Engelse media fileren De Bruyne na nieuwe slipper City

door
Engelse media fileren De Bruyne na nieuwe slipper City

In de Engelse Premier League heeft Manchester City andermaal steken laten vallen. De regerende kampioen raakte op het veld van Crystal Palace niet verder dan een 2-2-gelijkspel. Ook Kevin De Bruyne slaagde er niet in om dat puntenverlies te voorkomen.

De Engelse titelverdediger was andermaal sterk aan het seizoen begonnen. Maar in de voorbije weken ging de motor plots aan het stokken. Zo kon de ploeg van coach Pep Guardiola in zeven opeenvolgende wedstrijden niet winnen. De sportieve crisis in het Etihad Stadium was dus compleet.

LEES OOK: 'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Geen bevestiging na zege

Afgelopen woensdag leek de ommekeer echter ingezet. City won namelijk met 3-0 van Nottingham Forrest. Daarbij was een sleutelrol weggelegd voor De Bruyne. Na blessureleed mocht hij voor het eerst sinds half september in de basis starten. De Rode Duivel bedankte voor het vertrouwen met een goal en assist.

Op die prestatie wou City dan ook voortborduren. Guardiola hield daarom vast aan De Bruyne in zijn basiself. Maar de slaagde er dit keer niet in om een beslissende rol op te eisen. Samen met het merendeel van zijn ploegmaats bleef KDB onder zijn beste niveau, wat dus voor nieuw puntenverlies zorgde.

Gevaarlijk maar nog niet topfit

Desondanks zijn de reacties in de Engelse pers nog redelijk positief. "Hij was de gevaarlijkste speler bij City. Pushte de ploeg en knokte zich, hoopgevend, doorheen 90 volle minuten", schrijf het lokale Manchester Evening News. "De Belg blijft de grootste potentiële dreiging bij City. Zijn creativiteit was bij momenten gevaarlijk, maar er werd te weinig gebruik van gemaakt", stelt Sportskeeda.

De Bruyne blijft dus een belangrijke pion, maar lijkt wel nog niet volledig fit. "Een aantal verloren baltoetsen toonden dat hij nog steeds zijn weg naar volledig fitheid zoekt, maar City lijkt een veel gevaarlijkere ploeg met hem in de basis", aldus Goal.com. "Was allerminst de slechtste speler op het veld, maar City had er nood aan dat zijn beste speler opstond. Hij lijkt nog altijd te sukkelen met een langdurig fysiek probleem", besluit The Daily Express

Manchester City wordt dit seizoen géén kampioen ...

Meest recent

'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

9
9
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

28
28
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

63
63
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

21
21
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

114
114
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

162
162
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

62
62
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

893
893
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

113
113
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

261
261
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

338
338
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

180
180
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

245
245
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

97
97
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

86
86
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

488
488
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

81
81
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

41
41
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

271
271
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

162
162
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

142
142
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

452
452
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

599
599
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

51
51
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

381
381

Meer sportnieuws