

734
734
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

235
235
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

179
179
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

448
448
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

118
118
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

200
200
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

643
643

Meer sportnieuws