Denkey neemt afscheid: "Cercle heeft me alles gegeven"

door
Denkey neemt afscheid:

Cercle Brugge moest zondag vrede nemen met een 0-0 tegen Union, een resultaat waar het eigenlijk nog blij mee mocht zijn nadat het de wedstrijd met tien eindigde. Voor Kevin Denkey werd het op die manier wel geen afscheid in schoonheid.

De Togolese spits tekende onlangs bij FC Cincinnati in de Amerikaanse MLS, maar mocht wel nog tot en met 15 december bij Cercle blijven. Hij speelt in de komende week dus nog mee in de uitwedstrijden tegen Olimpija Ljubljana en AA Gent, maar stond tegen Union een laatste keer op het veld in het Jan Breydelstadion.

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Denkey neemt uitgebreid afscheid van Cercle

Dat ging ook gepaard met een uitgebreid afscheid. Denkey werd voor de wedstrijd gehuldigd voor zijn prestaties bij Cercle, dat hem vier jaar geleden weggeplukt had bij Nîmes. Hij was sindsdien goed voor 64 goals in 150 wedstrijden en kroonde zich vorig seizoen tot topschutter van de Jupiler Pro League.

Na de wedstrijd nam Denkey ook nog uitgebreid de tijd om afscheid te nemen van de supporters en de nodige selfies met hen te nemen. Het mag dus duidelijk zijn dat zijn vertrek wel wat met hem deed.

Veel herinneringen en emoties voor Denkey

"Mijn laatste thuismatch brengt veel herinneringen naar boven. En ook emoties, uiteraard", bevestigde Denkey ook bij Sporza. "De club zit in een moeilijk moment. Dus er kwamen extra veel emoties bij kijken. Ik heb alles gegeven vandaag."

Hij vertelt ook wat hem altijd zal bijblijven van zijn tijd bij Cercle. "Ik ga vooral mijn ontwikkeling onthouden. Hier ben ik een complete spits geworden. Cercle heeft me alles gegeven wat ik nodig had om te groeien."

Zal Cercle zijn vertrek kunnen opvangen?

Meest recent

Vroegtijdig einde carrière Mignolet? Vader reageert

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

17
17
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

17
17
'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

35
35
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

102
102
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

33
33
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

569
569
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

60
60
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

60
60
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

303
303
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

72
72
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

345
345
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

372
372
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

57
57
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

179
179
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

148
148
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

83
83
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

40
40
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

276
276
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

55
55
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

51
51
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

126
126
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

323
323
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

239
239
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

316
316

Meer sportnieuws