'Standard laat floptransfer naar Serie A vertrekken'

door
'Standard laat floptransfer naar Serie A vertrekken'

Bij Standard kenden ze geen onaardige zomermercato. Fergal Harkin wist zonder noemenswaardige middelen toch een competitieve selectie samen te stellen. Eén van de meest veelbelovende aanwinsten maakt het echter niet waar in de Vurige Stede. Een vertrek is hangende.

Djukanovic verlaat Standard

Viktor Djukanovic werd gehuurd van Hammarby en de Rouches bedongen ook een aankoopoptie. De flankaanvaller hoopte via Standard de weg naar een mogelijke topcompetitie open te beuken. Dat gaat verrassend genoeg alsnog lukken.

LEES OOK 'Standard laat plots drie spelers vertrekken'

Ivan Leko is geen fan van de 20-jarige flankaanvaller. Hij speelde mee in vijf duels en kreeg amper 62 speelminuten. Zo kan je als speler ook geen indruk maken tijdens wedstrijden. Hij wil dan ook graag weg bij Standard. 

Op weg naar de Serie A

Bij de Rouches zou er zo loonbudget vrijkomen om misschien een andere speler naar Luik te halen. Djukanovic heeft zijn makelaars alvast aan het werk gezet en mogelijk ligt de oplossing wel in Italië. Daar dook een opvallend transfergerucht op.

Volgens Tuttomercatoweb heeft Empoli immers wel interesse om Djukanovic naar de Serie A te halen. De club staat op een knappe tiende plaats in de Italiaanse eerste klasse. Het zou voor Djukanovic zelfs een stap hogerop zijn.

LEES OOK 'Einde tijdperk: Walker verruilt City voor Europese topper'

Standard heeft een aankoopoptie van 3,8 miljoen euro. Die zullen ze dus niet gaan lichten. Een goede poging van Standard, maar geen gelukte overgang.

POLL: Kreeg hij te weinig kansen van Leko?

Meest recent

Noa Lang maakt zich onmogelijk met 'gebaartjes' naar eigen fans

PSV zit momenteel in een moeilijke periode. De Nederlandse titelverdediger liep zaterdagavond ook op ...

33
33
Verrassende zet Hubert, KVK start met twee aanwinsten

RSC Anderlecht wil na drie opeenvolgende competitienederlagen zo snel mogelijk aanknopen met een ...

167
167
'Bondscoach in zicht: Mannaert heeft Courtois-plan met opvolger Tedesco'

Vrijdag maakte de KBVB het langverwachte ontslag van Domenico Tedesco als Belgisch bondscoach ...

216
216
TRANSFERUURTJE: Miljoenendeal Anderlecht, Spanjaard nieuwe bondscoach?

De winterse transfercarrousel draait inmiddels op volle toeren. Ploegen in binnen- en buitenland ...

194
194
Nieuw avontuur Bakkali: gewezen toptalent bizar voorgesteld

Zakaria Bakkali werd ooit gezien als het nieuwe wonderkind van België. De buitenspeler maakte ...

71
71
Mignolet foetert ondanks zege Club Brugge: "Dat mag niet"

Club Brugge won met 4-2 van Beerschot. Blauw-Zwart leek naar een makkelijke zege te cruisen, maar in ...

206
206
Superlatieven voor Lukaku, De Ketelaere mikpunt van spot

Romelu Lukaku en Charles De Ketelaere stonden tegenover elkaar in de topper tussen Napoli en ...

163
163
Karetsas (17) roept straffe taal na winst KRC Genk

Kos Karetsas is nog maar 17 jaar, maar de middenvelder was tegen KV Mechelen één van ...

280
280
Tielemans wist glansrol Trossard uit met 'unicum': “Lekker!"

Youri Tielemans was in de topper tegen Arsenal van groot belang bij Aston Villa. De Rode Duivel ...

48
48
‘Stunt in de maak? Mannaert praat met nieuwe ronkende naam’

Zien we binnenkort een grote naam als bondscoach van de Rode Duivels? Na het ontslag van Domenico ...

467
467
Voetbalwereld toont warm hart bij verschrikkelijk drama

Als voetbal bijzaak wordt... Het is een bericht waarmee de supporters van Club Brugge een steunactie ...

222
222
Club Brugge-pion eerlijk: "Toen was ik echt niet gelukkig"

Bij Club Brugge liet Nicky Hayen acht spelers rusten voor de confrontatie met Juventus. Daardoor ...

255
255
Marc Coucke zag zwarte sneeuw: "Was verkeerde beslissing"

Binnen een dikke week bereikt Marc Coucke een nieuwe mijlpaal in zijn leven. De ondernemer wordt dan ...

324
324
Leko en Harkin op weg naar de uitgang bij Standard?

Bij Standard staat er de komende weken heel wat te gebeuren. Er komt een volgende stap in het ...

585
585
Pocognoli geeft update over mogelijke transfers bij Union SG

Union SG kent een wisselvallig seizoen. De ene keer goed, de andere keer matig. De Brusselaars ...

62
62
'Kanga (ex-Standard) versiert plots transfer naar topclub'

Afgelopen zomer werd Wilfried Kanga gelinkt aan KRC Genk en AA Gent. De aanvaller deed het dan ook ...

155
155
Club-speler baalt: "Verdween beetje van het toneel"

Club Brugge won met 4-2 van Beerschot en maakt zich klaar voor de topper tegen Juventus. Het zal ...

487
487
Renard met flater, of alsnog een topdeal voor Anderlecht?

RSC Anderlecht neemt afscheid van Anders Dreyer. De Deense aanvallende pion trekt naar San Diego FC. ...

1273
1273
Vromant duidelijk over transferplannen Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge zagen ze Kévin Denkey naar Cincinatti verkassen. De Brugse fans van ...

284
284
'Delcroix verlaat Burnley en vindt nieuwe club'

Hannes Delcroix gaat Burnley deze maand verlaten. De Belgische verdediger kende heel veel ...

92
92

Meer sportnieuws