Amorim lacht er niet mee en breekt Rashford volledig af

door
Amorim lacht er niet mee en breekt Rashford volledig af

Marcus Rashford heeft tegen de stenen gestampt met zijn uitspraken na de gewonnen derby tegen Manchester City. De aanvaller werd uit de selectie gelaten en liet vervolgens weten “een nieuwe uitdaging” te willen. Ook nieuwbakken coach Ruben Amorim snapt er niets van.

Rashford werd ooit gezien als hét godenkind van Manchester United. De afgelopen seizoenen kon de Engelse aanvaller echter niet die verwachte beslissende rol oppakken. Dit seizoen gaat het van kwaad naar erger en onder Amorim lijkt hij volledig naar de achtergrond te verdwijnen.

LEES OOK: 'Yamal 'diep teleurgesteld' na toptransfer Barcelona'

Flinke uithaal

Amorim lacht er echter niet mee en haalde stevig uit naar Rashford. “In zijn plaats had ik met de coach gepraat. Ik denk inderdaad dat een nieuwe uitdaging goed voor hem is. Maar we hebben die nieuwe uitdaging ook hier voor hem liggen. Het is een heel moeilijke uitdaging. Voor mij zelfs de grootste in het voetbal, want we moeten een van de grootste clubs ter wereld uit een moeilijke situatie zien te helpen.”

Amorim vindt dat Rashford nog steeds een meerwaarde kan betekenen voor Man Utd. “Dat is een enorme uitdaging en ik hoop dat al mijn spelers daar klaar voor zijn. Het enige wat ik wil, is de beste versie van Marcus zien. We zijn beter mét Marcus, zo simpel is het. We zullen verschillende dingen proberen om hem weer terug te krijgen op het niveau dat hij in het verleden heeft laten zien.”

Wintertransfer?

De Portugese succescoach liet zich ook uit over een mogelijke wintertransfer van Rashford. “Natuurlijk zou ik hem graag houden. Bij dit soort clubs heb je groot talent nodig. En hij is een groot talent. Hij moet gewoon weer op het hoogste niveau presteren. Dat is mijn focus. Ik wil Marcus graag helpen.”

🔥 Wat iedereen nu leest

Ruben Van Gucht maakt korte metten met Ine Beyen
Ruben Van Gucht maakt korte metten met Ine Beyen
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt

Moet Rashford zo snel mogelijk weg bij Man Utd?

Meest recent

Transfer Ivanovic rond: details van recorddeal Union bekend

Union SG heeft andermaal een spits verkocht met een enorme winst. Zo treedt Franjo Ivanovic in de ...

57
57
Häcken-Anderlecht: Hasi dropt twee verrassingen in basiself

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor zijn derde match van het seizoen en dat wordt meteen een ...

106
106
Hayen maakt selectie bekend: Club Brugge slikt bittere pil

Met zeges tegen Union en KRC Genk schoot Club Brugge vlot uit de startblokken. Nochtans draait de ...

257
257
Hasi hakt knopen door: typeploeg RSCA krijgt al vorm

RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Zweden, waar het straks tegen BK Häcken een gunstige ...

240
240
Sportkoppel De Wolf & Guilliams verrast met moment

Voor Ortwin De Wolf was 2024–2025 een seizoen om nooit te vergeten. Niet alleen bevestigde hij ...

29
29
'Guardiola pikt bij Barcelona: gigantisch bedrag klaar'

Manchester City begon heel agressief aan de zomermercato, mede door het WK voor Clubs, maar ...

103
103
Hayen trekt van leer in soap Mignolet vs Jackers

Club Brugge trekt naar KV Mechelen, wat zeker geen makkelijke verplaatsing is. Nicky Hayen merkt ook ...

290
290
'STVV schakelt door: twee opties om Bertaccini te vervangen'

STVV mogen we stilaan toch een voorbeeldclub noemen voor de K11. De Kanaries verdienen al jaren zeer ...

426
426
'Plots miljoenenbod op tafel bij Anderlecht'

Olivier Renard en Tim Borguet moeten flink aan de bak. Er moet immers dringend verkocht worden, want ...

870
870
Hayen oordeelt over Ordonez-soap: verrassing op komst

Club Brugge speelt morgenavond in en tegen KV Mechelen. Blauw-Zwart trekt weer met heel wat zorgen ...

783
783
Explosieve mix bij RSCA: deze zwakte blijft terugkeren

RSC Anderlecht is een nieuwe weg ingeslagen. De woorden grinta, mentaliteit en vooral het ...

292
292
'Transferbom? Genk duikt op bij WK-revelatie'

KRC Genk was al actief op de transfermarkt, maar de Limburgers gaan zich wellicht nog versterken. De ...

327
327
Charleroi wil Europese stunt: Bayat oordeelt over kansen

Donderdagavond zijn er weer enkele Belgische teams aan zet in Europa. De meeste aandacht gaat naar ...

59
59
'Nieuwe club El Khannouss lijkt stilaan bekend'

Leicester City degradeerde vorig seizoen meteen weer uit de Premier League en dat was ook slecht ...

69
69
Beerschot strikt Belg met heel wat ervaring

Beerschot begint volgende week aan zijn seizoen in de Challenger Pro League met een trip naar ...

124
124
Domper voor KV Mechelen: goudhaantje maanden out

Vrijdagavond wordt alweer de tweede speeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. In de openingsmatch ...

186
186
'Anderlecht in wachtkamer voor volgende aanwinst'

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Woensdag haalden ze met Joachim ...

488
488
'Antwerp te gulzig: knaltransfer springt af'

De periode van de grote namen is bij Antwerp definitief voorbij. De Great Old moet dezer dagen ...

324
324
'Absolute grootmacht meldt zich voor Jashari'

Het valt nog altijd af te wachten of we Ardon Jashari nog eens in het shirt van Club Brugge zullen ...

971
971
'Overmars baalt en moet transfertarget schrappen'

Antwerp heeft er al een drukke zomer opzitten, maar het huiswerk van de Great Old is nog steeds niet ...

140
140
'Nieuwe soap bij Club: sterkhouder weigert te trainen'

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije weken al hun handen vol gehad met de soap rond Ardon Jashari, ...

843
843
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent slaat toe, megasom voor Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

340
340
Jean-Marie Pfaff breekt volledig: "Kapot vanbinnen"

Wie België zegt, zegt Jean-Marie Pfaff. De flamboyante doelman groeide uit tot een nationale ...

419
419
Odoi flirt openlijk met Belgische club: verrassing lonkt

Denis Odoi liet zijn contract ontbinden bij Royal Antwerp FC. De verdediger annex middenvelder woont ...

291
291
‘Jorthy Mokio incasseert enorme mokerslag bij Ajax’

Jorthy Mokio (17) werd de jongste debutant bij KAA Gent ooit, maar maakte vervolgens de overstap ...

177
177

Meer sportnieuws