Derby al geschrapt, nog Premier League-matchen in gevaar?

door
Derby al geschrapt, nog Premier League-matchen in gevaar?

In het Verenigd Koninkrijk raast momenteel een storm. De wedstrijden in de Premier League komen in het gedrang. Storm Darragh maakte al korte metten met de derby tussen Everton en Liverpool en mogelijk worden er nog wedstrijden afgelast.

De Merseyside Derby tussen Everton en Liverpool van 13u30 is al uitgesteld vandaag. Voorlopig gaan de andere wedstrijden in de Premier League nog wél door, maar alles zal afhangen van hoe het weer vordert.

LEES OOK: 'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

Enorme storm

Storm Darragh zorgt voor een ravage in het Verenigd Koninkrijk. Niet enkel in de Premier League, maar ook in de Championship werden al matchen uitgesteld. Plymouth - Oxford en Cardiff - Watford zijn uitgesteld naar een latere datum, dat laat Het Laatste Nieuws weten. Om 16u neemt Manchester City het op tegen Crystal Palace.

Door de uitgestelde match van Liverpool kunnen Kevin De Bruyne en Jérémy Doku naderen tot op zes punten. Youri Tielemans en Amadou Onana nemen het op tegen Southampton en Brentford en Newcastle bekampen elkaar ook om 16u. Om 18u30 speelt Man Utd tegen Nottingham Forest.

Statement

Everton kwam met een duidelijk statement over de storm. ‘Na een vergadering van de Safety Advisory Group op Goodison Park, die werd bijgewoond door functionarissen van beide clubs en vertegenwoordigers van de politie van Merseyside en de gemeenteraad van Liverpool vanochtend, werd besloten dat de wedstrijd van vandaag om veiligheidsredenen moet worden uitgesteld. Dat vanwege het veiligheidsrisico in de omgeving door sterke windvlagen en een waarschuwing voor zware wind die tot zondag 6 uur ‘s ochtends van kracht blijft.’

Een terechte beslissing?

Meest recent

Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

5
5
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

42
42
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

97
97
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

108
108
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

237
237
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

40
40
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

109
109
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

152
152
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

41
41
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

176
176
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

220
220
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

107
107
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

140
140
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

60
60
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

513
513
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

43
43
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

113
113
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

299
299
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

67
67
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

432
432
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

455
455
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

111
111
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

466
466
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

115
115

Meer sportnieuws