Derby al geschrapt, nog Premier League-matchen in gevaar?

65 stemmen
Derby al geschrapt, nog Premier League-matchen in gevaar?

In het Verenigd Koninkrijk raast momenteel een storm. De wedstrijden in de Premier League komen in het gedrang. Storm Darragh maakte al korte metten met de derby tussen Everton en Liverpool en mogelijk worden er nog wedstrijden afgelast.

De Merseyside Derby tussen Everton en Liverpool van 13u30 is al uitgesteld vandaag. Voorlopig gaan de andere wedstrijden in de Premier League nog wél door, maar alles zal afhangen van hoe het weer vordert.

LEES OOK: 'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Enorme storm

Storm Darragh zorgt voor een ravage in het Verenigd Koninkrijk. Niet enkel in de Premier League, maar ook in de Championship werden al matchen uitgesteld. Plymouth - Oxford en Cardiff - Watford zijn uitgesteld naar een latere datum, dat laat Het Laatste Nieuws weten. Om 16u neemt Manchester City het op tegen Crystal Palace.

Door de uitgestelde match van Liverpool kunnen Kevin De Bruyne en Jérémy Doku naderen tot op zes punten. Youri Tielemans en Amadou Onana nemen het op tegen Southampton en Brentford en Newcastle bekampen elkaar ook om 16u. Om 18u30 speelt Man Utd tegen Nottingham Forest.

Statement

Everton kwam met een duidelijk statement over de storm. ‘Na een vergadering van de Safety Advisory Group op Goodison Park, die werd bijgewoond door functionarissen van beide clubs en vertegenwoordigers van de politie van Merseyside en de gemeenteraad van Liverpool vanochtend, werd besloten dat de wedstrijd van vandaag om veiligheidsredenen moet worden uitgesteld. Dat vanwege het veiligheidsrisico in de omgeving door sterke windvlagen en een waarschuwing voor zware wind die tot zondag 6 uur ‘s ochtends van kracht blijft.’

🚀

Een terechte beslissing?

Meest recent

Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

18
18
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

25
25
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

125
125
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

93
93
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

747
747
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

45
45
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

312
312
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

139
139
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

490
490
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

583
583
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

74
74
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

135
135
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

727
727
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

86
86
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

67
67
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

64
64
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

153
153
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

118
118
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

111
111
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

146
146
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

113
113
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

228
228

Meer sportnieuws