Verschaeren reageert na snoeiharde kritiek van laatste weken

182 stemmen
Verschaeren reageert na snoeiharde kritiek van laatste weken

Anderlecht is zondag met de schrik vrijgekomen tegen Beerschot, dat Paars-Wit bijna opnieuw punten wist te ontfutselen. De vroege openingsgoal van Al-Sahafi werd echter nog uitgewist en uiteindelijk haalde Anderlecht het met 2-1.

Dreyer maakte in blessuretijd de winnende treffer, nadat in het absolute slot van de eerste helft Yari Verschaeren al voor de gelijkmaker gezorgd had. Het was voor de 23-jarige spelmaker een deugddoende treffer.

LEES OOK: Verschaeren spreekt klare taal over transfergeruchten

Verschaeren kan eindelijk nog eens scoren

Hij was de laatste weken immers op de bank beland en moest ook tegen Beerschot weer vrede nemen met een rol als invaller. Hij mocht kort voor rust de geblesseerde Stroeykens komen aflossen en scoorde amper enkele minuten later al meteen.

Het was voor Verschaeren een gepast antwoord op alle kritiek van de voorbije weken, want zijn mindere vorm werd breed uitgesmeerd in de pers. Daarbij werd her en der zelfs geopperd dat hij in januari misschien maar beter kan vertrekken.

Laatste weken niet makkelijk

"Ik was er heel blij mee. Het was tijd voor een goaltje. De laatste weken waren niet altijd makkelijk voor me", reageerde Verschaeren dan ook bij Het Laatste Nieuws. "Ik probeer me daar niet te veel op te focussen. Ik blijf mijn best doen. Elke keer dat ik mijn kans krijg, probeer ik me te tonen", vertelde hij ook nog over de kritiek.

Door het uitvallen van Stroeykens en het drukke programma zullen er in de komende weken mogelijk weer meer speelkansen liggen voor Verschaeren. Misschien al te beginnen met donderdag, want dan moet Anderlecht in de Europa League op bezoek bij Slavia Praag.

Zal Verschaeren nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

8
8
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

24
24
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

35
35
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

82
82
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

224
224
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

160
160
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

410
410
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

303
303
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

365
365
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

309
309
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

130
130
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

123
123
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

51
51
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

147
147
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

354
354
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

549
549
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

92
92
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

331
331
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

462
462
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

435
435
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

381
381
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

325
325
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

282
282
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

556
556
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

336
336

Meer sportnieuws