Genk ontdekt nieuwe parel: "Of dit naar meer smaakt?"

door
Genk ontdekt nieuwe parel:

KRC Genk heeft zaterdag moeten knokken, maar wist tegen KV Kortrijk met de nodige moeite uiteindelijk toch de drie punten over de streep te trekken. Thorsten Fink kon zo opgelucht ademhalen, want hij nam enkele riskante keuzes.

Hij bracht enkele jongens aan de aftrap die dit seizoen nog niet zo vaak speelden. Dat pakte niet goed uit met Carlos Cuesta, die flirtte met een rode kaart en al na 40 minuten naar de kant gehaald werd. Maar een andere zet pakte wel goed uit.

LEES OOK: Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

Adedeji-Sternberg bekroont basisdebuut met goal

Noah Adedeji-Sternberg kreeg op de linkerflank een eerste basisplaats en de 19-jarige speelde zich in de kijker door het derde doelpunt voor zijn rekening te nemen. Hij profiteerde van een mooi tikje van Tolu om af te werken.

"Ik zag dat Tolu de bal door tikte, zo kon ik de ruimte vinden en de bal ijskoud binnenleggen", reageerde de jeugdinternational bij Het Belang van Limburg. "Op zo’n type aanval met Tolu trainen we ook vaak, en nu kunnen we het ook doen in een wedstrijd. Op mijn positie moet ik bovendien altijd bereikbaar zijn en wordt er van mij verwacht dat ik de één-tegen-één opzoek."

Doorbraak lonkt alsmaar meer

De jonge winger lijkt stilaan bezig om de grote doorbraak te forceren bij Genk, nadat hij vorig seizoen zijn debuut maakte in de grootmacht. Hij scoort daarbij ook vlot, want het was voor Adedeji-Sternberg al zijn derde goal in amper 127 speelminuten.

"Al ben ik altijd wel iemand geweest die veel scoorde, maar zeker niet zoals nu", reageert hij. "Scoren is leuk, maar nog belangrijker is dat je je concentreert op hoe je jezelf kan ontwikkelen, en hoe je beter kan worden na elke training en elke match. Of dit nu naar meer smaakt? Daar ga ik niet op antwoorden. Dat is aan de coach om te beslissen."

Moet hij nog meer kansen krijgen?

Meest recent

Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

7
7
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

27
27
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

79
79
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

168
168
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

79
79
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

49
49
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

43
43
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

43
43
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

107
107
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

118
118
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

339
339
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

64
64
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

27
27
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

121
121
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

136
136
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

69
69
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

740
740
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

247
247
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

126
126
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

446
446
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

211
211
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

390
390
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

226
226
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

347
347
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

101
101

Meer sportnieuws