'Arteta heeft genoeg gezien: winterknaller van 60 miljoen'

198
'Arteta heeft genoeg gezien: winterknaller van 60 miljoen'

In de Premier League wil Arsenal FC zaterdagnamiddag tegen Everton FC verder knabbelen aan de achterstand op leider Liverpool FC. Ondertussen zijn de Gunners ook al volop bezig met het smeden van transferplannen. Zo zou men in januari een nieuwe topspits overwegen.

Na enkele seizoenen als assistent van Pep Guardiola bij Manchester City, werd oud-middenvelder Mikel Arteta in 2019 aangesteld als hoofdtrainer van Arsenal. Het duurde een tijdje alvorens de Spanjaard zijn ploeg op de rails kreeg. Maar in seizoen 2022-2023 lukte het hem dan toch.

Zo laat Arteta zijn ploeg erg aantrekkelijk voetbal brengen, dat ook nog eens gekoppeld wordt aan de nodige resultaten. In de voorbije seizoenen legden de Londenaren telkens beslag op een fraaie tweede plaats in de Premier League. Inmiddels staat de club ook in de Champions League weer tussen de mensen.

LEES OOK: Nederlandse analist kraakt Europese toptrainer: 'Die is gestoord'

Nieuwe spits gewenst

Binnen het Emirates Stadium is men dan ook erg tevreden over zijn werk en het lijkt de bedoeling om nog een hele poos met Arteta door te gaan. Daarvoor wordt de oud-middenvelder ook op zijn wenken bediend op de transfermarkt. Afgelopen zomer werden nog de nodige miljoenen neergeteld voor Ricardo Calafiori en Mikel Merino.

Desondanks is de Spaanse trainer nog niet helemaal tevreden over de samenstelling van zijn selectie. Naar verluidt wil hij er namelijk dolgraag een extra spits bij. Gabriel Jesus is dan ook bijzonder blessuregevoelig, terwijl Havertz en Leandro Trossard beter renderen met een echte targetman naast hun.

Speerpunt Juventus

Aanvankelijk leek Arsenal daarvoor wel te wachten tot komende zomer. Maar volgens CaughtOffside heeft Arteta de clubleiding nu aangemaand om in januari al een poging te ondernemen. Meer bepaald om Dusan Vlahovic te strikken. De Servische spits is momenteel aan de slag bij Juventus, maar zou een verhuis naar Londen wel zien zitten. Bij TeamTalk worden de geruchten bevestigd. Daar weet men wel dat Vlahovic in januari een slordige 60 miljoen euro moet kosten.

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

14
14
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

84
84
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

86
86
Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

30
30
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

226
226
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

225
225
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

132
132
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

109
109
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

105
105
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

170
170
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

165
165
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1473
1473
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

350
350
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

289
289
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

293
293
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

89
89
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

221
221
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

236
236
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

104
104
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

79
79
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

133
133
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

350
350

Meer sportnieuws