Verschaeren reageert na snoeiharde kritiek van laatste weken

door
Verschaeren reageert na snoeiharde kritiek van laatste weken

Anderlecht is zondag met de schrik vrijgekomen tegen Beerschot, dat Paars-Wit bijna opnieuw punten wist te ontfutselen. De vroege openingsgoal van Al-Sahafi werd echter nog uitgewist en uiteindelijk haalde Anderlecht het met 2-1.

Dreyer maakte in blessuretijd de winnende treffer, nadat in het absolute slot van de eerste helft Yari Verschaeren al voor de gelijkmaker gezorgd had. Het was voor de 23-jarige spelmaker een deugddoende treffer.

LEES OOK: Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

Verschaeren kan eindelijk nog eens scoren

Hij was de laatste weken immers op de bank beland en moest ook tegen Beerschot weer vrede nemen met een rol als invaller. Hij mocht kort voor rust de geblesseerde Stroeykens komen aflossen en scoorde amper enkele minuten later al meteen.

Het was voor Verschaeren een gepast antwoord op alle kritiek van de voorbije weken, want zijn mindere vorm werd breed uitgesmeerd in de pers. Daarbij werd her en der zelfs geopperd dat hij in januari misschien maar beter kan vertrekken.

Laatste weken niet makkelijk

"Ik was er heel blij mee. Het was tijd voor een goaltje. De laatste weken waren niet altijd makkelijk voor me", reageerde Verschaeren dan ook bij Het Laatste Nieuws. "Ik probeer me daar niet te veel op te focussen. Ik blijf mijn best doen. Elke keer dat ik mijn kans krijg, probeer ik me te tonen", vertelde hij ook nog over de kritiek.

Door het uitvallen van Stroeykens en het drukke programma zullen er in de komende weken mogelijk weer meer speelkansen liggen voor Verschaeren. Misschien al te beginnen met donderdag, want dan moet Anderlecht in de Europa League op bezoek bij Slavia Praag.

Zal Verschaeren nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

41
41
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

6
6
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

58
58
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

131
131
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

73
73
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

96
96
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

170
170
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

69
69
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

273
273
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

444
444
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

110
110
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

253
253
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

190
190
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

331
331
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

379
379
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

77
77
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

821
821
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

414
414
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

593
593
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

161
161
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

560
560

Meer sportnieuws