Fink goudeerlijk: "Hij kende een moeilijke wedstrijd"

510 stemmen
Fink goudeerlijk:

KRC Genk won vandaag met 3-2 van KV Kortrijk. Patrik Hrosovsky was de grote man met twee doelpunten. De Limburgers waren uiteraard zeer tevreden met de drie punten, maar zeer vlot ging het dus niet. Hendrik Van Crombrugge en Thorsten Fink spraken de media toe na de zege.

KV Kortrijk scoorde in het begin al snel de 0-1. Genk rechtte de rug door drie keer te scoren, maar in het slot werd het nog 3-2. Van Crombrugge zag dat het weer niet vlot ging bij Genk.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Genk zag sterretjes

"Het was een erg moeilijke match. Als je al een doelpunt slikt na drie minuten in eigen huis, weet je dat het een lastige middag wordt. De vermoeidheid na Standard zat misschien nog wat in de benen. Gelukkig hebben we kwaliteit genoeg op de bank om elke match te doen kantelen. Dat de tactiek niet werkte? Dat is ook een kwaliteit van een goede trainer: op tijd aanpassen", aldus de keeper aan Sporza.

Fink zag dat Carlos Cuesta een moeilijke partij kende. "We hadden vandaag veel rust aan de bal nodig om deze belangrijke zege in de wacht te slepen. We kunnen niet elke keer vlot winnen, maar moeten ook vechten. Cuesta had het erg lastig, dat was misschien mijn fout. Maar ik blijf achter de keuze staan om het te proberen."

Rode kaart voor Cuesta?

De verdediger kwam goed weg bij het neerhalen van Ferri. Daar flirtte hij met rood, maar de spelleiding oordeelde dat Smets dicht genieg stond. Alexandersson vond het rood. "De rode kaart? Ik hoop dat de beloftevolle ref zijn fout toegeeft. Als het geen fout was, moet ik de regels nog eens nalezen", zei hij. De coach vond dat zijn ploeg een punt verdiende.

"Ik ben extreem teleurgesteld dat mijn jongens geen punten meepakken na deze match. Zij verdienen die echt. Minstens een, misschien wel drie. Het is misschien een mix van kwaliteit en zelfvertrouwen voor doel. We creëerden genoeg om te winnen, maar maakten ook fouten die Genk afstrafte.

Verdiende Cuesta rood?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

18
18
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

51
51
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

101
101
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

35
35
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

202
202
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

443
443
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

312
312
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

177
177
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

208
208
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

506
506
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws