Sterkhouder weg bij Club: "Laatste maanden in België"

1193 stemmen
Sterkhouder weg bij Club:

Club Brugge blijft sterk presteren in de Champions League en is met 10 op 18 goed op weg om door te stoten naar de volgende fase. Bovendien konden bepaalde spelers zich er in de kijker spelen. Ook na de zege tegen Sporting CP werden ongetwijfeld verschillende namen in de boekjes van de scouts genoteerd.

De Belgische kampioen was nochtans dramatisch begonnen aan zijn voorlaatste thuisduel in de League Phase en stond al na enkele minuten op achterstand. Maar de reactie van Blauw-Zwart mocht gezien worden. Uiteindelijk kwamen de Bruggelingen via een owngoal langszij. En tijdens een tweede helft waarin Club veruit de betere ploeg was, scoorde Casper Nielsen de winnende treffer.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Grof wild in Engeland en Duitsland

Een straffe overwinning, daarnaast kregen de spelers opnieuw een uitgelezen podium om zich in de kijker van andere ploegen te spelen. Zo waren er ongetwijfeld weer tal van Europese scouts naar het Jan Breydel-stadion afgezakt om bepaalde spelers van dichtbij te bekijken. Bij TBR Football weet men bijvoorbeeld dat Chelsea FC en Newcastle United een mannetje op pad hadden gestuurd met één specifieke opdracht.

Beide Engelse ploegen wilden Joel Ordoñez namelijk van dichtbij aan het werk zien. De Ecuadoraanse verdediger is bezig aan een geweldig seizoen en verscheen inmiddels op de radar van heel wat Europese clubs. Naast Chelsea en Newcastle zouden dus nog meer ploegen uit de Premier League concrete interesse tonen. Ook vanuit de Bundesliga wordt naar verluidt aan de mouw van Ordoñez getrokken.

Vertrek onvermijdelijk

Na zijn sterke prestatie tegenover doelpuntenmachine Viktor Gyökeres zal die interesse enkel zijn toegenomen. Vincent Blouard van La Dernière Heure verwacht dan ook dat de verdediger niet lang meer in Brugge zal blijven. "Laten we genieten van de laatste maanden van Ordoñez op de Belgische velden. De 20-jarige Ecuadoraan zal zeker niet eeuwig bij Club Brugge blijven", klinkt het.

Volgens Blouard mag Club zich wel aan een serieuze financiële winst verwachten. Zo gaat ook hij uit van een transfersom van 25 miljoen euro of meer. De Belgische kampioen zou zijn sterkhouder evenwel tot eind dit seizoen willen houden. Of dat ook zal lukken, valt echter af te wachten. "Hij zegt zelf dat hij ongevoelig is voor de geruchten en de druk. Maar de realiteit kan mogelijk anders zijn tijdens de transferperiode in januari."

Club heeft momenteel de beste scouting van België ...

Meest recent

'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

60
60
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

233
233
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

81
81
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

164
164
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

272
272
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

257
257
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

510
510
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

307
307
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

121
121
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

156
156
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

379
379
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

511
511
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

329
329
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

150
150
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

42
42
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

398
398
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

56
56
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

483
483
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

666
666
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

130
130
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

110
110
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

329
329
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

132
132
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

50
50
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

103
103

Meer sportnieuws