De Condé duidt zijn ideale opvolger aan bij KRC Genk

door
De Condé duidt zijn ideale opvolger aan bij KRC Genk

Na een minder seizoen lijkt KRC Genk in de huidige jaargang weer volop mee te doen voor de prijzen, en dat terwijl het net een aantal sterkhouders verloor. Een zoveelste pluim op de hoed van Dimitri de Condé, die nu al bijna tien jaar lang prima werk levert in de Cegeka Arena. Al moet aan alle mooie liedjes ooit wel eens een einde komen.

Voorlopig lijkt het weliswaar nog niet snel zover te zullen komen, want hoewel hij af en toe aan andere ploegen wordt gelinkt is het Head of Football niet van plan om Genk vroeg of laat te verlaten voor een nieuw avontuur. "Genk is mijn club. Ik droom er niet van om ergens anders heen te gaan", vertelt hij in een uitgebreid gesprek met RTBF.

LEES OOK: KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

De Condé ziet opvolger

Toch beseft ook De Condé uiteraard dat hij niet eeuwig de plak kan zwaaien bij de Limburgers. Meer nog: het sportieve brein achter het huidige beleid, dat behalve één titel in de prijzenkast vooral reeds tal van miljoenen op de transfermarkt opleverde, heeft nu zelfs al een ideale opvolger in gedachten om het roer ooit van hem over te nemen.

"Bij ons zie ik Bryan Heynen op termijn wel een goede coach worden. Of zelfs sportief directeur wanneer ik stop", klinkt het met een knipoog. Ook in de rest van het interview laat De Condé, die recent nog aangaf dat hij de aanvoerder graag tot het einde van zijn carrière aan Genk wil verbinden, duidelijk blijken hoe hoog hij met hem oploopt.

Heynen is Mister Genk

"Bryan is een echte Genkie. Hij heeft een blauw hart en is heel slim, zowel op als buiten het veld. Hij is het hart van de club en kan alles al speler. Als hij er niet bij is, zakt het hele team in niveau. In de heenronde tegen Club Brugge viel Bryan in toen het 0-2 stond en wonnen we nog met 3-2. Alles lijkt eenvoudig met hem op het middenveld."

Ziet u Heynen ooit De Condé opvolgen als Head of Football in Genk?

Meest recent

12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

8
8
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

113
113
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

27
27
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

73
73
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

196
196
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

98
98
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

102
102
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

21
21
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

37
37
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

112
112
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

106
106
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

158
158
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

187
187
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

68
68
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

300
300
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

152
152
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

536
536
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1195
1195
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

61
61
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

166
166
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

165
165
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

294
294
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

77
77
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

60
60
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

593
593

Meer sportnieuws