Sterkhouder weg bij Club: "Laatste maanden in België"

door
Sterkhouder weg bij Club:

Club Brugge blijft sterk presteren in de Champions League en is met 10 op 18 goed op weg om door te stoten naar de volgende fase. Bovendien konden bepaalde spelers zich er in de kijker spelen. Ook na de zege tegen Sporting CP werden ongetwijfeld verschillende namen in de boekjes van de scouts genoteerd.

De Belgische kampioen was nochtans dramatisch begonnen aan zijn voorlaatste thuisduel in de League Phase en stond al na enkele minuten op achterstand. Maar de reactie van Blauw-Zwart mocht gezien worden. Uiteindelijk kwamen de Bruggelingen via een owngoal langszij. En tijdens een tweede helft waarin Club veruit de betere ploeg was, scoorde Casper Nielsen de winnende treffer.

LEES OOK: 'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Grof wild in Engeland en Duitsland

Een straffe overwinning, daarnaast kregen de spelers opnieuw een uitgelezen podium om zich in de kijker van andere ploegen te spelen. Zo waren er ongetwijfeld weer tal van Europese scouts naar het Jan Breydel-stadion afgezakt om bepaalde spelers van dichtbij te bekijken. Bij TBR Football weet men bijvoorbeeld dat Chelsea FC en Newcastle United een mannetje op pad hadden gestuurd met één specifieke opdracht.

Beide Engelse ploegen wilden Joel Ordoñez namelijk van dichtbij aan het werk zien. De Ecuadoraanse verdediger is bezig aan een geweldig seizoen en verscheen inmiddels op de radar van heel wat Europese clubs. Naast Chelsea en Newcastle zouden dus nog meer ploegen uit de Premier League concrete interesse tonen. Ook vanuit de Bundesliga wordt naar verluidt aan de mouw van Ordoñez getrokken.

Vertrek onvermijdelijk

Na zijn sterke prestatie tegenover doelpuntenmachine Viktor Gyökeres zal die interesse enkel zijn toegenomen. Vincent Blouard van La Dernière Heure verwacht dan ook dat de verdediger niet lang meer in Brugge zal blijven. "Laten we genieten van de laatste maanden van Ordoñez op de Belgische velden. De 20-jarige Ecuadoraan zal zeker niet eeuwig bij Club Brugge blijven", klinkt het.

Volgens Blouard mag Club zich wel aan een serieuze financiële winst verwachten. Zo gaat ook hij uit van een transfersom van 25 miljoen euro of meer. De Belgische kampioen zou zijn sterkhouder evenwel tot eind dit seizoen willen houden. Of dat ook zal lukken, valt echter af te wachten. "Hij zegt zelf dat hij ongevoelig is voor de geruchten en de druk. Maar de realiteit kan mogelijk anders zijn tijdens de transferperiode in januari."

Club heeft momenteel de beste scouting van België ...

Meest recent

Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

16
16
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

16
16
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

167
167
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

130
130
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

123
123
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

16
16
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

62
62
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

166
166
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

72
72
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

52
52
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

193
193
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

310
310
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

78
78
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

233
233
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

246
246
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

284
284
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

270
270
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

50
50
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

348
348
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

26
26
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

235
235
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

32
32
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

594
594
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

232
232
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

438
438

Meer sportnieuws