TRANSFERUURTJE: '2 vertrekkers bij Club, beslissing over Verschaeren'

door
TRANSFERUURTJE: '2 vertrekkers bij Club, beslissing over Verschaeren'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Giga-jackpot Ordonez: Europese grootmacht in pole’

Jupiler Pro League

Het lijkt er alsmaar meer op dat het voor Club Brugge een lastige taak zal worden om Joel Ordoñez in januari aan boord te houden. De interesse voor de jonge verdediger blijft maar groeien, want ook Chelsea en Newcastle United manifesteren zich nu voor hem.

Ook Casper Nielsen zou Brugge kunnen verlaten. De middenvelder was deze week tegen Sporting nog matchwinnaar, maar speelt niet al te vaak meer. Bij een goed bod zou hij dan ook mogen vertrekken, mogelijk in de winter al.

Op inkomend vlak zal het wellicht vrij rustig blijven bij de landskampioen, al heeft die wel haar oog laten vallen op een opportuniteit. Ze zouden azen op Daniel Cummings, een 18-jarige spits die bij de jeugd van Celtic aan de lopende band scoort en einde contract is. De jonge Schot is echter ook gegeerd door Bologna, Red Bull Salzburg en verschillende clubs uit de Premier League.

Bij Anderlecht werd er de voorbije weken druk gespeculeerd over een mogelijk vertrek van Yari Verschaeren, die de laatste weken minder aan bod kwam. In januari zou een transfer echter niet aan de orde zijn, want de speler wil zelf blijven en er zal wellicht ook weinig interesse zijn.

Na het faillissement van KMSK Deinze zijn al hun profspelers helemaal vrij om andere oorden op te zoeken. Een volgende naam heeft alvast onderdak gevonden. Linksachter Christophe Janssens tekende immers bij reeksgenoot Francs Borains.

Zal Ordoñez nog tot het einde van het seizoen bij Club blijven?

Meest recent

Kompany onder druk: ambities Bayern op tafel

Vincent Kompany is perfect aan het seizoen begonnen bij Bayern München. De Belgische ...

14
14
Dokter verrast met belangrijke update De Bruyne

De blessure van Kevin De Bruyne blijft nazinderen. Napoli zag de sterspeler afgelopen speeldag met ...

44
44
Groot gokschandaal in Turkije: 152 refs en 18.227 matchen

Turkije staat in rep en roer na een groot gokschandaal. De afgelopen vijf jaar zouden maar liefst ...

24
24
'Club Brugge troefde zes clubs af, moeder gaf doorslag'

Club Brugge kende een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders verlieten de club en ook aan ...

170
170
‘Kookpunt bij Vini Jr bereikt: transferbom na tirade'

Real Madrid won afgelopen speeldag de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal ...

68
68
Details blessure De Bruyne onthuld: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne staat 3 tot 5 maanden aan de kant bij Napoli. Afgelopen speeldag viel de ...

43
43
‘Bizar uitshirt Rode Duivels voor WK 2026 gelekt’

De Rode Duivels staan met één been op het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat toe, knaltransfer Diego Moreira’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

341
341
Argentijnse shock: Messi toch niet naar zesde WK?

Lionel Messi verlengde onlangs zijn contract bij Inter Miami, maar het is nog niet zeker dat de ...

56
56
Drama Club Brugge en Hayen: verdict over Meijer

Club Brugge zag verdediger Bjorn Meijer weer uitvallen met een blessure en meteen werd het ergste ...

182
182
‘Antwerp gaat vol voor verrassende Belgische transfer’

Royal Antwerp FC staat in de gevarenzone in de Jupiler Pro League. The Great Old is dan ook al op ...

365
365
Rampscenario Yamal na Clasico: Barça grijpt zwaar in

De Clasico van afgelopen weekend blijft nazinderen in Spanje. Voor de wedstrijd gooiden Thibaut ...

190
190
‘Giga-jackpot Ordonez: Europese grootmacht in pole’

Joel Ordonez werd afgelopen zomermercato al nadrukkelijk genoemd bij een knaltransfer, maar ...

346
346
Groot nieuws over comeback Romelu Lukaku

Romelu Lukaku is al een tijdje aan het revalideren van een dijbeenblessure. De aanvaller van Napoli ...

216
216
KRC Genk hoopvol: "Zij stonden er vorig jaar slechter voor"

KRC Genk raakt maar niet op toerental. Tegen La Louvière speelde het 1-1. Alweer een domper, ...

169
169
Imago Rik Verheye aan diggelen: ex maakt brandhout van BV

Bij Sporting Hasselt loopt het sportief lekker, maar naast het veld krijgt de club onverwacht ...

445
445
Mazzu doet boekje open: "Moeilijke maanden"

OH Leuven zag David Hubert naar Union SG verkassen. De Belgische eersteklasser moest plots aan de ...

66
66
Zorgen over toptransfer Club: "Ik zie hem niet meer"

Club Brugge doet het voorlopig niet al te best dit seizoen. Ze staan weliswaar nog tweede op amper ...

338
338
Defour voorspelt gigantische Jupiler Pro League-stunt

Steven Defour gaf in Het Belang van Limburg zijn mening over de strijd voor de top zes. De ...

442
442
De Bruyne kent verdict: Rode Duivel zéér lang buiten strijd

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

316
316
'Anderlecht zet zinnen op eerste wintertransfer'

RSC Anderlecht zal de blunders van afgelopen zomer moeten herstellen op de winterse transfermarkt. ...

274
274
Nainggolan snoeihard voor Martinez: "Slechte trainer"

Radja Nainggolan en Roberto Martinez zullen nooit vrienden worden, dat is duidelijk. Nainggolan ...

122
122
Napoli-fans sprakeloos: De Bruyne stuurt plots exit-signaal

Kevin De Bruyne scoorde tegen Inter, greep meteen naar de hamstring en luidde zo — voor het ...

608
608
Vanhaezebrouck trekt héél pijnlijke Anderlecht-conclusie

RSC Anderlecht gaat nog maar eens een moeilijk seizoen tegemoet. De Brusselaars bakken er voorlopig ...

216
216
Anderlecht-fans verbijsterd: bizarre clausule bij Hazard

Terwijl Thorgan Hazard op het veld steeds minder indruk maakt, duikt nu een opvallend detail uit ...

344
344

Meer sportnieuws