Doku veroorzaakt storm over Guardiola: "Wat een grap!"

49
Doku veroorzaakt storm over Guardiola:

Manchester City neemt het om 16u in de Premier League op tegen Crystal Palace. Na een reeks van vier nederlagen op rij in de competitie wisten Pep Guardiola en de zijnen nog eens te winnen. Het werd 3-0 tegen Nottingham Forest. Kevin De Bruyne én Jérémy Doku blonken uit.

De Bruyne staat tegen Palace in de basis, maar Doku moet genoegen nemen met een plek op de bank en dat schiet in het verkeerde keelgat bij de supporters. De keuzes van Guardiola worden op X ferm in vraag gesteld. Vooral de reserverol van Doku zorgt voor gefronste wenkbrauwen. Terwijl storm Darragh een ravage aanricht in het Verenigd Koninkrijk raast er op X een storm over Guardiola.

LEES OOK: ‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Vreemde beslissing

Doku scoorde en gaf een assist tegen Palace, net zoals De Bruyne. Toch zit de rappe bankspeler na zijn glansrol en de heropleving van City weer op de bank. De supporters begrijpen er niets van dat een speler in vorm weer veroordeeld is tot een reserverol. ‘Waarom Grealish en Doku op de bank na de laatste match? Dat verpest hun ritme compleet, Pep’, klinkt het onder meer.

‘Uiteraard verdwijnt Doku na die glorieuze prestatie tegen Nottingham naar de bank’, staat er te lezen in een sarcastische opmerking. En zo gaat het door op X. Guardiola ligt de laatste tijd zwaar onder vuur en nu beginnen de fans ook zijn keuzes in vraag te stellen. Man City zit in de hoek waar de klappen vallen. Toch zou de Spaanse oefenmeester langer doorgaan bij The Citizens.

Inhaalrace op komst?

Manchester City staat in de competitie pas op een vierde plek met 26 punten uit veertien wedstrijden. Arsenal en Chelsea tellen 28 punten terwijl leider Liverpool al op 35 punten staat. Kan Man City nog een inhaalrace verwezenlijken zoals het al een paar keer heeft gedaan? Het is duidelijk dat de manschappen van Guardiola nooit definitief uit de titelrace mogen gerekend worden.

Het is onbegrijpelijk dat Doku op de bank begint...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

19
19
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

33
33
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

164
164
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

33
33
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

69
69
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

67
67
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

110
110
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

137
137
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

50
50
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

58
58
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

306
306
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

712
712
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

85
85
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

163
163
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

83
83
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

168
168
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

197
197
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

376
376
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

694
694
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

256
256
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

607
607
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

107
107

Meer sportnieuws