UEFA zet Cercle-smaakmaker in de bloemetjes: 'Ongelooflijk'

206 stemmen
UEFA zet Cercle-smaakmaker in de bloemetjes: 'Ongelooflijk'

Cercle Brugge won overtuigend met 1-4 op het veld van Olimpija Ljubljana in de Conference League. Groen-Zwart staat er plots zeer goed voor in Europa met tien punten uit vijf wedstrijden. Het staat op een zevende plek.

Kazeem Olaigbe kreeg onder nieuwbakken coach Ferdinand Feldhofer meteen het vertrouwen. De aanvaller bedankte met twee doelpunten. De UEFA zette de aanvaller in de bloemetjes en verkoos zijn goal tot ‘Doelpunt van de Conference League-speeldag’.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Europese overwintering

Na het ontslag van Miron Muslic werd Feldhofer aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. Direct werd er met 1-4 gewonnen van Olimpija Ljubljana. Een knappe prestatie dat ervoor zorgde dat Cercle Brugge al zeker is van de volgende ronde van de Conference League. Nu hoopt het de rechtstreekse plaatsing te kunnen verzekeren.

Uiteindelijk had Cercle geen moeite met een tienkoppig Ljubljana. Feldhofer koos ervoor om enkele basispionnen op de bank te zetten en de spelers die hun kans kregen grepen die met beide handen. Onder meer Olaigbe blonk uit. Zijn doelpunt werd verkozen tot ‘Mooiste goal van de Conference League-speeldag’: "Ongelooflijk schot".

Nu competitie nog

In de Jupiler Pro League staat Cercle Brugge nog op een voorlaatste plek in het klassement. Groen-Zwart vreest tegen degradatie te moeten vechten en Muslic werd uiteindelijk het kind van de rekening. De eerste opdracht van Feldhofer zal zijn om Groen-Zwart te verzekeren van het behoud.

Zie jij Cercle Brugge ver geraken in de Conference League?

Meest recent

Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

5
5
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

32
32
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

47
47
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

72
72
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

41
41
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

88
88
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

34
34
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

238
238
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

91
91
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

577
577
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

51
51
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

251
251
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

254
254
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

512
512
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

448
448
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

600
600
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

75
75
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

109
109
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

177
177
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

85
85
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

92
92
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

229
229
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

163
163
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

151
151
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

281
281

Meer sportnieuws