Patro realiseert topdeal met Vanrafelghem: "Bod is binnen"

door
Patro realiseert topdeal met Vanrafelghem:

Patro Eisden gaat Keano Vanrafelghem in januari verliezen. De aanvallende middenvelder is aan een zeer sterk seizoen bezig bij de club uit de Challenger Pro League. Coach Stijn Stijnen had slecht nieuws voor de fans van Patro.

Vanrafelghem was in veertien competitieduels goed voor acht goals en vijf assists. Dat zorgt er dus voor dat er heel veel interesse is. Onder meer vanuit de Belgische top, maar ook in het buitenland. 

LEES OOK: Patro Eisden verrast met pikante transfer

Vanrafelghem verlaat Patro

Stijnen liet aan TV Limburg weten dat ‘Kiki’ wellicht gaat vertrekken. "Kiki en Adnine (Abid, nvdr.) zijn spelers die het potentieel hebben voor hoger te spelen. We hebben op kerstdag nog een bod ontvangen voor Kiki”, zei Stijnen.

De kans is heel groot dat hij gaat vertrekken. Patro kan meerdere miljoenen euro’s verdienen. Volgens bepaalde bronnen trekt hij wellicht naar het buitenland. Stijnen lijkt zich neer te leggen bij een vertrek.

Mooi bod binnen

"Het is voor ons afwegen en op een bepaald moment kom je als Patro in een situatie waar je geen keuze hebt. We gaan kijken welke beslissing we in dit dossier gaan nemen. We moeten ook goed waken over de financiën en soms kan je bepaalde zaken niet weigeren. Ik vrees dat we wel daar naartoe gaan, zeker na het bod dat we kregen voor Kiki”, zei Stijnen. 

Voor een ploeg als STVV is de ex-jeugdspeler van Club Brugge niet meer haalbaar. “Spelers zoals Kiki moeten wij zeker kennen. Alleen moeten we natuurlijk ook kijken of ze haalbaar zijn voor STVV, maar het is duidelijk dat dergelijke jonge Belgen op de radar moeten staan van STVV”, zei voorzitter David Meekers

Gaat hij meer dan 3 miljoen euro opleveren?

Meest recent

'Spraakmakende terugkeer Ronaldo in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

1
1
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

22
22
Ruben Van Gucht in totale shock na 'Tinder-schandaal'

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

1
1
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

17
17
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

190
190
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

118
118
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

151
151
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

49
49
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

208
208
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

85
85
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

85
85
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

113
113
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

331
331
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

94
94
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

448
448
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

251
251
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

67
67
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

208
208
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

467
467
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

572
572
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

73
73
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

80
80

Meer sportnieuws