Fink foetert: smaakmaker in de lappenmand bij KRC Genk?

door
Fink foetert: smaakmaker in de lappenmand bij KRC Genk?

KRC Genk is momenteel nog steeds de fiere leider in de Jupiler Pro League, al voelen de Limburgers alsmaar meer de hete adem van Club Brugge in hun nek. In hun onderlinge confrontatie hopen Thorsten Fink en co zondag opnieuw wat meer afstand te creëren. Al is dat makkelijker gezegd dan gedaan.

In aanloop naar de topper in Jan Breydel legt de Duitse coach de favorietenrol alvast bij de landskampioen, die in een goede flow zit. Volgens hem hebben zijn troepen dan ook niks te verliezen. "Alles is positief. Na het weekend staan wij sowieso eerste. We staan ook niet voor niets op kop", klonk het onder meer op zijn persbabbel.

LEES OOK: Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

Bonsu Baah out, Oyen in?

"We hebben veel respect voor Club Brugge, maar zijn zeker niet bang om naar daar te gaan. We zullen wel top moeten zijn", aldus Fink, volgens wie er geen sprake is van een vormdip. "We overtuigden misschien meer in het begin, maar als je naar de statistieken kijkt hebben we geen enkele match gestolen. En we blijven hongerig."

Wie dat zeker ook zal zijn is Luca Oyen, die vorige week na een maandenlange afwezigheid zijn rentree vierde bij Jong Genk. Mogelijk maakt hij nu ook meteen deel uit van de wedstrijdkern. Al zou dat dan wel slecht nieuws betekenen voor Christopher Bonsu Baah, die tegen KV Kortrijk door een opgeknollen knie op de bank begon.

Fink gekortwiekt op flank

"Hij heeft nog wat hinder. Als hij er niet bij kan zijn, komt Luca in de kern. In principe heeft hij nog wat meer ritme nodig, maar Luca kan een halfuur spelen indien we hem nodig hebben", wist Fink immers te vertellen. Het Belang van Limburg weet dat er zaterdag nog een medische check-up op het programma staat in de Cegeka Arena.

Pas dan zal de knoop worden doorgehakt of Bonsu Baah, dit seizoen een van de smaakmakers in Genk, mee afreist naar Brugge. Zo niet mag Noah Adedeji-Sternberg, die raak trof tegen Kortrijk, waarschijnlijk opnieuw op een basisplaats rekenen. Met ook Yira Sor nog altijd in de lappenmand zijn de opties op de flank immers beperkt.

Wie is volgens u een groter talent?

Meest recent

Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

6
6
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

42
42
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

109
109
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

68
68
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

45
45
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

135
135
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

347
347
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

275
275
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

101
101
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

299
299
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

322
322
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

94
94
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

23
23
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

85
85
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

82
82
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

116
116
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

180
180
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

176
176
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

183
183
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

93
93
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

112
112
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

417
417
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

109
109
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

71
71

Meer sportnieuws