Fink foetert: smaakmaker in de lappenmand bij KRC Genk?

1092 stemmen
Fink foetert: smaakmaker in de lappenmand bij KRC Genk?

KRC Genk is momenteel nog steeds de fiere leider in de Jupiler Pro League, al voelen de Limburgers alsmaar meer de hete adem van Club Brugge in hun nek. In hun onderlinge confrontatie hopen Thorsten Fink en co zondag opnieuw wat meer afstand te creëren. Al is dat makkelijker gezegd dan gedaan.

In aanloop naar de topper in Jan Breydel legt de Duitse coach de favorietenrol alvast bij de landskampioen, die in een goede flow zit. Volgens hem hebben zijn troepen dan ook niks te verliezen. "Alles is positief. Na het weekend staan wij sowieso eerste. We staan ook niet voor niets op kop", klonk het onder meer op zijn persbabbel.

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Bonsu Baah out, Oyen in?

"We hebben veel respect voor Club Brugge, maar zijn zeker niet bang om naar daar te gaan. We zullen wel top moeten zijn", aldus Fink, volgens wie er geen sprake is van een vormdip. "We overtuigden misschien meer in het begin, maar als je naar de statistieken kijkt hebben we geen enkele match gestolen. En we blijven hongerig."

Wie dat zeker ook zal zijn is Luca Oyen, die vorige week na een maandenlange afwezigheid zijn rentree vierde bij Jong Genk. Mogelijk maakt hij nu ook meteen deel uit van de wedstrijdkern. Al zou dat dan wel slecht nieuws betekenen voor Christopher Bonsu Baah, die tegen KV Kortrijk door een opgeknollen knie op de bank begon.

Fink gekortwiekt op flank

"Hij heeft nog wat hinder. Als hij er niet bij kan zijn, komt Luca in de kern. In principe heeft hij nog wat meer ritme nodig, maar Luca kan een halfuur spelen indien we hem nodig hebben", wist Fink immers te vertellen. Het Belang van Limburg weet dat er zaterdag nog een medische check-up op het programma staat in de Cegeka Arena.

Pas dan zal de knoop worden doorgehakt of Bonsu Baah, dit seizoen een van de smaakmakers in Genk, mee afreist naar Brugge. Zo niet mag Noah Adedeji-Sternberg, die raak trof tegen Kortrijk, waarschijnlijk opnieuw op een basisplaats rekenen. Met ook Yira Sor nog altijd in de lappenmand zijn de opties op de flank immers beperkt.

Wie is volgens u een groter talent?

Meest recent

'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

34
34
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

82
82
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

421
421
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

352
352
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

70
70
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

175
175
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

685
685
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

100
100
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

183
183
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

202
202
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

535
535
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

443
443
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

873
873
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

309
309
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

500
500
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

276
276
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

174
174
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

429
429
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

45
45
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

514
514
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

107
107
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

340
340
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

734
734
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

81
81

Meer sportnieuws