Manchester United bevestigt opzienbarend bliksemvertrek

door
Manchester United bevestigt opzienbarend bliksemvertrek

Het blijft rommelen bij Manchester United. Het ontslag van Erik ten Hag heeft het gewenste ‘shockeffect’ gemist en ook na de aanstelling van Ruben Amorim blijft de club op de sukkel. Afgelopen speeldag ging het met 2-3 onderuit tegen het Nottingham Forest van Matz Sels.

Niet enkel sportief, maar ook achter de schermen gaat het mis. Man Utd krijgt te maken met een verbazingwekkend bliksemvertrek van Sportief Directeur Dan Ashworth. De beleidsbepaler werd pas vijf maanden geleden aangesteld.

Vreemde keuzes

LEES OOK CDK kan Juve niet kloppen, Sels houdt Liverpool in bedwang

Man Utd bevestigde het nieuws dat Ashworth de club heeft verlaten na onderling overleg. Hij moest sportief weer lijn krijgen bij de Engelse topclub. Ashworth werd weggeplukt bij Newcastle United. Die club wilde hem eigenlijk niet laten gaan en dreigde zelfs met een rechtszaak.

Uiteindelijk vonden Man Utd en Newcastle toch een akkoord, maar na vijf maanden mag Ashworth aldus weer zijn biezen pakken. 'We willen hem bedanken voor zijn inzet en steun voor de club en wensen hem het beste voor de toekomst', klinkt het droog op de webstek van The Mancunians.

Kwaad naar erger

Zo lijkt het van kwaad naar erger te gaan voor Manchester United. Sportief loopt het desastreus met een dertiende plek in de competitie als gevolg. Dit seizoen verloor het al zes keer in de Premier League. Nu moet het ook alweer op zoek naar een nieuwe sportieve directeur.

LEES OOK 'Mannaert mikt héél hoog: voetballegende past voor Duivels'

POLL: Zie jij het dit seizoen nog goedkomen met Manchester United?

Meest recent

'City heeft miljoenentransfer beet: aanwinst op luchthaven'

Manchester City gaf afgelopen dinsdag een dubbele voorsprong uit handen tegen Brentford FC en blijkt ...

2
2
Kersvers aanwinst start bij Anderlecht, Praet op de bank

In de halve finales van de Croky Cup staat donderdagavond de tweede heenmatch op het programma. Dit ...

46
46
Club Brugge bereikt Skov Olsen-akkoord: transfersom gelekt

Club Brugge zal tijdens de huidige mercato dan toch afscheid nemen van Andreas Skov Olsen. ...

836
836
Genk legt goudklompje vast: contract tot medio 2028

KRC Genk is bezig aan een sterk seizoen en hoopt met minstens één grote prijs aan de ...

45
45
Straffe comeback rond: Slimani terug in Jupiler Pro League

De winterse transfercarrousel draait op volle toeren en ook de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

127
127
'Liverpool bibbert en beeft: titanenstrijd om Mo Salah'

Liverpool FC is bezig aan een fenomenaal seizoen, maar moet desondanks vrezen voor het vertrek van ...

81
81
'Vrancken vraagt om versterking: budget AA Gent bekend'

AA Gent trapt vrijdag speeldag 22 in de Jupiler Pro League op gang tegen Charleroi. Diep in de punt ...

294
294
Done deal: Antwerp neemt officieel afscheid van zomerflop

Na de komst van Olivier Deman lijkt Antwerp weinig haast te maken van verdere versterking, want ...

164
164
'Hubert gooit roer volledig om: 4 wissels bij Anderlecht'

In de halve finale van de Croky Cup krijgt Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Na de nul op ...

623
623
'Witte rook in Genk: De Condé rondt transferdeal af'

Na de 2-1 nederlaag op het veld van Club Brugge hoopt KRC Genk zaterdag op bezoek bij KV Mechelen de ...

287
287
KV Mechelen stelt 'Kiki' voor: Patro onthult transferdetails

Tim Matthys blijkt een bezige bij op de wintermercato, want tot dusver stelde KV Mechelen al drie ...

156
156
'Tedesco out, Henry in: pittig prijskaartje bekend'

Domenico Tedesco zijn laatste uur heeft wellicht geslagen, en dus wordt er duchtig gespeculeerd over ...

344
344
Club Brugge vreest voor revelatie: Skov Olsen-exit on hold?

Ook zonder Andreas Skov Olsen nam Club Brugge woensdag de maat van KRC Genk. Helaas voor Nicky Hayen ...

741
741
'Mannaert zoekt bondscoach: topkandidaten haken af'

De kans dat Domenico Tedesco in het zadel mag blijven zitten als bondscoach van de Rode Duivels ...

284
284
'Verrassende club biedt Origi een uitweg'

Zijn carrière ging de laatste jaren al in een dalende lijn, maar dit seizoen verdween Divock ...

363
363
Cristiano Ronaldo pakt uit met ongezien peperduur 'speeltje'

Binnen een paar weken wordt Cristiano Ronaldo 40 jaar oud, versleten is de Portugees echter nog lang ...

111
111
Anderlecht blijft gaan: volgende aanwinst zet handtekening

Het is een zeer drukke wintermercato voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard is volop aan ...

528
528
'Slimani verbaast met terugkeer in Jupiler Pro League'

Het begint stilaan een traditie te worden: tijdens de wintermercato gaat Islam Slimani aan de slag ...

252
252
Club Brugge weet weer overbodige pion te lozen

Club Brugge beleeft al bij al een vrij rustige wintermercato, al is het zeker niet helemaal stil bij ...

418
418
'Beerschot spreekt Turkse connecties aan voor dubbelslag'

Op negen speeldagen van het einde van de reguliere competitie staat Beerschot nog altijd troosteloos ...

431
431

Meer sportnieuws