Doku veroorzaakt storm over Guardiola: "Wat een grap!"

door
Doku veroorzaakt storm over Guardiola:

Manchester City neemt het om 16u in de Premier League op tegen Crystal Palace. Na een reeks van vier nederlagen op rij in de competitie wisten Pep Guardiola en de zijnen nog eens te winnen. Het werd 3-0 tegen Nottingham Forest. Kevin De Bruyne én Jérémy Doku blonken uit.

De Bruyne staat tegen Palace in de basis, maar Doku moet genoegen nemen met een plek op de bank en dat schiet in het verkeerde keelgat bij de supporters. De keuzes van Guardiola worden op X ferm in vraag gesteld. Vooral de reserverol van Doku zorgt voor gefronste wenkbrauwen. Terwijl storm Darragh een ravage aanricht in het Verenigd Koninkrijk raast er op X een storm over Guardiola.

LEES OOK: Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

Vreemde beslissing

Doku scoorde en gaf een assist tegen Palace, net zoals De Bruyne. Toch zit de rappe bankspeler na zijn glansrol en de heropleving van City weer op de bank. De supporters begrijpen er niets van dat een speler in vorm weer veroordeeld is tot een reserverol. ‘Waarom Grealish en Doku op de bank na de laatste match? Dat verpest hun ritme compleet, Pep’, klinkt het onder meer.

‘Uiteraard verdwijnt Doku na die glorieuze prestatie tegen Nottingham naar de bank’, staat er te lezen in een sarcastische opmerking. En zo gaat het door op X. Guardiola ligt de laatste tijd zwaar onder vuur en nu beginnen de fans ook zijn keuzes in vraag te stellen. Man City zit in de hoek waar de klappen vallen. Toch zou de Spaanse oefenmeester langer doorgaan bij The Citizens.

Inhaalrace op komst?

Manchester City staat in de competitie pas op een vierde plek met 26 punten uit veertien wedstrijden. Arsenal en Chelsea tellen 28 punten terwijl leider Liverpool al op 35 punten staat. Kan Man City nog een inhaalrace verwezenlijken zoals het al een paar keer heeft gedaan? Het is duidelijk dat de manschappen van Guardiola nooit definitief uit de titelrace mogen gerekend worden.

Het is onbegrijpelijk dat Doku op de bank begint...

Meest recent

'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

28
28
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

177
177
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

210
210
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

176
176
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

71
71
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

347
347
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

425
425
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

92
92
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

385
385
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

285
285
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

491
491
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

188
188
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

127
127
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

513
513
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

92
92
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

273
273
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

569
569
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

859
859
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1000
1000
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

369
369
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

48
48
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

327
327
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

743
743
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

373
373
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

394
394

Meer sportnieuws