Engelse media fileren De Bruyne na nieuwe slipper City

door
Engelse media fileren De Bruyne na nieuwe slipper City

In de Engelse Premier League heeft Manchester City andermaal steken laten vallen. De regerende kampioen raakte op het veld van Crystal Palace niet verder dan een 2-2-gelijkspel. Ook Kevin De Bruyne slaagde er niet in om dat puntenverlies te voorkomen.

De Engelse titelverdediger was andermaal sterk aan het seizoen begonnen. Maar in de voorbije weken ging de motor plots aan het stokken. Zo kon de ploeg van coach Pep Guardiola in zeven opeenvolgende wedstrijden niet winnen. De sportieve crisis in het Etihad Stadium was dus compleet.

Geen bevestiging na zege

LEES OOK Doku doet Engelsen zwijmelen na galavoorstelling City

Afgelopen woensdag leek de ommekeer echter ingezet. City won namelijk met 3-0 van Nottingham Forrest. Daarbij was een sleutelrol weggelegd voor De Bruyne. Na blessureleed mocht hij voor het eerst sinds half september in de basis starten. De Rode Duivel bedankte voor het vertrouwen met een goal en assist.

Op die prestatie wou City dan ook voortborduren. Guardiola hield daarom vast aan De Bruyne in zijn basiself. Maar de slaagde er dit keer niet in om een beslissende rol op te eisen. Samen met het merendeel van zijn ploegmaats bleef KDB onder zijn beste niveau, wat dus voor nieuw puntenverlies zorgde.

Gevaarlijk maar nog niet topfit

Desondanks zijn de reacties in de Engelse pers nog redelijk positief. "Hij was de gevaarlijkste speler bij City. Pushte de ploeg en knokte zich, hoopgevend, doorheen 90 volle minuten", schrijf het lokale Manchester Evening News. "De Belg blijft de grootste potentiële dreiging bij City. Zijn creativiteit was bij momenten gevaarlijk, maar er werd te weinig gebruik van gemaakt", stelt Sportskeeda.

LEES OOK De Bruyne glanst als vanouds: hattrick aan assists bij City

De Bruyne blijft dus een belangrijke pion, maar lijkt wel nog niet volledig fit. "Een aantal verloren baltoetsen toonden dat hij nog steeds zijn weg naar volledig fitheid zoekt, maar City lijkt een veel gevaarlijkere ploeg met hem in de basis", aldus Goal.com. "Was allerminst de slechtste speler op het veld, maar City had er nood aan dat zijn beste speler opstond. Hij lijkt nog altijd te sukkelen met een langdurig fysiek probleem", besluit The Daily Express

POLL: Manchester City wordt dit seizoen géén kampioen ...

Meest recent

De Bruyne dropt grote hint: “Dat staat er te gebeuren…”

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Het contract van de Rode Duivel loopt komende zomer af ...

26
26
‘Anderlecht krijgt stevige concurrentie voor toptalent’

RSC Anderlecht is bezig aan een drukke wintermercato. Olivier Renard wil de harten van de fans ...

67
67
Vandenbempt in de bres voor Vrancken: “Ongezonde spanning”

Wouter Vrancken is geen hoofdtrainer meer bij KAA Gent. Beide partijen besloten in onderling overleg ...

206
206
Avila na Antwerp relschopper bij Ajax: “Saboteerde de boel!"

Gaston Avila maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Ajax, maar de flankspeler is alweer weg ...

59
59
Gilles De Bilde doet opvallende bekentenis na Porte-incident

De naam Gilles De Bilde zorgt nog steeds voor heel wat tegenstrijdige meningen in voetballand. De ...

75
75
Anderlecht heeft goudhaantje beet: “Onbevangen en dreigend”

Het Belgische voetbal maakte afgelopen speeldag kennis met César Huerta. De Mexicaan mocht ...

272
272
Fans reageren op ontslag Vrancken: “Daar wringt het..."

KAA Gent en Wouter Vrancken gaan in onderling overleg uit elkaar. De oefenmeester was de opvolger ...

180
180
'Anderlecht legt 3 miljoen op tafel voor volgende transfer'

Olivier Renard kent een heel drukke mercato bij RSC Anderlecht, zowel aan in- als uitgaande zijde. ...

296
296
'Boyata weigert héél verrassend contractvoorstel'

Bij Club Brugge raakten ze deze mercato eindelijk verlost van Dedryck Boyata. De ervaren centrale ...

150
150
Coucke: "Deze transferperiode heeft de directie heel veel werk"

Marc Coucke is eigenaar van RSC Anderlecht, maar is er niet meer betrokken bij het dagelijkse ...

308
308
Club Brugge - Juventus: "Mbangula zou anders verkocht zijn"

Club Brugge neemt het op tegen Juventus. Deze zevende match in de League Phase van de Champions ...

365
365
Vrancken niet langer coach van AA Gent

Wouter Vrancken is niet langer coach van AA Gent. Beide partijen zijn in onderling overleg uit ...

442
442
'City houdt grote kuis: schoktransfer Jack Grealish'

Manchester City bereidt zich momenteel voor op de Champions League-clash tegen Paris Saint-Germain. ...

323
323
Genk benadeeld door bondscoach? "KBVB moet handelen"

KRC Genk maakte afgelopen weekend andermaal indruk op het veld van KV Mechelen. Dat deed het met een ...

366
366
‘Anderlecht doet wilde zet met straffe winterknaller’

Mike Trésor, die worstelt bij Burnley na zijn transfer in 2023, staat volgens bepaalde ...

627
627
Opvolger Skov Olsen: Madou licht tipje van de sluier

Club Brugge maakt zich momenteel op voor het sluitstuk van de League Phase in de Champions League. ...

757
757
'Uitverkoop United: Premier League-schok van 70 miljoen'

Gezien de dramatische resultaten in de Premier League, hoopt Manchester United zich deze winter nog ...

101
101
'Renard pakt uit: topaanwinst op zucht van Anderlecht'

Olivier Renard is bezig met een drukke eerste transferperiode als sportieve baas van RSC Anderlecht. ...

1252
1252
Money time Club Brugge: Hayen hakt knopen door in basiself

Dinsdagavond gaat de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League van start en ...

356
356
‘Eigenaardige’ Karetsas afgemaakt: “Erg vreemd én ongezond”

Kos Karetsas is nog maar 17 jaar, maar de middenvelder van KRC Genk gooit hoge ogen in de Jupiler ...

1205
1205

Meer sportnieuws