Fink goudeerlijk: "Hij kende een moeilijke wedstrijd"

door
Fink goudeerlijk:

KRC Genk won vandaag met 3-2 van KV Kortrijk. Patrik Hrosovsky was de grote man met twee doelpunten. De Limburgers waren uiteraard zeer tevreden met de drie punten, maar zeer vlot ging het dus niet. Hendrik Van Crombrugge en Thorsten Fink spraken de media toe na de zege.

KV Kortrijk scoorde in het begin al snel de 0-1. Genk rechtte de rug door drie keer te scoren, maar in het slot werd het nog 3-2. Van Crombrugge zag dat het weer niet vlot ging bij Genk.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

Genk zag sterretjes

"Het was een erg moeilijke match. Als je al een doelpunt slikt na drie minuten in eigen huis, weet je dat het een lastige middag wordt. De vermoeidheid na Standard zat misschien nog wat in de benen. Gelukkig hebben we kwaliteit genoeg op de bank om elke match te doen kantelen. Dat de tactiek niet werkte? Dat is ook een kwaliteit van een goede trainer: op tijd aanpassen", aldus de keeper aan Sporza.

Fink zag dat Carlos Cuesta een moeilijke partij kende. "We hadden vandaag veel rust aan de bal nodig om deze belangrijke zege in de wacht te slepen. We kunnen niet elke keer vlot winnen, maar moeten ook vechten. Cuesta had het erg lastig, dat was misschien mijn fout. Maar ik blijf achter de keuze staan om het te proberen."

Rode kaart voor Cuesta?

De verdediger kwam goed weg bij het neerhalen van Ferri. Daar flirtte hij met rood, maar de spelleiding oordeelde dat Smets dicht genieg stond. Alexandersson vond het rood. "De rode kaart? Ik hoop dat de beloftevolle ref zijn fout toegeeft. Als het geen fout was, moet ik de regels nog eens nalezen", zei hij. De coach vond dat zijn ploeg een punt verdiende.

"Ik ben extreem teleurgesteld dat mijn jongens geen punten meepakken na deze match. Zij verdienen die echt. Minstens een, misschien wel drie. Het is misschien een mix van kwaliteit en zelfvertrouwen voor doel. We creëerden genoeg om te winnen, maar maakten ook fouten die Genk afstrafte.

Verdiende Cuesta rood?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

42
42
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

16
16
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

102
102
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

216
216
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

206
206
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

86
86
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

206
206
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

96
96
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

294
294
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

78
78
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

41
41
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

84
84
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

348
348
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

324
324
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

33
33
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

188
188
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

240
240
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

435
435
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

329
329
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

31
31
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

468
468
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

92
92
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

27
27
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

206
206
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

83
83

Meer sportnieuws