Derby al geschrapt, nog Premier League-matchen in gevaar?

door
Derby al geschrapt, nog Premier League-matchen in gevaar?

In het Verenigd Koninkrijk raast momenteel een storm. De wedstrijden in de Premier League komen in het gedrang. Storm Darragh maakte al korte metten met de derby tussen Everton en Liverpool en mogelijk worden er nog wedstrijden afgelast.

De Merseyside Derby tussen Everton en Liverpool van 13u30 is al uitgesteld vandaag. Voorlopig gaan de andere wedstrijden in de Premier League nog wél door, maar alles zal afhangen van hoe het weer vordert.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Enorme storm

Storm Darragh zorgt voor een ravage in het Verenigd Koninkrijk. Niet enkel in de Premier League, maar ook in de Championship werden al matchen uitgesteld. Plymouth - Oxford en Cardiff - Watford zijn uitgesteld naar een latere datum, dat laat Het Laatste Nieuws weten. Om 16u neemt Manchester City het op tegen Crystal Palace.

Door de uitgestelde match van Liverpool kunnen Kevin De Bruyne en Jérémy Doku naderen tot op zes punten. Youri Tielemans en Amadou Onana nemen het op tegen Southampton en Brentford en Newcastle bekampen elkaar ook om 16u. Om 18u30 speelt Man Utd tegen Nottingham Forest.

Statement

Everton kwam met een duidelijk statement over de storm. ‘Na een vergadering van de Safety Advisory Group op Goodison Park, die werd bijgewoond door functionarissen van beide clubs en vertegenwoordigers van de politie van Merseyside en de gemeenteraad van Liverpool vanochtend, werd besloten dat de wedstrijd van vandaag om veiligheidsredenen moet worden uitgesteld. Dat vanwege het veiligheidsrisico in de omgeving door sterke windvlagen en een waarschuwing voor zware wind die tot zondag 6 uur ‘s ochtends van kracht blijft.’

Een terechte beslissing?

Meest recent

Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

8
8
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

102
102
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

94
94
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

127
127
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

153
153
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

150
150
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

88
88
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

291
291
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

303
303
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

175
175
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

133
133
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

481
481
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

93
93
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

158
158
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

149
149
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

76
76
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

81
81
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

96
96
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

270
270
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

205
205
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

337
337
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

525
525
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

218
218
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

414
414
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

64
64

Meer sportnieuws