Verschaeren reageert na snoeiharde kritiek van laatste weken

door
Verschaeren reageert na snoeiharde kritiek van laatste weken

Anderlecht is zondag met de schrik vrijgekomen tegen Beerschot, dat Paars-Wit bijna opnieuw punten wist te ontfutselen. De vroege openingsgoal van Al-Sahafi werd echter nog uitgewist en uiteindelijk haalde Anderlecht het met 2-1.

Dreyer maakte in blessuretijd de winnende treffer, nadat in het absolute slot van de eerste helft Yari Verschaeren al voor de gelijkmaker gezorgd had. Het was voor de 23-jarige spelmaker een deugddoende treffer.

LEES OOK: VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

Verschaeren kan eindelijk nog eens scoren

Hij was de laatste weken immers op de bank beland en moest ook tegen Beerschot weer vrede nemen met een rol als invaller. Hij mocht kort voor rust de geblesseerde Stroeykens komen aflossen en scoorde amper enkele minuten later al meteen.

Het was voor Verschaeren een gepast antwoord op alle kritiek van de voorbije weken, want zijn mindere vorm werd breed uitgesmeerd in de pers. Daarbij werd her en der zelfs geopperd dat hij in januari misschien maar beter kan vertrekken.

Laatste weken niet makkelijk

"Ik was er heel blij mee. Het was tijd voor een goaltje. De laatste weken waren niet altijd makkelijk voor me", reageerde Verschaeren dan ook bij Het Laatste Nieuws. "Ik probeer me daar niet te veel op te focussen. Ik blijf mijn best doen. Elke keer dat ik mijn kans krijg, probeer ik me te tonen", vertelde hij ook nog over de kritiek.

Door het uitvallen van Stroeykens en het drukke programma zullen er in de komende weken mogelijk weer meer speelkansen liggen voor Verschaeren. Misschien al te beginnen met donderdag, want dan moet Anderlecht in de Europa League op bezoek bij Slavia Praag.

Zal Verschaeren nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

13
13
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

67
67
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

42
42
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

53
53
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

423
423
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

112
112
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

216
216
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

113
113
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

531
531
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

234
234
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

147
147
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

180
180
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

276
276
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

213
213
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

369
369
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

258
258
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

499
499
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

155
155
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1007
1007
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

810
810
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

81
81
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

249
249
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

261
261
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

100
100

Meer sportnieuws