Hubert geeft update over Verschaeren: “Doodjammer”

door
Hubert geeft update over Verschaeren: “Doodjammer”

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van Slavia Praag in de Europa League. Yari Verschaeren speelde een sterke eerste helft en scoorde ook. Toen had de middenvelder echter al last van een blessure.

Verschaeren bleef plots zitten na een hard duel. De Rode Duivel kwam hard tegen de grond en greep naar zijn schouder/sleutelbeen. Uiteindelijk kon Verschaeren nog de eerste helft uitdoen en wist hij zelfs te scoren, maar tijdens de rust bleef hij in de kleedkamer.

LEES OOK: ‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Update Hubert

De Anderlecht-fans houden hun hart vast. Verschaeren kampte eerder al met veel blessureleed en leek eindelijk weer naar zijn beste vorm toe te groeien. Scans en onderzoeken zullen uitsluitsel moeten geven. Tegenover Het Nieuwsblad gaf coach David Hubert een update over de blessure van zijn pupil.

Verschaeren vertrok uit het stadion met een ingepakte arm en het zag er niet goed uit. “Het is zijn schouder en niet zijn sleutelbeen. Yari werd getorpedeerd en viel slecht. Aan de rust had hij moeite en pijn om zijn arm te liften. We zullen zien hoe erg het is. Het is doodjammer, want de jongste twee matchen was Yari goed en nu scoorde hij nog ook”, liet Hubert weten.

Blessuregolf

Hubert zit met de handen in het haar bij Anderlecht want de ziekenboeg zit overvol met Jan Vertonghen, Thorgan Hazard, Mario Stroeykens, Killian Sardella, Samuel Edozie, Tristan Degreef en Majeed Ashimeru. Daar komt nu aldus ook Verschaeren bij. Het kan goed zijn dat we de middenvelder pas in 2025 weer op het veld zullen terugzien.

Denk jij dat Verschaeren lang out zal zijn?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

35
35
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

46
46
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

146
146
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

153
153
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

253
253
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

350
350
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

512
512
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

291
291
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

272
272
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

171
171
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

280
280
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

422
422
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

68
68
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

136
136
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

62
62
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

256
256
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

213
213
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

128
128

Meer sportnieuws