'Transfer krijgt vorm: topploegen in tribune voor Club-ster'

door
'Transfer krijgt vorm: topploegen in tribune voor Club-ster'

Club Brugge heeft dinsdagavond een grote stap gezet richting de volgende fase van de Champions League met een knappe zege tegen Sporting CP. Ook voor de spelers individueel was deze knappe prestatie van groot belang. Zo zaten opnieuw heel wat Europese scouts in de tribunes van het Jan Breydel-stadion.

De Belgische kampioen was nochtans dramatisch begonnen aan zijn voorlaatste thuisduel in de League Phase en stond al na enkele minuten op achterstand. Maar de reactie van Blauw-Zwart mocht gezien worden. Uiteindelijk kwamen de Bruggelingen via een owngoal langszij. En tijdens een tweede helft waarin Club veruit de betere ploeg was, scoorde Casper Nielsen de winnende treffer.

Een straffe overwinning dus tegen de Portugese kampioen, bovendien eentje die mogelijk grote gevolgen heeft. Blauw-Zwart wist op deze manier immers zijn puntentotaal opkrikken tot 10 punten. Dat moet naar alle waarschijnlijkheid volstaan voor een plekje in de top 24, wat automatisch een ticket oplevert voor de tussenronde richting de 1/8ste finales.

LEES OOK: 'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Engelse scouts in tribune

Daarnaast kregen de spelers opnieuw een uitgelezen podium om zich in de kijker van andere ploegen te spelen. Zo waren er ongetwijfeld weer tal van Europese scouts naar het Jan Breydel-stadion afgezakt om bepaalde spelers van dichtbij te bekijken. Bij TBR Football weet men bijvoorbeeld dat Chelsea FC en Newcastle United een mannetje op pad hadden gestuurd met één specifieke opdracht.

Beide ploegen wilden Joel Ordoñez immers van dichtbij aan het werk zien. De Ecuadoraanse verdediger is bezig aan een geweldig seizoen en verscheen inmiddels op de radar van heel wat Europese clubs. Ook Chelsea en Newcastle zouden dus concrete interesse tonen. En die belangstelling zal na zijn uitmuntende prestatie tegenover Viktor Gyökeres alleen maar zijn toegenomen.

Transferdeal in januari?

Chelsea is evenwel bezig aan een goed seizoen en heeft al een erg brede kern. Newcastle zou dan weer niet van plan zijn om flink te spenderen in januari. Het is echter niet uitgesloten dat één van de geïnteresseerde ploegen de concurrentie wil aftroeven door in de wintermercato al een deal te sluiten en Ordoñez vervolgens het seizoen te laten afwerken in Brugge. Een scenario waar Club wel oor naar heeft. Overigens zat ook een vertegenwoordiger van Manchester United in de tribunes. Die kwam aanvankelijk voor enkele spelers van Sporting, maar het zou verbazen indien hij de naam van Ordoñez niet genoteerd heeft.

Als Club slechts één speler kan houden in januari, wie zou u kiezen?

Meest recent

Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

0
0
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

11
11
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

17
17
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

111
111
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

23
23
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

20
20
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

29
29
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

42
42
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

30
30
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

553
553
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

119
119
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

91
91
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

118
118
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

76
76
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

89
89
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

172
172
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

52
52
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

99
99
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

93
93
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

110
110
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

123
123
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

161
161
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

20
20
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

406
406

Meer sportnieuws