'Overmars op zucht van bliksemtransfer bij Antwerp'

1132
'Overmars op zucht van bliksemtransfer bij Antwerp'

Vorige zomer moest hij door een schorsing vanaf de zijlijn toekijken, maar in de aanstaande wintermercato is Marc Overmars weer aan zet bij Antwerp. De directeur voetbalzaken van de Great Old staat naar verluidt zelfs al op het punt om een eerste deal af te ronden.

Zelf zonder Europees voetbal op het programma werden er voor aanvang van het seizoen al vraagtekens geplaatst bij de breedte van Jonas De Roeck zijn selectie. Tot overmaat van ramp eiste blessureleed haar tol op de Bosuil, waar de ziekenboeg de afgelopen maanden geregeld bomvol zat. Ook nu zijn enkele potentiële sterkhouders nog steeds out.

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Overmars dumpt Costa

Hoewel men in Deurne-Noord uiteraard de vingers kruist dat ze na nieuwjaar bespaard blijven van verdere tegenslagen lijkt een extra kwaliteitsinjectie dus geen overbodige luxe. Om de sportieve doelstelingen waar te kunnen maken staat in dat opzicht vooral een back-up voor Vincent Janssen diep in de punt met stip bovenaan Overmars zijn verlanglijst.

Ook elders lijkt er werk aan de winkel op inkomend gebied. Toch focust het stamnummer één zich momenteel blijkbaar net op uitgaand verkeer. Eerder geraakte tenslotte bekend dat linksback Ayrton Costa na amper een halfjaar al op weg is naar de exit. De zomeraanwinst kon zijn prijskaartje van ruim twee miljoen in zijn 16 optredens niet rechtvaardigen.

Bliksemexit bij Antwerp

Aanvankelijk had Costa wel een basisplaats beet, maar nadat hij de voorbije weken volledig uit beeld verdween heeft Overmars al genoeg gezien. Gazet van Antwerpen bevestigt dat hij bereid is om de 25-jarige Argentijn in januari alweer van de hand te doen. Meer nog: het lijkt slechts een kwestie van tijd alvorens de deal helemaal in kannen en kruiken is.

Costa kan terugkeren naar zijn thuisland, waar Boca Juniors hem wil inlijven. Volgens de krant wordt er al volop onderhandeld met de topclub en bestaat de kans dat het tot een akkoord komt. Het Laatste Nieuws acht de kans eveneens reëel dat hij zijn laatste match voor Antwerp gespeeld heeft, al worden de geruchten er wel als voorbarig bestempeld.

Costa out, Deman in?

Niet alleen zou er nog geen sprake zijn van een persoonlijk akkoord, voorlopig zou er zelfs nog geen toenadering zijn gezocht tussen beide clubs. Welke transfersom Overmars nog wil vangen voor Costa is vooralsnog evenmin bekend. Vast staat wel dat hij mits een vertrek op zoek moet naar een vervanger. Olivier Deman zou alvast een piste vormen.

Costa verdient nog een kans

Meest recent

Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

19
19
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

41
41
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

16
16
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

22
22
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

47
47
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

43
43
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

47
47
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

85
85
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

215
215
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

56
56
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

137
137
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

106
106
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

383
383
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

153
153
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

235
235
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

106
106
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

413
413
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

163
163
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

341
341
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

238
238
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

193
193
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

163
163
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

136
136
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

233
233

Meer sportnieuws