‘Droomtarget Anderlecht komende mercato beschikbaar’

door
‘Droomtarget Anderlecht komende mercato beschikbaar’

RSC Anderlecht werd afgelopen zomer nadrukkelijk in verband gebracht met Christian Eriksen. Jesper Fredberg wilde zijn landgenoot naar Paars-Wit halen, maar uiteindelijk bleef de Deen bij Manchester United.

Fredberg is inmiddels ontslagen bij Anderlecht. Olivier Renard heeft zijn plek ingenomen en het is nog maar de vraag of Eriksen ook op zijn lijstje staat. Afgelopen zomer was hij hét droomtarget van de club. Journalist Florian Plettenberg laat nu weten dat Man Utd bereid is om Eriksen komende wintermercato te verkopen.

LEES OOK: Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Terugkeer?

Eriksen heeft nog een contact tot het einde van het seizoen en als Man Utd nog iets wil verdienen aan de Deen zal het nu moeten verkopen. Het ziet er naar uit dat de spelverdeler geen nieuw contract zal krijgen op Old Trafford. Ook onder Ruben Amorim lijkt Eriksen geen vaste basiskracht te worden.

De ervaring en kwaliteiten van Eriksen zullen nog steeds een meerwaarde zijn voor Anderlecht, zeker met de blessures van Mario Stroeykens, Thorgan Hazard en Yari Verschaeren. Het is echter niet duidelijk of Renard hem nog steeds in het vizier heeft. Ex-club Ajax treedt nu naar de voorgrond. Mogelijk keert de Deense international komende winter al terug naar Amsterdam.

Transfervrij

Ajax kan komende winter aldus een poging wagen of het kan het risico nemen en wachten tot de zomertransferperiode. Dan is Eriksen transfervrij en zal het alvast goedkoper zijn om hem binnen te halen. Eriksen kende een erg succesvolle periode bij Amsterdam en de 32-jarige middenvelder wordt al een tijdje genoemd bij een spectaculaire terugkeer.

Vind jij dat Anderlecht nog steeds voor Eriksen moet gaan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

29
29
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

3
3
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

12
12
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

116
116
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

106
106
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

69
69
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

126
126
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

174
174
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

109
109
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

158
158
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

249
249
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

184
184
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

487
487
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

197
197
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

306
306
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

300
300
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

329
329
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

157
157
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

221
221
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

146
146
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

178
178
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

84
84
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

181
181
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

75
75

Meer sportnieuws