'Liverpool pleziert Slot met dubbele transferbom'

221 stemmen
'Liverpool pleziert Slot met dubbele transferbom'

Liverpool FC blijft dit seizoen maar hoge toppen scheren. Zowel in de Premier League als in de Champions League staan de Reds comfortabel aan de leiding. Desondanks wordt op Anfield alweer naar extra versterking voor coach Arne Slot gespeurd.

Vorig seizoen kwam bij de Engelse grootmacht een einde aan een glorieus tijdperk. Zo nam Liverpool afscheid van de geliefde coach Jürgen Klopp, die de club onder meer naar de landstitel en Champions League-eindzege had geleid. Na een zoektocht van enkele maanden besloot het bestuur om Slot op te zadelen met de lastige taak om de Duitser op te volgen.

Een gewaagde zet van de Reds. Slot had in de voorbije jaren weliswaar indruk gemaakt bij Feyenoord met onder meer de Nederlandse titel en een finaleplek in de Conference League. Maar ervaring op Europees topniveau had de Nederlander tot dusver niet. Desondanks blijkt het toch de juiste keuze van de clubleiding om voor Slot te gaan.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Smaakmaker Brighton

Onder zijn bewind is Liverpool immers op indrukwekkende wijze aan het seizoen begonnen. De Reds staan momenteel aan de leiding in de Premier League en tellen ondertussen vijf punten voor op eerste achtervolger Chelsea FC. Daarnaast staan ze met het maximum van de punten op kop in de League Phase van de Champions League.

Alles loopt momenteel dus op wieltjes, desondanks worden alweer plannen gesmeed om de selectie van Slot te versterking. Volgens The Sun heeft LFC immers zijn zinnen gezet op een dubbelslag. Als versterking voor het aanvallende compartiment is het vizier alvast gericht op Joao Pedro, smaakmaker van Brighton.

Landgenoot Slot

Daarnaast is ook een landgenoot van Slot in beeld: Jeremie Frimpong. De Oranje-international ontbolsterde in de voorbije seizoenen helemaal bij Bayer Leverkusen. Nadat hij die ploeg vorig seizoen aan de Duitse titel hielp, lijkt Frimpong stilaan klaar voor een nieuwe stap. Bij BILD weet men alvast dat zijn makelaar onlangs nog te gast was op Anfield. Frimpong zou bestempeld worden als opvolger voor Trent Alexander-Arnold, die op zijn beurt op weg lijkt naar Real Madrid.

Liverpool wint dit seizoen de dubbel ...

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

95
95
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

78
78
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

71
71
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

34
34
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

37
37
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

35
35
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

114
114
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

114
114
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

436
436
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

160
160
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

321
321
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

951
951
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

948
948
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

456
456
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

832
832
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

571
571
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

594
594

Meer sportnieuws