Mbappé verrast: "Voor hem was ik bij PSG gebleven"

door
Mbappé verrast:

Het zijn zeer bewogen maanden geweest voor Kylian Mbappé. De steraanvaller werd na een tripje naar Stockholm genoemd in een verkrachtingszaak en lag ook onder vuur voor zijn afwezigheid bij de Franse nationale ploeg in de laatste interlandperiodes én voor zijn vooralsnog wisselvallige prestaties bij Real Madrid.

Bij de Koninklijke streek hij vorige zomer eindelijk neer na jarenlang geflirt. Hij maakte transfervrij de overstap van Paris Saint-Germain, waar hij een jaar eerder al aangegeven had dat hij zijn aflopende contract niet zou verlengen.

LEES OOK: Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Voor broertje was Mbappé bij PSG gebleven

Maar nu onthult Mbappé dat hij voor één iemand toch in Parijs wou blijven: zijn broertje Ethan (17). "Ik zei tegen hem: als je wilt blijven, verleng ik mijn contract en blijven we nog wat langer", vertelde hij aan Clique. "Ik zou mijn droom van Madrid voor hem hebben opgegeven. Ethan, hij is mijn broer, daar kun je niet aan komen. Voor hem is PSG wat voor mij Real Madrid is."

Uiteindelijk kreeg Mbappé echter alsnog de zegen van zijn jongere broertje, die daardoor zelf ook wel bij PSG moest vertrekken. Ethan tekende uiteindelijk een contract bij Lille, waar hij dit seizoen tot dusver vier keer in actie kwam.

Mbappé gelooft in wederopstanding Real

Zelf kon Mbappé zijn droom eindelijk waarmaken en bij Real tekenen. Maar een sprookje is dat nog niet geworden. Real beleeft een minder seizoen en Mbappé ligt onder vuur omwille van zijn prestaties.

"Het was niet de beste start van het seizoen, maar alleen de trofeeën eindigen aan het einde van het seizoen", maakt hij zich echter sterk. "We hebben de Europese Super Cup al gewonnen. We hebben onze verwachtingen tot nu toe nog niet waargemaakt, maar bij Real Madrid kijken we uit naar de tweede helft van het seizoen. Dan kunnen ze ons beoordelen."

Zal Mbappé in de tweede seizoenshelft helemaal ontploffen bij Real?

Meest recent

Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

21
21
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

50
50
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

96
96
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

95
95
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

63
63
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

248
248
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

349
349
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

249
249
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

159
159
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

263
263
'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

422
422
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

70
70
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

250
250
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

116
116
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

622
622
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

143
143
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

739
739
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

771
771
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

234
234
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

272
272
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

584
584
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

693
693
Complete chaos bij VTM: Deschacht reageert verbijsterd

Sinds het einde van zijn actieve voetbalcarrière heeft Olivier Deschacht zijn plaats stevig ...

191
191
'Hasi velt verdict: Anderlecht dumpt aanwinst Renard'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand zijn deuren, maar RSC Anderlecht blijkt nu al ...

861
861
Pech voor Garcia: steunpilaar Rode Duivels haakt af

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een 1-1 gelijkspel in Kazachstan. Een afgesloten ...

368
368

Meer sportnieuws