Doku veroorzaakt storm over Guardiola: "Wat een grap!"

door
Doku veroorzaakt storm over Guardiola:

Manchester City neemt het om 16u in de Premier League op tegen Crystal Palace. Na een reeks van vier nederlagen op rij in de competitie wisten Pep Guardiola en de zijnen nog eens te winnen. Het werd 3-0 tegen Nottingham Forest. Kevin De Bruyne én Jérémy Doku blonken uit.

De Bruyne staat tegen Palace in de basis, maar Doku moet genoegen nemen met een plek op de bank en dat schiet in het verkeerde keelgat bij de supporters. De keuzes van Guardiola worden op X ferm in vraag gesteld. Vooral de reserverol van Doku zorgt voor gefronste wenkbrauwen. Terwijl storm Darragh een ravage aanricht in het Verenigd Koninkrijk raast er op X een storm over Guardiola.

LEES OOK: ///

Vreemde beslissing

Doku scoorde en gaf een assist tegen Palace, net zoals De Bruyne. Toch zit de rappe bankspeler na zijn glansrol en de heropleving van City weer op de bank. De supporters begrijpen er niets van dat een speler in vorm weer veroordeeld is tot een reserverol. ‘Waarom Grealish en Doku op de bank na de laatste match? Dat verpest hun ritme compleet, Pep’, klinkt het onder meer.

‘Uiteraard verdwijnt Doku na die glorieuze prestatie tegen Nottingham naar de bank’, staat er te lezen in een sarcastische opmerking. En zo gaat het door op X. Guardiola ligt de laatste tijd zwaar onder vuur en nu beginnen de fans ook zijn keuzes in vraag te stellen. Man City zit in de hoek waar de klappen vallen. Toch zou de Spaanse oefenmeester langer doorgaan bij The Citizens.

Inhaalrace op komst?

Manchester City staat in de competitie pas op een vierde plek met 26 punten uit veertien wedstrijden. Arsenal en Chelsea tellen 28 punten terwijl leider Liverpool al op 35 punten staat. Kan Man City nog een inhaalrace verwezenlijken zoals het al een paar keer heeft gedaan? Het is duidelijk dat de manschappen van Guardiola nooit definitief uit de titelrace mogen gerekend worden.

Het is onbegrijpelijk dat Doku op de bank begint...

Meest recent

Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

55
55
Straffe ambitie bij KV Mechelen; "Op lange termijn..."

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

27
27
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

32
32
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

86
86
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

57
57
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

46
46
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

271
271
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

114
114
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

103
103
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

177
177
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

189
189
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

55
55
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

70
70
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

137
137
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

890
890
Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

235
235
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

264
264
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

291
291
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

115
115
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

100
100
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

79
79
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

305
305
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

162
162
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

287
287
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

549
549

Meer sportnieuws