'Liverpool pleziert Slot met dubbele transferbom'

door
'Liverpool pleziert Slot met dubbele transferbom'

Liverpool FC blijft dit seizoen maar hoge toppen scheren. Zowel in de Premier League als in de Champions League staan de Reds comfortabel aan de leiding. Desondanks wordt op Anfield alweer naar extra versterking voor coach Arne Slot gespeurd.

Vorig seizoen kwam bij de Engelse grootmacht een einde aan een glorieus tijdperk. Zo nam Liverpool afscheid van de geliefde coach Jürgen Klopp, die de club onder meer naar de landstitel en Champions League-eindzege had geleid. Na een zoektocht van enkele maanden besloot het bestuur om Slot op te zadelen met de lastige taak om de Duitser op te volgen.

Een gewaagde zet van de Reds. Slot had in de voorbije jaren weliswaar indruk gemaakt bij Feyenoord met onder meer de Nederlandse titel en een finaleplek in de Conference League. Maar ervaring op Europees topniveau had de Nederlander tot dusver niet. Desondanks blijkt het toch de juiste keuze van de clubleiding om voor Slot te gaan.

LEES OOK: 'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Smaakmaker Brighton

Onder zijn bewind is Liverpool immers op indrukwekkende wijze aan het seizoen begonnen. De Reds staan momenteel aan de leiding in de Premier League en tellen ondertussen vijf punten voor op eerste achtervolger Chelsea FC. Daarnaast staan ze met het maximum van de punten op kop in de League Phase van de Champions League.

Alles loopt momenteel dus op wieltjes, desondanks worden alweer plannen gesmeed om de selectie van Slot te versterking. Volgens The Sun heeft LFC immers zijn zinnen gezet op een dubbelslag. Als versterking voor het aanvallende compartiment is het vizier alvast gericht op Joao Pedro, smaakmaker van Brighton.

Landgenoot Slot

Daarnaast is ook een landgenoot van Slot in beeld: Jeremie Frimpong. De Oranje-international ontbolsterde in de voorbije seizoenen helemaal bij Bayer Leverkusen. Nadat hij die ploeg vorig seizoen aan de Duitse titel hielp, lijkt Frimpong stilaan klaar voor een nieuwe stap. Bij BILD weet men alvast dat zijn makelaar onlangs nog te gast was op Anfield. Frimpong zou bestempeld worden als opvolger voor Trent Alexander-Arnold, die op zijn beurt op weg lijkt naar Real Madrid.

Liverpool wint dit seizoen de dubbel ...

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

180
180
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

107
107
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

194
194
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

121
121
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

101
101
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

57
57
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

217
217
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

227
227
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

46
46
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

409
409
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

266
266
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

506
506
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

42
42
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

447
447
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

57
57
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

484
484
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

151
151
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

366
366
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

256
256
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

331
331
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

111
111
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

513
513
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

535
535
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

686
686

Meer sportnieuws