De Condé duidt zijn ideale opvolger aan bij KRC Genk

door
De Condé duidt zijn ideale opvolger aan bij KRC Genk

Na een minder seizoen lijkt KRC Genk in de huidige jaargang weer volop mee te doen voor de prijzen, en dat terwijl het net een aantal sterkhouders verloor. Een zoveelste pluim op de hoed van Dimitri de Condé, die nu al bijna tien jaar lang prima werk levert in de Cegeka Arena. Al moet aan alle mooie liedjes ooit wel eens een einde komen.

Voorlopig lijkt het weliswaar nog niet snel zover te zullen komen, want hoewel hij af en toe aan andere ploegen wordt gelinkt is het Head of Football niet van plan om Genk vroeg of laat te verlaten voor een nieuw avontuur. "Genk is mijn club. Ik droom er niet van om ergens anders heen te gaan", vertelt hij in een uitgebreid gesprek met RTBF.

LEES OOK: Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

De Condé ziet opvolger

Toch beseft ook De Condé uiteraard dat hij niet eeuwig de plak kan zwaaien bij de Limburgers. Meer nog: het sportieve brein achter het huidige beleid, dat behalve één titel in de prijzenkast vooral reeds tal van miljoenen op de transfermarkt opleverde, heeft nu zelfs al een ideale opvolger in gedachten om het roer ooit van hem over te nemen.

"Bij ons zie ik Bryan Heynen op termijn wel een goede coach worden. Of zelfs sportief directeur wanneer ik stop", klinkt het met een knipoog. Ook in de rest van het interview laat De Condé, die recent nog aangaf dat hij de aanvoerder graag tot het einde van zijn carrière aan Genk wil verbinden, duidelijk blijken hoe hoog hij met hem oploopt.

Heynen is Mister Genk

"Bryan is een echte Genkie. Hij heeft een blauw hart en is heel slim, zowel op als buiten het veld. Hij is het hart van de club en kan alles al speler. Als hij er niet bij is, zakt het hele team in niveau. In de heenronde tegen Club Brugge viel Bryan in toen het 0-2 stond en wonnen we nog met 3-2. Alles lijkt eenvoudig met hem op het middenveld."

Ziet u Heynen ooit De Condé opvolgen als Head of Football in Genk?

Meest recent

‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

9
9
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

14
14
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

16
16
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

26
26
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

54
54
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

73
73
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

258
258
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

48
48
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

15
15
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

90
90
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

108
108
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

61
61
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

671
671
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

208
208
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

112
112
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

391
391
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

181
181
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

364
364
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

211
211
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

326
326
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

98
98
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

252
252
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

478
478
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

463
463
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

214
214

Meer sportnieuws