Mbappé verrast: "Voor hem was ik bij PSG gebleven"

door
Mbappé verrast:

Het zijn zeer bewogen maanden geweest voor Kylian Mbappé. De steraanvaller werd na een tripje naar Stockholm genoemd in een verkrachtingszaak en lag ook onder vuur voor zijn afwezigheid bij de Franse nationale ploeg in de laatste interlandperiodes én voor zijn vooralsnog wisselvallige prestaties bij Real Madrid.

Bij de Koninklijke streek hij vorige zomer eindelijk neer na jarenlang geflirt. Hij maakte transfervrij de overstap van Paris Saint-Germain, waar hij een jaar eerder al aangegeven had dat hij zijn aflopende contract niet zou verlengen.

LEES OOK: 'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Voor broertje was Mbappé bij PSG gebleven

Maar nu onthult Mbappé dat hij voor één iemand toch in Parijs wou blijven: zijn broertje Ethan (17). "Ik zei tegen hem: als je wilt blijven, verleng ik mijn contract en blijven we nog wat langer", vertelde hij aan Clique. "Ik zou mijn droom van Madrid voor hem hebben opgegeven. Ethan, hij is mijn broer, daar kun je niet aan komen. Voor hem is PSG wat voor mij Real Madrid is."

Uiteindelijk kreeg Mbappé echter alsnog de zegen van zijn jongere broertje, die daardoor zelf ook wel bij PSG moest vertrekken. Ethan tekende uiteindelijk een contract bij Lille, waar hij dit seizoen tot dusver vier keer in actie kwam.

Mbappé gelooft in wederopstanding Real

Zelf kon Mbappé zijn droom eindelijk waarmaken en bij Real tekenen. Maar een sprookje is dat nog niet geworden. Real beleeft een minder seizoen en Mbappé ligt onder vuur omwille van zijn prestaties.

"Het was niet de beste start van het seizoen, maar alleen de trofeeën eindigen aan het einde van het seizoen", maakt hij zich echter sterk. "We hebben de Europese Super Cup al gewonnen. We hebben onze verwachtingen tot nu toe nog niet waargemaakt, maar bij Real Madrid kijken we uit naar de tweede helft van het seizoen. Dan kunnen ze ons beoordelen."

Zal Mbappé in de tweede seizoenshelft helemaal ontploffen bij Real?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

68
68
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

66
66
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

77
77
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

90
90
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

25
25
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

73
73
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

376
376
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

52
52
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

114
114
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

65
65
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

204
204
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

130
130
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

99
99
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

623
623
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

321
321
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

35
35
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

118
118
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

68
68
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

573
573

Meer sportnieuws