Engelse media fileren De Bruyne na nieuwe slipper City

465 stemmen
Engelse media fileren De Bruyne na nieuwe slipper City

In de Engelse Premier League heeft Manchester City andermaal steken laten vallen. De regerende kampioen raakte op het veld van Crystal Palace niet verder dan een 2-2-gelijkspel. Ook Kevin De Bruyne slaagde er niet in om dat puntenverlies te voorkomen.

De Engelse titelverdediger was andermaal sterk aan het seizoen begonnen. Maar in de voorbije weken ging de motor plots aan het stokken. Zo kon de ploeg van coach Pep Guardiola in zeven opeenvolgende wedstrijden niet winnen. De sportieve crisis in het Etihad Stadium was dus compleet.

LEES OOK: 'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Geen bevestiging na zege

Afgelopen woensdag leek de ommekeer echter ingezet. City won namelijk met 3-0 van Nottingham Forrest. Daarbij was een sleutelrol weggelegd voor De Bruyne. Na blessureleed mocht hij voor het eerst sinds half september in de basis starten. De Rode Duivel bedankte voor het vertrouwen met een goal en assist.

Op die prestatie wou City dan ook voortborduren. Guardiola hield daarom vast aan De Bruyne in zijn basiself. Maar de slaagde er dit keer niet in om een beslissende rol op te eisen. Samen met het merendeel van zijn ploegmaats bleef KDB onder zijn beste niveau, wat dus voor nieuw puntenverlies zorgde.

Gevaarlijk maar nog niet topfit

Desondanks zijn de reacties in de Engelse pers nog redelijk positief. "Hij was de gevaarlijkste speler bij City. Pushte de ploeg en knokte zich, hoopgevend, doorheen 90 volle minuten", schrijf het lokale Manchester Evening News. "De Belg blijft de grootste potentiële dreiging bij City. Zijn creativiteit was bij momenten gevaarlijk, maar er werd te weinig gebruik van gemaakt", stelt Sportskeeda.

De Bruyne blijft dus een belangrijke pion, maar lijkt wel nog niet volledig fit. "Een aantal verloren baltoetsen toonden dat hij nog steeds zijn weg naar volledig fitheid zoekt, maar City lijkt een veel gevaarlijkere ploeg met hem in de basis", aldus Goal.com. "Was allerminst de slechtste speler op het veld, maar City had er nood aan dat zijn beste speler opstond. Hij lijkt nog altijd te sukkelen met een langdurig fysiek probleem", besluit The Daily Express

Manchester City wordt dit seizoen géén kampioen ...

Meest recent

'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

11
11
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

33
33
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

61
61
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

94
94
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

263
263
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

284
284
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

225
225
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

61
61
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

89
89
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

167
167
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

45
45
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

54
54
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

475
475
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

118
118
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

164
164
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

176
176
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

892
892
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

95
95
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

237
237
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

117
117
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

78
78
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

365
365
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

96
96
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

69
69

Meer sportnieuws