De Condé duidt zijn ideale opvolger aan bij KRC Genk

door
De Condé duidt zijn ideale opvolger aan bij KRC Genk

Na een minder seizoen lijkt KRC Genk in de huidige jaargang weer volop mee te doen voor de prijzen, en dat terwijl het net een aantal sterkhouders verloor. Een zoveelste pluim op de hoed van Dimitri de Condé, die nu al bijna tien jaar lang prima werk levert in de Cegeka Arena. Al moet aan alle mooie liedjes ooit wel eens een einde komen.

Voorlopig lijkt het weliswaar nog niet snel zover te zullen komen, want hoewel hij af en toe aan andere ploegen wordt gelinkt is het Head of Football niet van plan om Genk vroeg of laat te verlaten voor een nieuw avontuur. "Genk is mijn club. Ik droom er niet van om ergens anders heen te gaan", vertelt hij in een uitgebreid gesprek met RTBF.

LEES OOK: Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

De Condé ziet opvolger

Toch beseft ook De Condé uiteraard dat hij niet eeuwig de plak kan zwaaien bij de Limburgers. Meer nog: het sportieve brein achter het huidige beleid, dat behalve één titel in de prijzenkast vooral reeds tal van miljoenen op de transfermarkt opleverde, heeft nu zelfs al een ideale opvolger in gedachten om het roer ooit van hem over te nemen.

"Bij ons zie ik Bryan Heynen op termijn wel een goede coach worden. Of zelfs sportief directeur wanneer ik stop", klinkt het met een knipoog. Ook in de rest van het interview laat De Condé, die recent nog aangaf dat hij de aanvoerder graag tot het einde van zijn carrière aan Genk wil verbinden, duidelijk blijken hoe hoog hij met hem oploopt.

Heynen is Mister Genk

"Bryan is een echte Genkie. Hij heeft een blauw hart en is heel slim, zowel op als buiten het veld. Hij is het hart van de club en kan alles al speler. Als hij er niet bij is, zakt het hele team in niveau. In de heenronde tegen Club Brugge viel Bryan in toen het 0-2 stond en wonnen we nog met 3-2. Alles lijkt eenvoudig met hem op het middenveld."

Ziet u Heynen ooit De Condé opvolgen als Head of Football in Genk?

Meest recent

Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

8
8
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

65
65
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

32
32
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

20
20
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

69
69
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

20
20
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

66
66
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

50
50
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

23
23
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

77
77
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

25
25
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

218
218
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

117
117
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

121
121
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

191
191
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

277
277
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

377
377
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

316
316
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

369
369
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

70
70
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

280
280
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

203
203
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

284
284
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

201
201

Meer sportnieuws