Amorim maakt meteen korte metten met Man Utd na deceptie

229 stemmen
Amorim maakt meteen korte metten met Man Utd na deceptie

Manchester United heeft Ruben Amorim aangesteld als de vervanger van de ontslagen Erik ten Hag, maar er lijkt voorlopig nog niet veel beterschap op komst te zijn. De Portugese oefenmeester zit na de 2-3 nederlaag tegen Nottingham Forest meteen met de handen in het haar.

Man Utd verloor dit seizoen al zes keer in vijftien competitiematchen. De Engelse grootmacht staat op een teleurstellende dertiende plek in de Premier League met een 19 op 45. Na afloop reageerde Amorim erg teleurgesteld en maakte hij korte metten met zijn spelers.

LEES OOK: ‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Geen kwaliteit

Bij Sporting CP had Amorim de zaken goed op orde, maar bij Man Utd gaat het moeilijker dan gedacht. Amorim trok een pijnlijke conclusie na de nieuwe nederlaag tegen Matz Sels en consorten. "We begonnen in beide helften heel slecht. In de eerste fase van de match slikken we een goal. Dan wordt het heel moeilijk.”

Volgens Amorim was er niet genoeg kwaliteit langs de kant van Man Utd. "We slagen erin om gelijk te maken en in de 2e helft waren we klaar om voor de zege te gaan, maar dan is er opnieuw een heel slechte start met 2 tegengoals. Op het einde probeerden we nog, maar met niet veel kwaliteit. Het is wel met ons hart, maar dat is niet de beste manier.”

Grote zwakte

In de laatste twee matchen incasseerde Man Utd drie doelpunten op corner. "We hebben er nochtans twee dagen enorm op gefocust. Ik denk niet dat het een individueel probleem is, het is bij heel het team. Op elk vlak moeten we verbeteren. We moeten beter doen om matchen te winnen."

De fans van Man Utd wachten nog op verbetering. . "Als je een beetje ervaring hebt in het voetbal, dan begrijp je dit. Het is moeilijk voor de fans om dit soort matchen te zien na zoveel ontgoochelingen. We zullen er staan. We weten dat het een lastige job is, maar we zullen doordoen”, citeert Sporza.

Denk jij dat Amorim dit Man Utd nog op de rails zal krijgen?

Meest recent

Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

8
8
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

101
101
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

44
44
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

57
57
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

79
79
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

53
53
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

97
97
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

78
78
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

252
252
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

75
75
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

49
49
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

112
112
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

768
768
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

75
75
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

468
468
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

28
28
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

43
43
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

418
418
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

325
325
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

223
223
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

814
814
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

571
571
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

428
428
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

301
301

Meer sportnieuws