'Crisis dwingt City mercato op: toptargets al gelekt'

293
'Crisis dwingt City mercato op: toptargets al gelekt'

Manchester City verloor deze week ook van Juventus en raakt dus maar niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Dat blijft allicht niet zonder gevolgen voor de transferplannen. Volgens The Times overweegt City immers om in januari uit te pakken met de komst van een topmiddenvelder.

City was in de voorbije seizoenen dé toonaangevende club in Engeland en bij uitbreiding heel Europa. Ook in de huidige jaargang begon de titelverdediger in de Premier League behoorlijk dominant. Maar mede door het uitvallen van Ballon d'Or-winnaar Rodri en de wekenlange afwezigheid van Kevin De Bruyne, raakte de ploeg van coach Pep Guardiola op de dool.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Versterking nodig

Sinds eind oktober werkte de grootmacht uit Manchester een tiental wedstrijden af. Daarvan wist het enkel de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forrest te winnen. Tegen Feyenoord en Crystal Palace werd gelijkgespeeld, voorts ging de Engelse titelverdediger telkens onderuit. Hierdoor is het weggezakt naar de vierde plek in de Premier League en staat het slechts 22ste in de Champions League.

Aan Guardiola dus om zo snel mogelijk een uitweg te vinden voor deze malaise. Daarvoor rekent hij mogelijk op versterking tijdens de komende transferperiode. Bij The Times weet men dat City een recordomzet van zo'n 715 miljoen pond, een slordige 860 miljoen euro, heeft gedraaid. En een deel daarvan zou gebruikt worden om directe versterking te strikken.

Toptargets gelekt

Het genoemde medium beweert namelijk dat er drie namen met rood omcirkeld staan op de verlanglijst. Helemaal bovenaan pronkt Florian Wirtz. De kans is evenwel klein dat het goudhaantje van Bayer Leverkusen in januari van club wisselt. Bovendien trekken nog meer clubs aan de mouw van de jonge Duitser, waaronder Real Madrid.

Een meer realistisch scenario is dat City op Wirtz wacht tot na het seizoen en tijdens de wintermercato mikt op een speler die ingezet kan worden op de positie van Rodri. Daarvoor staan twee spelers met stip genoteerd: Martin Zubimendi en Bruno Guimaraes. Al zullen ook Real Sociedad en Newcastle United de hoofdprijs vragen voor hun sterkhouders.

Manchester City heeft stilaan nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

18
18
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

22
22
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

28
28
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

21
21
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

62
62
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

113
113
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

114
114
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

248
248
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

250
250
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

114
114
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

206
206
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

172
172
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

245
245
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

307
307
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

206
206
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

92
92
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

249
249
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

52
52
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

139
139
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

958
958

Meer sportnieuws