Mbappé verrast: "Voor hem was ik bij PSG gebleven"

438 stemmen
Mbappé verrast:

Het zijn zeer bewogen maanden geweest voor Kylian Mbappé. De steraanvaller werd na een tripje naar Stockholm genoemd in een verkrachtingszaak en lag ook onder vuur voor zijn afwezigheid bij de Franse nationale ploeg in de laatste interlandperiodes én voor zijn vooralsnog wisselvallige prestaties bij Real Madrid.

Bij de Koninklijke streek hij vorige zomer eindelijk neer na jarenlang geflirt. Hij maakte transfervrij de overstap van Paris Saint-Germain, waar hij een jaar eerder al aangegeven had dat hij zijn aflopende contract niet zou verlengen.

LEES OOK: Mbappé komt met blessurenieuws na schrikmoment

Voor broertje was Mbappé bij PSG gebleven

Maar nu onthult Mbappé dat hij voor één iemand toch in Parijs wou blijven: zijn broertje Ethan (17). "Ik zei tegen hem: als je wilt blijven, verleng ik mijn contract en blijven we nog wat langer", vertelde hij aan Clique. "Ik zou mijn droom van Madrid voor hem hebben opgegeven. Ethan, hij is mijn broer, daar kun je niet aan komen. Voor hem is PSG wat voor mij Real Madrid is."

Uiteindelijk kreeg Mbappé echter alsnog de zegen van zijn jongere broertje, die daardoor zelf ook wel bij PSG moest vertrekken. Ethan tekende uiteindelijk een contract bij Lille, waar hij dit seizoen tot dusver vier keer in actie kwam.

Mbappé gelooft in wederopstanding Real

Zelf kon Mbappé zijn droom eindelijk waarmaken en bij Real tekenen. Maar een sprookje is dat nog niet geworden. Real beleeft een minder seizoen en Mbappé ligt onder vuur omwille van zijn prestaties.

"Het was niet de beste start van het seizoen, maar alleen de trofeeën eindigen aan het einde van het seizoen", maakt hij zich echter sterk. "We hebben de Europese Super Cup al gewonnen. We hebben onze verwachtingen tot nu toe nog niet waargemaakt, maar bij Real Madrid kijken we uit naar de tweede helft van het seizoen. Dan kunnen ze ons beoordelen."

🚀

Zal Mbappé in de tweede seizoenshelft helemaal ontploffen bij Real?

Meest recent

Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

23
23
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

90
90
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

88
88
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

328
328
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

67
67
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

113
113
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

401
401
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

203
203
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

380
380
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

92
92
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

515
515
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

999
999
Bosz looft Belg: "Kan zijn seizoen worden bij PSV"

PSV heeft een grote traditie van Belgische spelers. De Nederlandse landskampioen lijkt op weg om een ...

78
78
Vanderhaeghe en Van der Elst maken rapport van Garcia

Rudi Garcia deed het goed als bondscoach van de Rode Duivels op het WK. Daar kan niémand ...

302
302
'SK Beveren pakt uit met ex-speler van Arsenal'

SK Beveren was voorlopig niet echt actief op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. ...

130
130
Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Waar heel wat supporters nog met gemengde gevoelens terugblikken op het WK van de Rode Duivels, laat ...

321
321
'Recorddeal krijgt vorm: grote doorbraak rond Karetsas'

Ligt de toekomst van Konstaninos Karetsas in de Bundesliga? Volgens de laatste berichten heeft de ...

201
201
'Transferakkoord bereikt: Trossard kiest opvallend avontuur'

Leandro Trossard kan terugblikken op een geslaagd WK 2026. Maar alvorens hij vakantie neemt na een ...

321
321
"Dé ontgoocheling van WK" - Rode Duivel krijgt volle laag

Het wereldkampioenschap van de Rode Duivels is gestrand in de kwartfinales. En dus worden volop ...

492
492
Rudi Garcia weg als bondscoach? Pijnlijke details duiken op

Nu het wereldkampioenschap erop zit voor de Rode Duivels, kan de KBVB een evaluatie maken van het ...

921
921
De Ketelaere verovert opnieuw alle Belgische harten

Enkele dagen na de uitschakeling op het WK laat Charles De Ketelaere opnieuw van zich horen. Niet ...

292
292
Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Binnen minder dan een maand is het weer zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

206
206
'Nieuwe flankaanvaller Club: vizier op Brazilië gericht'

Club Brugge wil de selectie van coach Ivan Leko in de komende weken versterken met enkele directe ...

597
597
'Uittocht Anderlecht: volgende vertrekker al genoemd'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

526
526
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

120
120

Meer sportnieuws