Zorgen bij KRC Genk: "Hij zit in een mega vormdip"

door
Zorgen bij KRC Genk:

KRC Genk verloor terecht met 2-0 van Club Brugge. Tot aan die 1-0 was er echter geen vuiltje aan de lucht. Nadien ging het mis. De Limburgers krijgen de volle laag.

LEES OOK: Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Genk stelt teleur

Club Brugge kreeg in de eerste helft een tweetal echt goede kansen, maar scoren lukte niet. In de tweede helft was het niveau van beiden zeer matig, maar plots brak de partij open. Tolu Arokodare miste een penalty. Had hij daar gescoord, had Genk wellicht punten geraapt.

Club Brugge profiteerde nadien van een blunder van Hendrik Van Crombrugge, niet zijn eerste dit seizoen, en zo trok het de match naar zich toe. Een verdiende zege.  Filip Joos ziet een probleem in Limburg. "Er zijn te weinig spelers die je boven een dood punt kunnen tillen en er is te weinig geloof in zichzelf. Bryan Heynen zit bijvoorbeeld echt in een mega vormdip", zegt hij in 90 Minutes.

Twijfels omtrent de Limburgers

Tuur Dierckx twijfelde al vaker aan Genk. "Ik had er al mijn twijfels bij of ze het zouden kunnen brengen tegen de topploegen in de Champions' Play-offs wanneer het er echt toe doet. De laatste weken is het niet meer zo flitsend en ze hebben het moeilijk om het over de streep te trekken. En dat heb je wel nodig als je prijzen wil halen."

Genk presteerde dit seizoen al zeer sterk in de topmatchen. De laatste weken draait het een stuk minder, maar met RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC krijgen ze twee uitgelezen kansen om de criticasters de mond te snoeren.

Gaat Genk de rug rechten tegen RSCA en Antwerp?

Meest recent

'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

50
50
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

16
16
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

67
67
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

51
51
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

73
73
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

59
59
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

51
51
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

283
283
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

292
292
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

214
214
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

53
53
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

59
59
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

54
54
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

268
268
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

457
457
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

180
180
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

117
117
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

259
259
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

556
556
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

450
450
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

118
118
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

432
432
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

498
498

Meer sportnieuws