Genk ontdekt nieuwe parel: "Of dit naar meer smaakt?"

door
Genk ontdekt nieuwe parel:

KRC Genk heeft zaterdag moeten knokken, maar wist tegen KV Kortrijk met de nodige moeite uiteindelijk toch de drie punten over de streep te trekken. Thorsten Fink kon zo opgelucht ademhalen, want hij nam enkele riskante keuzes.

Hij bracht enkele jongens aan de aftrap die dit seizoen nog niet zo vaak speelden. Dat pakte niet goed uit met Carlos Cuesta, die flirtte met een rode kaart en al na 40 minuten naar de kant gehaald werd. Maar een andere zet pakte wel goed uit.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Adedeji-Sternberg bekroont basisdebuut met goal

Noah Adedeji-Sternberg kreeg op de linkerflank een eerste basisplaats en de 19-jarige speelde zich in de kijker door het derde doelpunt voor zijn rekening te nemen. Hij profiteerde van een mooi tikje van Tolu om af te werken.

"Ik zag dat Tolu de bal door tikte, zo kon ik de ruimte vinden en de bal ijskoud binnenleggen", reageerde de jeugdinternational bij Het Belang van Limburg. "Op zo’n type aanval met Tolu trainen we ook vaak, en nu kunnen we het ook doen in een wedstrijd. Op mijn positie moet ik bovendien altijd bereikbaar zijn en wordt er van mij verwacht dat ik de één-tegen-één opzoek."

Doorbraak lonkt alsmaar meer

De jonge winger lijkt stilaan bezig om de grote doorbraak te forceren bij Genk, nadat hij vorig seizoen zijn debuut maakte in de grootmacht. Hij scoort daarbij ook vlot, want het was voor Adedeji-Sternberg al zijn derde goal in amper 127 speelminuten.

"Al ben ik altijd wel iemand geweest die veel scoorde, maar zeker niet zoals nu", reageert hij. "Scoren is leuk, maar nog belangrijker is dat je je concentreert op hoe je jezelf kan ontwikkelen, en hoe je beter kan worden na elke training en elke match. Of dit nu naar meer smaakt? Daar ga ik niet op antwoorden. Dat is aan de coach om te beslissen."

Moet hij nog meer kansen krijgen?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

38
38
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

22
22
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

46
46
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

53
53
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

47
47
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

84
84
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

97
97
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

269
269
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

108
108
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

284
284
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

401
401
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

283
283
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

140
140
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

418
418
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

124
124

Meer sportnieuws