KRC Genk of Club Brugge? Fink geeft de grote favoriet

door
KRC Genk of Club Brugge? Fink geeft de grote favoriet

In de Jupiler Pro League is het nu al reikhalzend uitkijken naar de clash van aanstaande zondag. Dan staan met Club Brugge en KRC Genk immers de nummers twee en één uit het klassement tegenover mekaar. Genk-trainer Thorsten Fink duidde op voorhand alvast een favoriet aan.

Genk stelde vorig seizoen op alle vlakken teleur en dus besloot men het over een andere boeg te gooien. Zo werd met Fink een nieuwe trainer aangesteld, vervolgens werd ook stevig gesleuteld aan de spelerskern. Die veranderingen pakten voorlopig echter goed uit voor de Limburgers.

LEES OOK: Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

Herfstkampioen vs. titelverdediger

Racing staat immers al een tijdje bovenaan het klassement te pronken en veroverde de eretitel van herfstkampioen. Maar de weg naar de landstitel is nog erg lang. Bovendien liggen enkele gevaarlijke concurrenten op de loer. Niet in het minst titelverdediger Club Brugge.

Bij Blauw-Zwart werd tijdens de zomermaanden vooral verder gebouwd op de spectaculaire remonte die vorig seizoen de landstitel opleverde. Ook dat blijkt een goede keuze. Club is immers bezig aan een sterke Champions League-campagne. En in de competitie staat het tweede op vier punten van Genk.

Voordeel voor thuisploeg

Het belooft zondag dus een spannende topper te worden. Fink is alvast op zijn hoede voor de Bruggelingen. "Ze kunnen een wedstrijd dood maken en zijn offensief heel gevaarlijk. Maar ze hebben ook een sterk karakter. En dat ze internationaal mee kunnen, zegt ook veel over de Belgische competitie", klinkt het bij DAZN.

De Duitser legt de favorietenrol dan ook integraal bij de thuisploeg. Al kan dat voor zijn team ook gunstig uitpakken. "Zij zijn de favoriet, dat moet je kunnen zeggen. Voor het eerst sinds wij bovenaan staan, zijn we eens niet de favoriet. Maar zo kunnen wij ook eens starten vanuit een meer defensieve positie", besluit hij met een grijns.

Wie is momenteel de grootste titelkandidaat volgens u?

Meest recent

'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

0
0
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

6
6
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

6
6
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

58
58
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

35
35
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

40
40
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

95
95
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

70
70
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

291
291
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

14
14
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

138
138
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

72
72
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

96
96
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

38
38
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

191
191
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

223
223
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

40
40
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

131
131
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

80
80
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

300
300
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

79
79
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

115
115
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

132
132
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

18
18

Meer sportnieuws