Fink goudeerlijk: "Hij kende een moeilijke wedstrijd"

door
Fink goudeerlijk:

KRC Genk won vandaag met 3-2 van KV Kortrijk. Patrik Hrosovsky was de grote man met twee doelpunten. De Limburgers waren uiteraard zeer tevreden met de drie punten, maar zeer vlot ging het dus niet. Hendrik Van Crombrugge en Thorsten Fink spraken de media toe na de zege.

KV Kortrijk scoorde in het begin al snel de 0-1. Genk rechtte de rug door drie keer te scoren, maar in het slot werd het nog 3-2. Van Crombrugge zag dat het weer niet vlot ging bij Genk.

LEES OOK: Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

Genk zag sterretjes

"Het was een erg moeilijke match. Als je al een doelpunt slikt na drie minuten in eigen huis, weet je dat het een lastige middag wordt. De vermoeidheid na Standard zat misschien nog wat in de benen. Gelukkig hebben we kwaliteit genoeg op de bank om elke match te doen kantelen. Dat de tactiek niet werkte? Dat is ook een kwaliteit van een goede trainer: op tijd aanpassen", aldus de keeper aan Sporza.

Fink zag dat Carlos Cuesta een moeilijke partij kende. "We hadden vandaag veel rust aan de bal nodig om deze belangrijke zege in de wacht te slepen. We kunnen niet elke keer vlot winnen, maar moeten ook vechten. Cuesta had het erg lastig, dat was misschien mijn fout. Maar ik blijf achter de keuze staan om het te proberen."

Rode kaart voor Cuesta?

De verdediger kwam goed weg bij het neerhalen van Ferri. Daar flirtte hij met rood, maar de spelleiding oordeelde dat Smets dicht genieg stond. Alexandersson vond het rood. "De rode kaart? Ik hoop dat de beloftevolle ref zijn fout toegeeft. Als het geen fout was, moet ik de regels nog eens nalezen", zei hij. De coach vond dat zijn ploeg een punt verdiende.

"Ik ben extreem teleurgesteld dat mijn jongens geen punten meepakken na deze match. Zij verdienen die echt. Minstens een, misschien wel drie. Het is misschien een mix van kwaliteit en zelfvertrouwen voor doel. We creëerden genoeg om te winnen, maar maakten ook fouten die Genk afstrafte.

Verdiende Cuesta rood?

Meest recent

'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

2
2
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

70
70
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

117
117
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

179
179
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

389
389
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

35
35
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

289
289
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

27
27
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

366
366
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

38
38
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

355
355
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

324
324
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

116
116
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

186
186
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

628
628
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

362
362
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

124
124
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

438
438
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

110
110
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

36
36
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

148
148
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

621
621
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

101
101
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

249
249
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

239
239

Meer sportnieuws