Antwerp en Genk in evenwicht, Kerk en Tolu blinken uit

door
Antwerp en Genk in evenwicht, Kerk en Tolu blinken uit

Niet enkel in Engeland is het Boxing Day, maar ook op de Belgische velden staat er kerstvoetbal op het programma. Royal Antwerp FC ontving KRC Genk op de Bosuil in een regelrechte topper in de Jupiler Pro League.

KRC Genk was voor speeldag 20 de leider van de competitie en Antwerp prijkte op de vierde plek. Na een leuke pot voetbal deelden The Great Old en de Limburgers de punten, het werd 2-2.

LEES OOK: Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Op en neer

De eerste helft was aantrekkelijk met voetbal dat op en neer ging. Al na negen minuten was het raak voor Antwerp, man in vorm Gyrano Kerk schoot raak na een knappe actie van Denis Odoi. De middenvelder ontfrutselde de bal van Tolu Arokodare en leverde een prachtige assist af.

Drie minuten later stonden de bordjes alweer gelijk. Tolu maakte zijn fout goed en schoot de bal voor bij Senne Lammens: 1-1. KRC Genk had het meeste balbezit, maar Antwerp was vlijmscherp op de counters. Dat liet het na een halfuur spelen weer zien met een knappe aanval. Weer was Kerk het eindstation. 2-1 was tevens de ruststand.

In evenwicht

In de tweede helft was KRC Genk meteen gevaarlijk, maar Lammens had een mooie parade in huis. Na tien minuten spelen was het alsnog raak en wie anders dan Tolu Arokodare bracht KRC Genk op gelijke hoogte. Adedeji-Sternberg ging fluks voorbij Corbanie en bracht de bal voor waarna Tolu doelman Lammens verschalkte: 2-2.

Ondanks nog enkele goede kansen voor KRC Genk bleef het ook bij 2-2. Antwerp en KRC Genk deelden aldus de punten in de topper van speeldag 20. KRC Genk blijft de leider met 42 punten uit twintig wedstrijden terwijl Antwerp nog steeds vierde staat met 32 punten uit twintig matchen.

Wie verdiende de wedstrijd te winnen?

Meest recent

Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

44
44
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

24
24
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

52
52
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

172
172
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

96
96
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

30
30
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

34
34
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

35
35
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

167
167
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

909
909
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

219
219
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

128
128
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

123
123
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

38
38
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

228
228
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

123
123
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

339
339
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

233
233
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

414
414
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

239
239
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

396
396
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

236
236
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

403
403
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

44
44
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

134
134

Meer sportnieuws