Fink goudeerlijk: "Hij kende een moeilijke wedstrijd"

door
Fink goudeerlijk:

KRC Genk won vandaag met 3-2 van KV Kortrijk. Patrik Hrosovsky was de grote man met twee doelpunten. De Limburgers waren uiteraard zeer tevreden met de drie punten, maar zeer vlot ging het dus niet. Hendrik Van Crombrugge en Thorsten Fink spraken de media toe na de zege.

KV Kortrijk scoorde in het begin al snel de 0-1. Genk rechtte de rug door drie keer te scoren, maar in het slot werd het nog 3-2. Van Crombrugge zag dat het weer niet vlot ging bij Genk.

LEES OOK: Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Genk zag sterretjes

"Het was een erg moeilijke match. Als je al een doelpunt slikt na drie minuten in eigen huis, weet je dat het een lastige middag wordt. De vermoeidheid na Standard zat misschien nog wat in de benen. Gelukkig hebben we kwaliteit genoeg op de bank om elke match te doen kantelen. Dat de tactiek niet werkte? Dat is ook een kwaliteit van een goede trainer: op tijd aanpassen", aldus de keeper aan Sporza.

Fink zag dat Carlos Cuesta een moeilijke partij kende. "We hadden vandaag veel rust aan de bal nodig om deze belangrijke zege in de wacht te slepen. We kunnen niet elke keer vlot winnen, maar moeten ook vechten. Cuesta had het erg lastig, dat was misschien mijn fout. Maar ik blijf achter de keuze staan om het te proberen."

Rode kaart voor Cuesta?

De verdediger kwam goed weg bij het neerhalen van Ferri. Daar flirtte hij met rood, maar de spelleiding oordeelde dat Smets dicht genieg stond. Alexandersson vond het rood. "De rode kaart? Ik hoop dat de beloftevolle ref zijn fout toegeeft. Als het geen fout was, moet ik de regels nog eens nalezen", zei hij. De coach vond dat zijn ploeg een punt verdiende.

"Ik ben extreem teleurgesteld dat mijn jongens geen punten meepakken na deze match. Zij verdienen die echt. Minstens een, misschien wel drie. Het is misschien een mix van kwaliteit en zelfvertrouwen voor doel. We creëerden genoeg om te winnen, maar maakten ook fouten die Genk afstrafte.

Verdiende Cuesta rood?

Meest recent

Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

2
2
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

30
30
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

38
38
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

130
130
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

722
722
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

36
36
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

129
129
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

216
216
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

56
56
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

142
142
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

288
288
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

66
66
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

172
172
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

90
90
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

565
565
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

339
339
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

289
289
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

308
308
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

582
582
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

276
276
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

64
64
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

180
180
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

98
98
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

607
607
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

183
183

Meer sportnieuws