'Oplawaai voor Kompany: Bayern laat ster uit handen glippen'

207 stemmen
'Oplawaai voor Kompany: Bayern laat ster uit handen glippen'

Bayern München werkt dit kalenderjaar nog een tweetal competitiewedstrijden af, vervolgens neemt de ploeg van coach Vincent Kompany een drietal weekjes winterstop. De sportieve leiding kan daarvan gebruik maken om bepaalde contractdossiers verder te behandelen. Dat van Alphonso Davies bijvoorbeeld.

Der Rekordmeister is voorlopig bezig aan een goed eerste seizoen onder Kompany. De grootmacht leidt de Bundesliga met een voorsprong van zes puntenIn de Champions League volgden dan weer uitschuivers op Aston Villa en FC Barcelona, maar die werden rechtgezet met overwinningen de vier andere wedstrijden.

Om die goede resultaten te bestendigen, zal Bayern in de komende transferperiodes ongetwijfeld extra versterking aantrekken. Daarnaast wil de club de contracten van verschillende belangrijke spelers openbreken. Jongens als Joshua Kimmich, Leroy Sané, Manuel Neuer, ... zijn immers hun laatste contractjaar ingegaan.

LEES OOK: 'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Davies-dossier sleept aan

In één dossier laat een akkoord echter op zich wachten. Zo slaagt Bayern er maar niet in om een doorbraak te vinden met Davies, die eveneens zijn laatste contractjaar is ingegaan. De Canadese back is onder Kompany nochtans een sleutelpion. Maar de onderhandelingen omtrent een verlenging blijven maar aanslepen.

En de kans dat het alsnog tot een doorbraak komt, wordt steeds kleiner. Zo maakte BILD vorige week bekend dat zijn zaakwaarnemer Nick Househ niet te spreken over de manier waarop Bayern dit dossier aanpakt. De makelaar zou dan ook hebben aangegeven dat hij wil luisteren naar andere geïnteresseerde ploegen.

Engelse topclubs op de loer

Dat lijstje met gegadigden wordt overigens steeds groter. Real Madrid trekt al een tijdje aan zijn mouw, al zou die interesse inmiddels wat bekoeld zijn. Manchester United en Liverpool FC eveneens een kandidaat. Bij The Athletic meldt men nu echter dat ook Arsenal FC in de race is gestapt voor de Canadese vleugelback.

De Gunners zouden behoorlijk concreet zijn en hopen Davies te overtuigen tot een transfervrije overstap na het seizoen. De international heeft dus voldoende keuze, wat uiteraard geen goede zaak is voor de kansen van Kompany en co op een verlengd verblijf.

🚀

Voor welke club zou u momenteel het liefste spelen?

Meest recent

Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

309
309
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

66
66
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

38
38
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

57
57
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

50
50
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

8
8
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

61
61
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

175
175
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

77
77
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

280
280
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

82
82
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

117
117
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

485
485
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

159
159
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

55
55
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

306
306
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

232
232
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

122
122
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

177
177
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

452
452
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

82
82
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

546
546
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

126
126
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

317
317

Meer sportnieuws