Amorim maakt meteen korte metten met Man Utd na deceptie

229
Amorim maakt meteen korte metten met Man Utd na deceptie

Manchester United heeft Ruben Amorim aangesteld als de vervanger van de ontslagen Erik ten Hag, maar er lijkt voorlopig nog niet veel beterschap op komst te zijn. De Portugese oefenmeester zit na de 2-3 nederlaag tegen Nottingham Forest meteen met de handen in het haar.

Man Utd verloor dit seizoen al zes keer in vijftien competitiematchen. De Engelse grootmacht staat op een teleurstellende dertiende plek in de Premier League met een 19 op 45. Na afloop reageerde Amorim erg teleurgesteld en maakte hij korte metten met zijn spelers.

LEES OOK: Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Geen kwaliteit

Bij Sporting CP had Amorim de zaken goed op orde, maar bij Man Utd gaat het moeilijker dan gedacht. Amorim trok een pijnlijke conclusie na de nieuwe nederlaag tegen Matz Sels en consorten. "We begonnen in beide helften heel slecht. In de eerste fase van de match slikken we een goal. Dan wordt het heel moeilijk.”

Volgens Amorim was er niet genoeg kwaliteit langs de kant van Man Utd. "We slagen erin om gelijk te maken en in de 2e helft waren we klaar om voor de zege te gaan, maar dan is er opnieuw een heel slechte start met 2 tegengoals. Op het einde probeerden we nog, maar met niet veel kwaliteit. Het is wel met ons hart, maar dat is niet de beste manier.”

Grote zwakte

In de laatste twee matchen incasseerde Man Utd drie doelpunten op corner. "We hebben er nochtans twee dagen enorm op gefocust. Ik denk niet dat het een individueel probleem is, het is bij heel het team. Op elk vlak moeten we verbeteren. We moeten beter doen om matchen te winnen."

De fans van Man Utd wachten nog op verbetering. . "Als je een beetje ervaring hebt in het voetbal, dan begrijp je dit. Het is moeilijk voor de fans om dit soort matchen te zien na zoveel ontgoochelingen. We zullen er staan. We weten dat het een lastige job is, maar we zullen doordoen”, citeert Sporza.

Denk jij dat Amorim dit Man Utd nog op de rails zal krijgen?

Meest recent

HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

2
2
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

117
117
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

110
110
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

184
184
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

151
151
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

192
192
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

324
324
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

150
150
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

170
170
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

147
147
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

125
125
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

73
73
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

200
200
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

127
127
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

60
60
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

73
73
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

311
311
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

117
117
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

120
120

Meer sportnieuws