Genk ontdekt nieuwe parel: "Of dit naar meer smaakt?"

425
Genk ontdekt nieuwe parel:

KRC Genk heeft zaterdag moeten knokken, maar wist tegen KV Kortrijk met de nodige moeite uiteindelijk toch de drie punten over de streep te trekken. Thorsten Fink kon zo opgelucht ademhalen, want hij nam enkele riskante keuzes.

Hij bracht enkele jongens aan de aftrap die dit seizoen nog niet zo vaak speelden. Dat pakte niet goed uit met Carlos Cuesta, die flirtte met een rode kaart en al na 40 minuten naar de kant gehaald werd. Maar een andere zet pakte wel goed uit.

LEES OOK: KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Adedeji-Sternberg bekroont basisdebuut met goal

Noah Adedeji-Sternberg kreeg op de linkerflank een eerste basisplaats en de 19-jarige speelde zich in de kijker door het derde doelpunt voor zijn rekening te nemen. Hij profiteerde van een mooi tikje van Tolu om af te werken.

"Ik zag dat Tolu de bal door tikte, zo kon ik de ruimte vinden en de bal ijskoud binnenleggen", reageerde de jeugdinternational bij Het Belang van Limburg. "Op zo’n type aanval met Tolu trainen we ook vaak, en nu kunnen we het ook doen in een wedstrijd. Op mijn positie moet ik bovendien altijd bereikbaar zijn en wordt er van mij verwacht dat ik de één-tegen-één opzoek."

Doorbraak lonkt alsmaar meer

De jonge winger lijkt stilaan bezig om de grote doorbraak te forceren bij Genk, nadat hij vorig seizoen zijn debuut maakte in de grootmacht. Hij scoort daarbij ook vlot, want het was voor Adedeji-Sternberg al zijn derde goal in amper 127 speelminuten.

"Al ben ik altijd wel iemand geweest die veel scoorde, maar zeker niet zoals nu", reageert hij. "Scoren is leuk, maar nog belangrijker is dat je je concentreert op hoe je jezelf kan ontwikkelen, en hoe je beter kan worden na elke training en elke match. Of dit nu naar meer smaakt? Daar ga ik niet op antwoorden. Dat is aan de coach om te beslissen."

Moet hij nog meer kansen krijgen?

Meest recent

Opdoffer voor Genk: avontuur in Youth League zit er al op

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

3
3
Bosz blaast loftrompet over Club Brugge: duo uitgelicht

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

14
14
Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

83
83
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

130
130
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

119
119
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

109
109
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

61
61
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

154
154
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

141
141
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

189
189
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

95
95
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

103
103
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

201
201
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

139
139
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

230
230
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

334
334
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

95
95
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

459
459
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

605
605
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

215
215
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

140
140
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

148
148

Meer sportnieuws