Denkey neemt afscheid: "Cercle heeft me alles gegeven"

106 stemmen
Denkey neemt afscheid:

Cercle Brugge moest zondag vrede nemen met een 0-0 tegen Union, een resultaat waar het eigenlijk nog blij mee mocht zijn nadat het de wedstrijd met tien eindigde. Voor Kevin Denkey werd het op die manier wel geen afscheid in schoonheid.

De Togolese spits tekende onlangs bij FC Cincinnati in de Amerikaanse MLS, maar mocht wel nog tot en met 15 december bij Cercle blijven. Hij speelt in de komende week dus nog mee in de uitwedstrijden tegen Olimpija Ljubljana en AA Gent, maar stond tegen Union een laatste keer op het veld in het Jan Breydelstadion.

LEES OOK: Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Denkey neemt uitgebreid afscheid van Cercle

Dat ging ook gepaard met een uitgebreid afscheid. Denkey werd voor de wedstrijd gehuldigd voor zijn prestaties bij Cercle, dat hem vier jaar geleden weggeplukt had bij Nîmes. Hij was sindsdien goed voor 64 goals in 150 wedstrijden en kroonde zich vorig seizoen tot topschutter van de Jupiler Pro League.

Na de wedstrijd nam Denkey ook nog uitgebreid de tijd om afscheid te nemen van de supporters en de nodige selfies met hen te nemen. Het mag dus duidelijk zijn dat zijn vertrek wel wat met hem deed.

Veel herinneringen en emoties voor Denkey

"Mijn laatste thuismatch brengt veel herinneringen naar boven. En ook emoties, uiteraard", bevestigde Denkey ook bij Sporza. "De club zit in een moeilijk moment. Dus er kwamen extra veel emoties bij kijken. Ik heb alles gegeven vandaag."

Hij vertelt ook wat hem altijd zal bijblijven van zijn tijd bij Cercle. "Ik ga vooral mijn ontwikkeling onthouden. Hier ben ik een complete spits geworden. Cercle heeft me alles gegeven wat ik nodig had om te groeien."

Zal Cercle zijn vertrek kunnen opvangen?

Meest recent

'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

42
42
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

29
29
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

11
11
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

75
75
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

311
311
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

102
102
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

40
40
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

233
233
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

171
171
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

103
103
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

150
150
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

400
400
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

61
61
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

444
444
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

114
114
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

313
313
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

183
183
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

452
452
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

495
495
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

483
483
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

110
110
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

592
592
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

210
210
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

60
60

Meer sportnieuws