Amorim maakt meteen korte metten met Man Utd na deceptie

door
Amorim maakt meteen korte metten met Man Utd na deceptie

Manchester United heeft Ruben Amorim aangesteld als de vervanger van de ontslagen Erik ten Hag, maar er lijkt voorlopig nog niet veel beterschap op komst te zijn. De Portugese oefenmeester zit na de 2-3 nederlaag tegen Nottingham Forest meteen met de handen in het haar.

Man Utd verloor dit seizoen al zes keer in vijftien competitiematchen. De Engelse grootmacht staat op een teleurstellende dertiende plek in de Premier League met een 19 op 45. Na afloop reageerde Amorim erg teleurgesteld en maakte hij korte metten met zijn spelers.

LEES OOK: Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Geen kwaliteit

Bij Sporting CP had Amorim de zaken goed op orde, maar bij Man Utd gaat het moeilijker dan gedacht. Amorim trok een pijnlijke conclusie na de nieuwe nederlaag tegen Matz Sels en consorten. "We begonnen in beide helften heel slecht. In de eerste fase van de match slikken we een goal. Dan wordt het heel moeilijk.”

Volgens Amorim was er niet genoeg kwaliteit langs de kant van Man Utd. "We slagen erin om gelijk te maken en in de 2e helft waren we klaar om voor de zege te gaan, maar dan is er opnieuw een heel slechte start met 2 tegengoals. Op het einde probeerden we nog, maar met niet veel kwaliteit. Het is wel met ons hart, maar dat is niet de beste manier.”

Grote zwakte

In de laatste twee matchen incasseerde Man Utd drie doelpunten op corner. "We hebben er nochtans twee dagen enorm op gefocust. Ik denk niet dat het een individueel probleem is, het is bij heel het team. Op elk vlak moeten we verbeteren. We moeten beter doen om matchen te winnen."

De fans van Man Utd wachten nog op verbetering. . "Als je een beetje ervaring hebt in het voetbal, dan begrijp je dit. Het is moeilijk voor de fans om dit soort matchen te zien na zoveel ontgoochelingen. We zullen er staan. We weten dat het een lastige job is, maar we zullen doordoen”, citeert Sporza.

Denk jij dat Amorim dit Man Utd nog op de rails zal krijgen?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

13
13
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

4
4
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

8
8
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

35
35
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

75
75
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

27
27
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

110
110
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

210
210
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

194
194
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

112
112
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

70
70
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

591
591
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

92
92
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

89
89
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

169
169
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

232
232
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

133
133
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

124
124
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

443
443
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

125
125
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

288
288
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

478
478
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

376
376
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

229
229
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

388
388

Meer sportnieuws