Derby al geschrapt, nog Premier League-matchen in gevaar?

65
Derby al geschrapt, nog Premier League-matchen in gevaar?

In het Verenigd Koninkrijk raast momenteel een storm. De wedstrijden in de Premier League komen in het gedrang. Storm Darragh maakte al korte metten met de derby tussen Everton en Liverpool en mogelijk worden er nog wedstrijden afgelast.

De Merseyside Derby tussen Everton en Liverpool van 13u30 is al uitgesteld vandaag. Voorlopig gaan de andere wedstrijden in de Premier League nog wél door, maar alles zal afhangen van hoe het weer vordert.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Enorme storm

Storm Darragh zorgt voor een ravage in het Verenigd Koninkrijk. Niet enkel in de Premier League, maar ook in de Championship werden al matchen uitgesteld. Plymouth - Oxford en Cardiff - Watford zijn uitgesteld naar een latere datum, dat laat Het Laatste Nieuws weten. Om 16u neemt Manchester City het op tegen Crystal Palace.

Door de uitgestelde match van Liverpool kunnen Kevin De Bruyne en Jérémy Doku naderen tot op zes punten. Youri Tielemans en Amadou Onana nemen het op tegen Southampton en Brentford en Newcastle bekampen elkaar ook om 16u. Om 18u30 speelt Man Utd tegen Nottingham Forest.

Statement

Everton kwam met een duidelijk statement over de storm. ‘Na een vergadering van de Safety Advisory Group op Goodison Park, die werd bijgewoond door functionarissen van beide clubs en vertegenwoordigers van de politie van Merseyside en de gemeenteraad van Liverpool vanochtend, werd besloten dat de wedstrijd van vandaag om veiligheidsredenen moet worden uitgesteld. Dat vanwege het veiligheidsrisico in de omgeving door sterke windvlagen en een waarschuwing voor zware wind die tot zondag 6 uur ‘s ochtends van kracht blijft.’

Een terechte beslissing?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

73
73
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

204
204
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

145
145
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

162
162
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

41
41
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

230
230
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

82
82
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

27
27
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

31
31
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

30
30
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

99
99
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

91
91
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

35
35
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

35
35
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

125
125
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

48
48
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

261
261
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

213
213
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws