Antwerp met basisdebutant, één wissel bij KV Mechelen

230 stemmen
Antwerp met basisdebutant, één wissel bij KV Mechelen

Antwerp FC kreeg in de voorbije weken enkele sportieve tikken te verwerken. De Great Old wil vrijdagavond dan ook aanknopen met een goed resultaat op bezoek bij KV Mechelen. Scheidsrechter Wim Smet fluit de wedstrijd in het AFAS-stadion om 20u45 op gang.

Niet enkel Antwerp, ook de thuisploeg kan een goed resultaat gebruiken. Na de bekeruitschakeling wou KVM vorig weekend al reageren tegen Club Brugge. Maar mede door enkele scheidsrechterlijke dwalingen verloor het uiteindelijk met 1-2 van de landskampioen. Vrijdag volgt echter een nieuwe kans om op eigen veld punten te rapen tegen één van de clubs uit de top 4.

Coach Hasi doet daarvoor beroep op zijn gekende namen. Ten opzichte van vorige week tegen Club, voert hij slechts één wissel door. Zo neemt Belghali opnieuw de plek van Pflücke in. Voorts houdt Hasi vast aan dezelfde basiself. Voorin zullen Hairemans, Mrabti en Lauberbach dus voor het gevaar moeten zorgen.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp zonder Janssen

Antwerp kon zich op zijn beurt wel plaatsen voor de volgende ronde van de Croky Cup, maar liet in de competitie enkele misstappen noteren. Na de nederlaag tegen een tienkoppig Union, werd vorige week ook op eigen veld verloren van Charleroi. En dus zal er vrijdag een goed resultaat moeten volgen om de plek in de top 4 te verdedigen.

Daarvoor kan coach De Roeck rekenen op een verse kracht in zijn basisploeg. Riedewald is immers voldoende hersteld na een blessure en versiert zo zijn eerste basisplek voor de Great Old. Ook Odoi en Valencia verschijnen aan de aftrap. Janssen is er dan weer niet bij wegens een schorsing, Ondrejka en Costa beginnen op de bank.

🚀

Een strafschop was terecht bij deze fase ...

Meest recent

'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

74
74
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

172
172
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

77
77
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

250
250
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

230
230
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

41
41
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

66
66
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

102
102
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

379
379
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

379
379
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

210
210
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

132
132
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

59
59
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

557
557
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

120
120
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

129
129
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

161
161
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

155
155
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

72
72
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

452
452
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

146
146
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

169
169
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

172
172

Meer sportnieuws