'Overmars op zucht van bliksemtransfer bij Antwerp'

door
'Overmars op zucht van bliksemtransfer bij Antwerp'

Vorige zomer moest hij door een schorsing vanaf de zijlijn toekijken, maar in de aanstaande wintermercato is Marc Overmars weer aan zet bij Antwerp. De directeur voetbalzaken van de Great Old staat naar verluidt zelfs al op het punt om een eerste deal af te ronden.

Zelf zonder Europees voetbal op het programma werden er voor aanvang van het seizoen al vraagtekens geplaatst bij de breedte van Jonas De Roeck zijn selectie. Tot overmaat van ramp eiste blessureleed haar tol op de Bosuil, waar de ziekenboeg de afgelopen maanden geregeld bomvol zat. Ook nu zijn enkele potentiële sterkhouders nog steeds out.

LEES OOK: Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Overmars dumpt Costa

Hoewel men in Deurne-Noord uiteraard de vingers kruist dat ze na nieuwjaar bespaard blijven van verdere tegenslagen lijkt een extra kwaliteitsinjectie dus geen overbodige luxe. Om de sportieve doelstelingen waar te kunnen maken staat in dat opzicht vooral een back-up voor Vincent Janssen diep in de punt met stip bovenaan Overmars zijn verlanglijst.

Ook elders lijkt er werk aan de winkel op inkomend gebied. Toch focust het stamnummer één zich momenteel blijkbaar net op uitgaand verkeer. Eerder geraakte tenslotte bekend dat linksback Ayrton Costa na amper een halfjaar al op weg is naar de exit. De zomeraanwinst kon zijn prijskaartje van ruim twee miljoen in zijn 16 optredens niet rechtvaardigen.

Bliksemexit bij Antwerp

Aanvankelijk had Costa wel een basisplaats beet, maar nadat hij de voorbije weken volledig uit beeld verdween heeft Overmars al genoeg gezien. Gazet van Antwerpen bevestigt dat hij bereid is om de 25-jarige Argentijn in januari alweer van de hand te doen. Meer nog: het lijkt slechts een kwestie van tijd alvorens de deal helemaal in kannen en kruiken is.

Costa kan terugkeren naar zijn thuisland, waar Boca Juniors hem wil inlijven. Volgens de krant wordt er al volop onderhandeld met de topclub en bestaat de kans dat het tot een akkoord komt. Het Laatste Nieuws acht de kans eveneens reëel dat hij zijn laatste match voor Antwerp gespeeld heeft, al worden de geruchten er wel als voorbarig bestempeld.

Costa out, Deman in?

Niet alleen zou er nog geen sprake zijn van een persoonlijk akkoord, voorlopig zou er zelfs nog geen toenadering zijn gezocht tussen beide clubs. Welke transfersom Overmars nog wil vangen voor Costa is vooralsnog evenmin bekend. Vast staat wel dat hij mits een vertrek op zoek moet naar een vervanger. Olivier Deman zou alvast een piste vormen.

Costa verdient nog een kans

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

39
39
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

21
21
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

136
136
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

92
92
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

135
135
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

175
175
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

232
232
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

12
12
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

365
365
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

162
162
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

252
252
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

59
59
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

198
198
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

250
250
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

129
129
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

162
162
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

73
73
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

536
536
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

123
123
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

325
325
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

73
73
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

463
463
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

508
508

Meer sportnieuws