Verschaeren reageert na snoeiharde kritiek van laatste weken

door
Verschaeren reageert na snoeiharde kritiek van laatste weken

Anderlecht is zondag met de schrik vrijgekomen tegen Beerschot, dat Paars-Wit bijna opnieuw punten wist te ontfutselen. De vroege openingsgoal van Al-Sahafi werd echter nog uitgewist en uiteindelijk haalde Anderlecht het met 2-1.

Dreyer maakte in blessuretijd de winnende treffer, nadat in het absolute slot van de eerste helft Yari Verschaeren al voor de gelijkmaker gezorgd had. Het was voor de 23-jarige spelmaker een deugddoende treffer.

LEES OOK: El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Verschaeren kan eindelijk nog eens scoren

Hij was de laatste weken immers op de bank beland en moest ook tegen Beerschot weer vrede nemen met een rol als invaller. Hij mocht kort voor rust de geblesseerde Stroeykens komen aflossen en scoorde amper enkele minuten later al meteen.

Het was voor Verschaeren een gepast antwoord op alle kritiek van de voorbije weken, want zijn mindere vorm werd breed uitgesmeerd in de pers. Daarbij werd her en der zelfs geopperd dat hij in januari misschien maar beter kan vertrekken.

Laatste weken niet makkelijk

"Ik was er heel blij mee. Het was tijd voor een goaltje. De laatste weken waren niet altijd makkelijk voor me", reageerde Verschaeren dan ook bij Het Laatste Nieuws. "Ik probeer me daar niet te veel op te focussen. Ik blijf mijn best doen. Elke keer dat ik mijn kans krijg, probeer ik me te tonen", vertelde hij ook nog over de kritiek.

Door het uitvallen van Stroeykens en het drukke programma zullen er in de komende weken mogelijk weer meer speelkansen liggen voor Verschaeren. Misschien al te beginnen met donderdag, want dan moet Anderlecht in de Europa League op bezoek bij Slavia Praag.

Zal Verschaeren nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

151
151
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

17
17
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

31
31
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

75
75
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

37
37
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

117
117
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

352
352
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

65
65
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

30
30
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

24
24
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

158
158
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

232
232
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

437
437
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

177
177
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

157
157
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

87
87
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

72
72
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

367
367
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

60
60
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

90
90
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173

Meer sportnieuws