Amorim maakt meteen korte metten met Man Utd na deceptie

229 stemmen
Amorim maakt meteen korte metten met Man Utd na deceptie

Manchester United heeft Ruben Amorim aangesteld als de vervanger van de ontslagen Erik ten Hag, maar er lijkt voorlopig nog niet veel beterschap op komst te zijn. De Portugese oefenmeester zit na de 2-3 nederlaag tegen Nottingham Forest meteen met de handen in het haar.

Man Utd verloor dit seizoen al zes keer in vijftien competitiematchen. De Engelse grootmacht staat op een teleurstellende dertiende plek in de Premier League met een 19 op 45. Na afloop reageerde Amorim erg teleurgesteld en maakte hij korte metten met zijn spelers.

LEES OOK: ‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Geen kwaliteit

Bij Sporting CP had Amorim de zaken goed op orde, maar bij Man Utd gaat het moeilijker dan gedacht. Amorim trok een pijnlijke conclusie na de nieuwe nederlaag tegen Matz Sels en consorten. "We begonnen in beide helften heel slecht. In de eerste fase van de match slikken we een goal. Dan wordt het heel moeilijk.”

Volgens Amorim was er niet genoeg kwaliteit langs de kant van Man Utd. "We slagen erin om gelijk te maken en in de 2e helft waren we klaar om voor de zege te gaan, maar dan is er opnieuw een heel slechte start met 2 tegengoals. Op het einde probeerden we nog, maar met niet veel kwaliteit. Het is wel met ons hart, maar dat is niet de beste manier.”

Grote zwakte

In de laatste twee matchen incasseerde Man Utd drie doelpunten op corner. "We hebben er nochtans twee dagen enorm op gefocust. Ik denk niet dat het een individueel probleem is, het is bij heel het team. Op elk vlak moeten we verbeteren. We moeten beter doen om matchen te winnen."

De fans van Man Utd wachten nog op verbetering. . "Als je een beetje ervaring hebt in het voetbal, dan begrijp je dit. Het is moeilijk voor de fans om dit soort matchen te zien na zoveel ontgoochelingen. We zullen er staan. We weten dat het een lastige job is, maar we zullen doordoen”, citeert Sporza.

Denk jij dat Amorim dit Man Utd nog op de rails zal krijgen?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

35
35
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

69
69
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

19
19
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

127
127
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

125
125
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

114
114
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

203
203
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

56
56
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

182
182
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

188
188
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

265
265
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

411
411
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

578
578
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

149
149
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

227
227
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

309
309
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

299
299
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

582
582
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws