Manchester United bevestigt opzienbarend bliksemvertrek

door
Manchester United bevestigt opzienbarend bliksemvertrek

Het blijft rommelen bij Manchester United. Het ontslag van Erik ten Hag heeft het gewenste ‘shockeffect’ gemist en ook na de aanstelling van Ruben Amorim blijft de club op de sukkel. Afgelopen speeldag ging het met 2-3 onderuit tegen het Nottingham Forest van Matz Sels.

Niet enkel sportief, maar ook achter de schermen gaat het mis. Man Utd krijgt te maken met een verbazingwekkend bliksemvertrek van Sportief Directeur Dan Ashworth. De beleidsbepaler werd pas vijf maanden geleden aangesteld.

LEES OOK: ‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Vreemde keuzes

Man Utd bevestigde het nieuws dat Ashworth de club heeft verlaten na onderling overleg. Hij moest sportief weer lijn krijgen bij de Engelse topclub. Ashworth werd weggeplukt bij Newcastle United. Die club wilde hem eigenlijk niet laten gaan en dreigde zelfs met een rechtszaak.

Uiteindelijk vonden Man Utd en Newcastle toch een akkoord, maar na vijf maanden mag Ashworth aldus weer zijn biezen pakken. 'We willen hem bedanken voor zijn inzet en steun voor de club en wensen hem het beste voor de toekomst', klinkt het droog op de webstek van The Mancunians.

Kwaad naar erger

Zo lijkt het van kwaad naar erger te gaan voor Manchester United. Sportief loopt het desastreus met een dertiende plek in de competitie als gevolg. Dit seizoen verloor het al zes keer in de Premier League. Nu moet het ook alweer op zoek naar een nieuwe sportieve directeur.

Zie jij het dit seizoen nog goedkomen met Manchester United?

Meest recent

'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

40
40
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

213
213
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

36
36
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

105
105
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

267
267
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

74
74
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

120
120
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

251
251
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

95
95
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

470
470
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

596
596
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

183
183
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

477
477
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

67
67
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

188
188
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

756
756
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

50
50
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

701
701
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

972
972
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

283
283
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

75
75
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

44
44
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

203
203
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

200
200

Meer sportnieuws