Verschaeren reageert na snoeiharde kritiek van laatste weken

door
Verschaeren reageert na snoeiharde kritiek van laatste weken

Anderlecht is zondag met de schrik vrijgekomen tegen Beerschot, dat Paars-Wit bijna opnieuw punten wist te ontfutselen. De vroege openingsgoal van Al-Sahafi werd echter nog uitgewist en uiteindelijk haalde Anderlecht het met 2-1.

Dreyer maakte in blessuretijd de winnende treffer, nadat in het absolute slot van de eerste helft Yari Verschaeren al voor de gelijkmaker gezorgd had. Het was voor de 23-jarige spelmaker een deugddoende treffer.

LEES OOK: Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Verschaeren kan eindelijk nog eens scoren

Hij was de laatste weken immers op de bank beland en moest ook tegen Beerschot weer vrede nemen met een rol als invaller. Hij mocht kort voor rust de geblesseerde Stroeykens komen aflossen en scoorde amper enkele minuten later al meteen.

Het was voor Verschaeren een gepast antwoord op alle kritiek van de voorbije weken, want zijn mindere vorm werd breed uitgesmeerd in de pers. Daarbij werd her en der zelfs geopperd dat hij in januari misschien maar beter kan vertrekken.

Laatste weken niet makkelijk

"Ik was er heel blij mee. Het was tijd voor een goaltje. De laatste weken waren niet altijd makkelijk voor me", reageerde Verschaeren dan ook bij Het Laatste Nieuws. "Ik probeer me daar niet te veel op te focussen. Ik blijf mijn best doen. Elke keer dat ik mijn kans krijg, probeer ik me te tonen", vertelde hij ook nog over de kritiek.

Door het uitvallen van Stroeykens en het drukke programma zullen er in de komende weken mogelijk weer meer speelkansen liggen voor Verschaeren. Misschien al te beginnen met donderdag, want dan moet Anderlecht in de Europa League op bezoek bij Slavia Praag.

Zal Verschaeren nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

10
10
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

47
47
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

46
46
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

32
32
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

80
80
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

111
111
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

184
184
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

69
69
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

410
410
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

124
124
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

146
146
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

282
282
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

132
132
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

131
131
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

68
68
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

107
107
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

312
312
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

236
236
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

158
158
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

129
129
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

167
167
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

250
250
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

35
35
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

174
174
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws