De Condé duidt zijn ideale opvolger aan bij KRC Genk

door
De Condé duidt zijn ideale opvolger aan bij KRC Genk

Na een minder seizoen lijkt KRC Genk in de huidige jaargang weer volop mee te doen voor de prijzen, en dat terwijl het net een aantal sterkhouders verloor. Een zoveelste pluim op de hoed van Dimitri de Condé, die nu al bijna tien jaar lang prima werk levert in de Cegeka Arena. Al moet aan alle mooie liedjes ooit wel eens een einde komen.

Voorlopig lijkt het weliswaar nog niet snel zover te zullen komen, want hoewel hij af en toe aan andere ploegen wordt gelinkt is het Head of Football niet van plan om Genk vroeg of laat te verlaten voor een nieuw avontuur. "Genk is mijn club. Ik droom er niet van om ergens anders heen te gaan", vertelt hij in een uitgebreid gesprek met RTBF.

LEES OOK: JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

De Condé ziet opvolger

Toch beseft ook De Condé uiteraard dat hij niet eeuwig de plak kan zwaaien bij de Limburgers. Meer nog: het sportieve brein achter het huidige beleid, dat behalve één titel in de prijzenkast vooral reeds tal van miljoenen op de transfermarkt opleverde, heeft nu zelfs al een ideale opvolger in gedachten om het roer ooit van hem over te nemen.

"Bij ons zie ik Bryan Heynen op termijn wel een goede coach worden. Of zelfs sportief directeur wanneer ik stop", klinkt het met een knipoog. Ook in de rest van het interview laat De Condé, die recent nog aangaf dat hij de aanvoerder graag tot het einde van zijn carrière aan Genk wil verbinden, duidelijk blijken hoe hoog hij met hem oploopt.

Heynen is Mister Genk

"Bryan is een echte Genkie. Hij heeft een blauw hart en is heel slim, zowel op als buiten het veld. Hij is het hart van de club en kan alles al speler. Als hij er niet bij is, zakt het hele team in niveau. In de heenronde tegen Club Brugge viel Bryan in toen het 0-2 stond en wonnen we nog met 3-2. Alles lijkt eenvoudig met hem op het middenveld."

Ziet u Heynen ooit De Condé opvolgen als Head of Football in Genk?

Meest recent

DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

47
47
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

54
54
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

63
63
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

61
61
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

86
86
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

263
263
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

256
256
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

545
545
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

294
294
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

198
198
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

117
117
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

59
59
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

163
163
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

54
54
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

87
87
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

103
103
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

123
123
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

333
333
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

300
300
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

87
87
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

177
177
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

194
194
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

139
139
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

235
235
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

285
285

Meer sportnieuws