Genk ontdekt nieuwe parel: "Of dit naar meer smaakt?"

425 stemmen
Genk ontdekt nieuwe parel:

KRC Genk heeft zaterdag moeten knokken, maar wist tegen KV Kortrijk met de nodige moeite uiteindelijk toch de drie punten over de streep te trekken. Thorsten Fink kon zo opgelucht ademhalen, want hij nam enkele riskante keuzes.

Hij bracht enkele jongens aan de aftrap die dit seizoen nog niet zo vaak speelden. Dat pakte niet goed uit met Carlos Cuesta, die flirtte met een rode kaart en al na 40 minuten naar de kant gehaald werd. Maar een andere zet pakte wel goed uit.

LEES OOK: Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

Adedeji-Sternberg bekroont basisdebuut met goal

Noah Adedeji-Sternberg kreeg op de linkerflank een eerste basisplaats en de 19-jarige speelde zich in de kijker door het derde doelpunt voor zijn rekening te nemen. Hij profiteerde van een mooi tikje van Tolu om af te werken.

"Ik zag dat Tolu de bal door tikte, zo kon ik de ruimte vinden en de bal ijskoud binnenleggen", reageerde de jeugdinternational bij Het Belang van Limburg. "Op zo’n type aanval met Tolu trainen we ook vaak, en nu kunnen we het ook doen in een wedstrijd. Op mijn positie moet ik bovendien altijd bereikbaar zijn en wordt er van mij verwacht dat ik de één-tegen-één opzoek."

Doorbraak lonkt alsmaar meer

De jonge winger lijkt stilaan bezig om de grote doorbraak te forceren bij Genk, nadat hij vorig seizoen zijn debuut maakte in de grootmacht. Hij scoort daarbij ook vlot, want het was voor Adedeji-Sternberg al zijn derde goal in amper 127 speelminuten.

"Al ben ik altijd wel iemand geweest die veel scoorde, maar zeker niet zoals nu", reageert hij. "Scoren is leuk, maar nog belangrijker is dat je je concentreert op hoe je jezelf kan ontwikkelen, en hoe je beter kan worden na elke training en elke match. Of dit nu naar meer smaakt? Daar ga ik niet op antwoorden. Dat is aan de coach om te beslissen."

Moet hij nog meer kansen krijgen?

Meest recent

Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

79
79
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

54
54
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

184
184
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

286
286
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

234
234
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

131
131
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

77
77
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

303
303
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

198
198
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

226
226
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

400
400
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

167
167
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

120
120
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

421
421
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

141
141
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

158
158
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

539
539
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

836
836
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

87
87
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

225
225
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

266
266
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

59
59
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

648
648
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

132
132
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

206
206

Meer sportnieuws