Doku veroorzaakt storm over Guardiola: "Wat een grap!"

49
Doku veroorzaakt storm over Guardiola:

Manchester City neemt het om 16u in de Premier League op tegen Crystal Palace. Na een reeks van vier nederlagen op rij in de competitie wisten Pep Guardiola en de zijnen nog eens te winnen. Het werd 3-0 tegen Nottingham Forest. Kevin De Bruyne én Jérémy Doku blonken uit.

De Bruyne staat tegen Palace in de basis, maar Doku moet genoegen nemen met een plek op de bank en dat schiet in het verkeerde keelgat bij de supporters. De keuzes van Guardiola worden op X ferm in vraag gesteld. Vooral de reserverol van Doku zorgt voor gefronste wenkbrauwen. Terwijl storm Darragh een ravage aanricht in het Verenigd Koninkrijk raast er op X een storm over Guardiola.

LEES OOK: Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

Vreemde beslissing

Doku scoorde en gaf een assist tegen Palace, net zoals De Bruyne. Toch zit de rappe bankspeler na zijn glansrol en de heropleving van City weer op de bank. De supporters begrijpen er niets van dat een speler in vorm weer veroordeeld is tot een reserverol. ‘Waarom Grealish en Doku op de bank na de laatste match? Dat verpest hun ritme compleet, Pep’, klinkt het onder meer.

‘Uiteraard verdwijnt Doku na die glorieuze prestatie tegen Nottingham naar de bank’, staat er te lezen in een sarcastische opmerking. En zo gaat het door op X. Guardiola ligt de laatste tijd zwaar onder vuur en nu beginnen de fans ook zijn keuzes in vraag te stellen. Man City zit in de hoek waar de klappen vallen. Toch zou de Spaanse oefenmeester langer doorgaan bij The Citizens.

Inhaalrace op komst?

Manchester City staat in de competitie pas op een vierde plek met 26 punten uit veertien wedstrijden. Arsenal en Chelsea tellen 28 punten terwijl leider Liverpool al op 35 punten staat. Kan Man City nog een inhaalrace verwezenlijken zoals het al een paar keer heeft gedaan? Het is duidelijk dat de manschappen van Guardiola nooit definitief uit de titelrace mogen gerekend worden.

Het is onbegrijpelijk dat Doku op de bank begint...

Meest recent

Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

1
1
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

17
17
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

87
87
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

86
86
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

106
106
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

85
85
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

157
157
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

211
211
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

80
80
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

110
110
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

81
81
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

124
124
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

82
82
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

223
223
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

126
126
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

110
110
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1012
1012
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

167
167
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

112
112
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

402
402
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

444
444

Meer sportnieuws