La Louvière zet late remontada in tegen Genkse youngsters

door
La Louvière zet late remontada in tegen Genkse youngsters

Het eerste seizoen van La Louvière in de Challenger Pro League begint meer en meer op een sprookje te lijken. De promovendus zwalpte vanavond lange tijd tegen Jong Genk maar zette in het slot nog een prachtige remontada in.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Wolven roeren zich

Voor deze speeldag stonden de Wolven samen met Essevee aan kop van de CPL. Dat op zich was al verrassend maar zeker niet onverdiend. Al een heel seizoen imponeert La Louvière op het tweede niveau.

Vanavond kwam Jong Genk op bezoek richting Tivoli. De jonge Limburgse talenten kenden een gitzwarte reeks, vorig weekend werd echter maar nipt verloren van Essevee.  In de eerste helft maakte Jong Genk het de competitieleider meer dan lastig. Voor de pauze waren kansen een schaars goed en vielen er geen doelpunten.

Remontada dompelt Tivoli in euforie

Na rust kwam er echter een pak meer spektakel. De thuisploeg dreigde onder meer via Belkheir en een voorzet-schot vloog tegen de paal. Aan de overzijde pakte Peano prima bij een poging van Claes. Jong Genk drong meer en meer aan, het leverde op dik tien minuten van het einde ook de verdiende 0-1 op via Yoshinaga.

Boeken toe? Dat was buiten de veerkrachtige Wolven gerekend. In een dolle slotfase kopte Eyongo de 1-1 tegen de touwen, niet veel later maakte Maisonneuve het thuispubliek helemaal zot met de 2-1. Een nieuwe zege dus voor La Louvière, dat steeds meer op weg lijkt naar promotie.

Scoreverloop:

0-1 (78') Yoshinaga, 1-1 (84') Eyongo, 2-1 (88') Maisonneuve

Zal La Louvière promoveren?

Meest recent

"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

36
36
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

102
102
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

220
220
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

50
50
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

207
207
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

221
221
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

342
342
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

107
107
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

320
320
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

93
93
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

53
53
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

212
212
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

59
59
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

160
160
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

187
187
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

91
91
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

335
335
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

560
560
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

104
104
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

34
34
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

533
533
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

129
129
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

303
303
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

80
80

Meer sportnieuws