De Condé duidt zijn ideale opvolger aan bij KRC Genk

1070 stemmen
De Condé duidt zijn ideale opvolger aan bij KRC Genk

Na een minder seizoen lijkt KRC Genk in de huidige jaargang weer volop mee te doen voor de prijzen, en dat terwijl het net een aantal sterkhouders verloor. Een zoveelste pluim op de hoed van Dimitri de Condé, die nu al bijna tien jaar lang prima werk levert in de Cegeka Arena. Al moet aan alle mooie liedjes ooit wel eens een einde komen.

Voorlopig lijkt het weliswaar nog niet snel zover te zullen komen, want hoewel hij af en toe aan andere ploegen wordt gelinkt is het Head of Football niet van plan om Genk vroeg of laat te verlaten voor een nieuw avontuur. "Genk is mijn club. Ik droom er niet van om ergens anders heen te gaan", vertelt hij in een uitgebreid gesprek met RTBF.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

De Condé ziet opvolger

Toch beseft ook De Condé uiteraard dat hij niet eeuwig de plak kan zwaaien bij de Limburgers. Meer nog: het sportieve brein achter het huidige beleid, dat behalve één titel in de prijzenkast vooral reeds tal van miljoenen op de transfermarkt opleverde, heeft nu zelfs al een ideale opvolger in gedachten om het roer ooit van hem over te nemen.

"Bij ons zie ik Bryan Heynen op termijn wel een goede coach worden. Of zelfs sportief directeur wanneer ik stop", klinkt het met een knipoog. Ook in de rest van het interview laat De Condé, die recent nog aangaf dat hij de aanvoerder graag tot het einde van zijn carrière aan Genk wil verbinden, duidelijk blijken hoe hoog hij met hem oploopt.

Heynen is Mister Genk

"Bryan is een echte Genkie. Hij heeft een blauw hart en is heel slim, zowel op als buiten het veld. Hij is het hart van de club en kan alles al speler. Als hij er niet bij is, zakt het hele team in niveau. In de heenronde tegen Club Brugge viel Bryan in toen het 0-2 stond en wonnen we nog met 3-2. Alles lijkt eenvoudig met hem op het middenveld."

Ziet u Heynen ooit De Condé opvolgen als Head of Football in Genk?

Meest recent

'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

11
11
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

140
140
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

122
122
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

183
183
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

542
542
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

394
394
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

270
270
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

238
238
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

104
104
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

143
143
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

571
571
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

291
291
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

85
85
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

214
214
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

114
114
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

393
393
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

87
87
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

42
42
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

625
625
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

663
663
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

133
133
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

20
20
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

304
304
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

204
204

Meer sportnieuws